Stojánek s fotografií - Vaše fotografie jako dekorační předmět

Objevte oba povrchy a druhy stojánků

Fotostojánek

Působivá prezentace Vašich fotografií

Dekorativní stojánek s fotografií

Proměňte Vaši fotografii v dekorativní předmět. Ať už na psacím stole, nebo na poličce. S elegantním stojánkem Vaše fotografie krásně vynikne.

Stojánek můžete využít také jako jmenovky nebo informační štátky, které můžou být rozloženy na různých akcích či na recepcích.

Váš stojánek s fotografií

 • Přímý tisk na akrylátové sklo, Alu-Dibond nebo Alu-Dibond Butlerfinish®
 • S chromovaným nebo akrylátovým stojánkem
 • Pro Váš domov nebo jako skvělý dárek

Prezentujte Vaše nejhezčí fotografie zcela bez rámů

Objevte oba povrchy a druhy stojánků

Povrch: Akrylátové sklo

S fotostojánkem z akrylátového skla obdržíte kvalitní a elegantní designový předmět se zářivými barvami. Nepoužívejte pro Vaše fotografie rámečky, vystavte je přímo. Nejvyšší rozlišení a maximální ostrost díky 6-ti barevnému přímému UV tisku.

Můžete si také zvolit tloušťku akrylátového skla s Vaší fotografií: užší design s tloušťkou 5 mm nebo působivý šiřší design s tloušťkou 10 mm. Prezentujte oblíbenou fotografii s elegantním chromovým nebo akrylátovým stojánkem.

Povrch: Alu-Dibond

Ukažte své fotografie na fotostojánku s povrchem Alu-Dibond. 6-ti barevní přímý UV tisk včetně světlých barev zajišťuje nejvyšší rozlišení a maximální ostrost. Fotografie na Alu-Dibond má tloušťku 3 mm a je obvzlášť stabilní vůči povětrnostním vlivům.

Stojánek s fotografií můžete umístit nejen v obývacím pokoji, ale také ve Vaší firmě. K dispozici ve chromovém nebo akrylátovém provedení.

Povrch: Alu-Dibond Butlerfinish®

Fotostojánek z Alu-Dibond Butlerfinish® s tloušťkou 3 mm vytvoří z Vaší fotografie poutavý předmět. Kartáčovaný hliníkový povrch vyniká zejména ve světlých částech obrazu a zanechává dlouhotrvající dojem a ušlechtilý vzhled.

Díky přímému UV tisku je zajištěna působivá intenzita barev a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Prezentujte Vaši oblíbenou fotografii s elegantním chromovým nebo akrylátovým stojánkem. 

Akrylátový stojánek

Kromě chromového stojánku nabízíme pro Vaše fotografie také akrylátový stojánek. Akrylátový stojánek prezentuje fotografie atraktivně a dekorativně. Stojánek má rozměry 10 x 15 cm (deska z akrylátového skla), na které pak stojí fotografie. 

 • Deska z akrylátového skla 10 x 15 cm
 • K dispozici pro fotografie na akrylátovém skle, Alu-Dibond nebo Alu-Dibond Butlerfinish®

Vzácný chromový stojánek

Prezentujte Vaše fotografie na akrylátovém skle nebo také v provedení Alu-Dibond a Alu-Dibond Butlerfinish® s elegantním chromovým stojánkem. Vaše fotografie bude stát na dvou 40 mm dlouhých chromových podstavcích s průměrem 8 mm.

 • Dva chromové podstavce, délka podstavce cca 40 mm
 • Průměr cca 8 mm
 • K dispozici pro fotografie na akrylátovém skle, Alu-Dibond nebo Alu-Dibond Butlerfinish®

Objevte různé formáty

Jaký formát se Vám líbí nejvíce?

Fotostojánky jsou k dispozici v sedmi různých formátech. Všechny formáty jsou k dispozici na akrylátovém skle, Alu-Dibond nebo Alu-Dibond Butlerfinish®, s akrylátovým nebo chromovým stojánkem.

 • Čtvercový: 13 x 13 cm und 20 x 20 cm
 • Formát na výšku: 15 x 10 cm und 18 x 13 cm
 • Formát na šířku: 10 x 15 cm, 13 x 18 cm und 20 x 30 cm
Formate 13x13 und 20x20
Formate 15x10 und 18x13
Formate 10x15,13x18 und 20x30
Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play