Vytvořte si Vaše fotodárky zcela individuálně - ať už s požadovanou fotografií nebo osobním věnováním. Překvapte Vaše blízké a potěšte je fotodárkem nebo dárkovým poukazem od Saal Digital.

Stáhněte si program Saal designér a vytvořte si Váš fotodárek zcela individuálně podle Vašeho přání.

Hrníčky

Váš unikátní hrníček

Začněte den v dobré náladě s oblíbenou fotografií na Vašem hrníčku a ukažte, komu hrníček patří - ať už doma nebo v kanceláři. Nebo hrníček někomu darujte a vyplňte ho malými dárečky nebo sladkostmi.

Fotohrníček nebo panorama hrníček

Hrníčky jsou dostupné ve dvou variantách: Chcete-li použít celou přední stěnu a umístit na hrníček panoramatické fotografie nebo malou fotokoláž, vyberte si panorama hrníček (200 x 80 mm). Ale také naše běžné fotohrníčky nabízí dostatek prostoru (120 x 80 mm) na vytvoření něčeho mimořádného.

iphone 4/4s mit unbedrucktem Rand. Der Rand ist jeweils in schwarz, weiß und transparent erhältlich.

Individuální kryt na iPhone

K dispozici pro iPhone 4/4s

Vytvořte si kryt na iPhone s vlastní fotografií. Umístěte Vaši oblíbenou fotografii přes celý kryt nebo si vytvořte koláž z více obrázků. 

Komplexní ochrana pro Váš iPhone

Kryt dokonale pasuje na Váš iPhone, a tím ho chrání. Kryt má přesný rozměr a je velmi jednoduché ho v případě potřeby vyměnit.

Všechny informace k iPhone krytu

 • k dispozici pro iPhone 4/4s
 • s černým, bílým nebo průhledným okrajem
 • přesný rozměr: 5,9 cm x 11,6 cm

Fotopuzzle jako skvělý dárek

Vytvořte si z Vašich snímků něco speciálního

Skládání puzzlí zabaví každého. Bez ohledu na to, kolik Vám je. S Vašimi oblíbenými fotografiemi slouží fotopuzzle jako skvělý dárek.

Fotopuzzle s osobním vzkazem

Proměňte své fotopuzzle v mimořádný fotodárek: vytiskněte na puzzle například nabídku k sňatku, narozeninovou pozvánku nebo jiný osobní text a vykouzlete úsměv na tvářích Vašich blízkých.

Fotopuzzle v přehledu

 • kartónové puzzle
 • 96 částí
 • 2 mm silné
 • lesklý povrch
 • velikost obrázku 204 x 291 mm
Vytvořte si jedinečné puzzle jako skvělý fotodárek. Ať už jako vzpomínku nebo do nich vložte osobní vzkaz.
Termo láhev je skvělý společník na Vaše cesty. Ať už do školy, školy nebo na sportovní akce. S vlastní fotografií - jak osobní!

Termoláhev s fotografií (500ml)

Termoláhev s Vaší oblíbenou fotografií

Označte Vaši láhev s oblíbenou fotografií. Zejména při sportu, ale také ve škole nebo v práci, je tato láhev velmi praktická. Ať už ledový nebo teplý nápoj, teplota nápoje se udrží po delší dobu.

Ideální společník do školy nebo mateřské školky

Obdarujte Vaše dítě termoláhví s jeho fotografií nebo fotografií Vás či jeho přátel, která se mu bude hodit zejména do školy nebo mateřské školky. Na láhev si můžete vytisknout například rodinné foto nebo fotografie domácího mazlíčka.

Více informací k termoláhvi:

 • hliníková láhev v bílé nebo stříbrné barvě
 • velikost obrázku: 190 x 110 mm
 • kapacita láhve: 500 ml

Podtácek

Individuálně vytvořený

Máte důvod k oslavě? Hledáte legrační dárek? Individuálně vytvořené podtácky dají Vaší oslavě šmrnc a pomáhají Vám také proti špinavým stopám! Jak chytré! S fotografií dle Vašeho výběru.

Praktický

Stabilní podtácky jsou pokryté vrstvou s vysokým leskem, takže se Vaše fotografie krásně leskne. Povrch je omyvatelný a chrání Váš nábytek proti kapalinám a teplu. 

Skvělý dárek

Díky vysoce lesklému povrchu Vaše fotografie září a upoutá tak pozornost každého. Dárek, který se hodí do Vašeho obývacího pokoje, kanceláře nebo na balkón. 

Informace v přehledu:

 • 3 mm silné
 • materiál: pevný
 • individuální, v setu po 4 nebo individuálním počtu
 • vysoce lesklý povrch
 • velikost obrázku 104 x 104 mm
Osobní fotopodtácek s vlastními fotografiemi. K dispozici v setu po 4 jsou podtácky ideální nejen pro domácnost, ale také jako dárky.

Fotopolštář

Různé události k darování fotopolštáře

Umístěte vyznání lásky na fotopolštář nebo si jednoduše vyzdobte Vaši sedačku. Obdarujte své děti fotopolštářem s jejich domácími zvířátky nebo prarodiče fotografiemi Vašich dětí. Jak vidíte, existuje spousta možností jak můžete fotopolštáře využít.

Staňte se designérem Vašich fotopolštářů

S programem Saal designér si můžete během chvíle Váš fotopolštář individuálně navrhnout. Vytvořte si například koláž a vložte v tomto případě více obrázků nebo si zvolte různé rámečky a pozadí. Nakonci Váš vytvořený fotopolštář objednejte a nahrajte. Pokud si přejete mít na polštáři jen jednu fotografii, můžete jí nahrát přímo online.

Informace k fotopolštářům v přehledu:

 • velikost polštáře (nevyplněný) asi 390 x 400 mm
 • rozměry jsou s náplní nepatrně menší
 • oblast tisku 300 x 300 mm
 • povlak na polštář s praktickým zipem ze 100 % polyesteru

 

 

Vyrobte si Váš polštář ještě individuálněji. Vložte Vaší oblíbenou fotografii nebo popisem. K darování nebo ponechání.
Jako překvapení nebo jako malá vzpomínka. Umístěte si na Vašem tričku legrační rčení na Vaší pánskou jízdu nebo hezkou fotografii jako vzpomínku.

Tričko

Vytvořte si své vlastní tričko

Na rozlučku nebo jako vzpomínka na přátelství - vlastně vytvořené tričko se hodí vždy. Chcete s Vašimi přáteli prožít něco mimořádného? Vytvořte si své fototričko například na maturitní plesy, oslavy s přátely, rozlučky nebo skupinové zájezdy. Oslavte Váš poslední den svobody s individuálně navrženým tričkem. 

V přehledu

 • barva trička: bílá
 • ve velikostech 92-164
 • také S-XXL

Podložka pod myš

Přátelé nebo rodina vždy s Vámi

Vidíte při práci rádi fotografie rodiny či přátel? Umístěte na povrch této podložky osobní fotografii nebo text. Tak Vám půjde práce lépe od ruky a bude se Vám pracovat s větší radostí. V práci se pak budete cítit více jako doma.

Každé kliknutí bude pro Vás potěšením

Většina podložek pod myš jsou nudné a bez fantazie - ale pokud si ji vytvoříte sami, každé kliknutí Vás potěší. Program Saal designér Vám pomáhá realizovat kreativní nápady: přidejte více fotografií a vytvořte si fotokoláž. Dále můžete přidat pozadí, rámečky, kliparty a efekty.

Hezký nápad na dárek

Vyberte si fotografie s přáteli nebo příbuznými a vytvořte si podložku pod myš zcela podle sebe. Tento individuální dárek potěší každého. 

Všechny informace v přehledu:

 • textilní podložka pod myš
 • silná 3 mm
 • velikost obrázku: 194 x 234 mm
Ať už pro Vaší domácnost nebo do práce. Umístěte si na podložku pod myš také osobní zprávu, Vaší oblíbenou fotografii nebo legraci pro kolegy.
Dětský bryndáček s vlastní fotografií, legrační grafikou nebo vtipným rčením. Ideální fotodárek.

Dětský bryndáček

Darujte jedinečný bryndáček se jménem dítěte, fotografií nebo vtipnou grafikou pro nastávající otce nebo matky! Nebo dokonce jako vtip pro dospělé...? Vytvořte si nyní bryndáček s individuální fotografií a textem!

V programu máte zcela volnou ruku

S bezplatným programem Saal designér si můžete bryndáčky zcela přizpůsobit. Zde si můžete vložit nejen fotografii, ale také jméno dítěte, hezké pozadí nebo jiné kliparty.

Informace v přehledu:

 • dětský bryndáček se suchým zipem
 • k dispozici v modré, růžové a bílé barvě
 • velikost obrázku v mm: 230 x 150 mm

Vaše výhody u Saal Digital

Vyrábíme přímo pro Vás, bez zajížděk

Jakmile bude Vaše objednávka přijata, začneme s výrobou Vašeho fotoproduktu co nejdříve. Váš fotoprodukt bude připraven k odeslání během 1-2 dnů. Naše aktuální dodací lhůty k jednotlivým fotoproduktům můžete shlédnout kdykoliv online.

Náš slib Vám

Unser Versprechen an Sie: die Saal Digital Zufriedenheitsgarantie

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a naším servisem je hlavním cílem naší firemní strategie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • zaplacení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami Visa a MasterCard
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení, ať už e-mailem nebo pomocí Live-chatu.

Váš fotoprodukt bez loga či čárového kódu

Kompletně se vzdáváme prezentace našeho loga na Vašich fotoproduktech. Tím obdržíte všechny fotoprodukty bez rušivého loga či čárového kódu. Váš produkt tak působí nejen kvalitněji, ale je také zajímavý pro prodejce. Prezentujte Vašim zákazníkům neutrální fotoprodukty nebo si na produkt zvolte Vaše logo.

vytvořte si v programu Váš fotodárek a objevte mnoho možností.

Kompaktní a výkonný. Pro všechny produkty.

Rychlé stažení. Ihned připravený k vytváření.

Stáhněte si bezplatný program Saal designér a vytvořte si jedinečné fotodárky a jiné individuální fotoprodukty.

Vaše fotografie můžete také pozměnit díky filtrům a efektům v našem programu. Zkuste to!

Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play