Stojánek s fotografií - Vaše fotografie jako dekorační předmět

Objevte oba povrchy a druhy stojánků

Fotostojánek

Působivá prezentace Vašich fotografií

Dekorativní stojánek s fotografií

Proměňte Vaši fotografii v dekorativní předmět. Ať už na psacím stole, nebo na poličce. S elegantním stojánkem Vaše fotografie krásně vynikne.

Stojánek můžete využít také jako jmenovky nebo informační štátky, které můžou být rozloženy na různých akcích či na recepcích.

Váš stojánek s fotografií

 • Přímý tisk na akrylátové sklo, Alu-Dibond nebo Alu-Dibond Butlerfinish®
 • S chromovaným nebo akrylátovým stojánkem
 • Pro Váš domov nebo jako skvělý dárek

Prezentujte Vaše nejhezčí fotografie zcela bez rámů

Objevte oba povrchy a druhy stojánků

Povrch: Akrylátové sklo

S fotostojánkem z akrylátového skla obdržíte kvalitní a elegantní designový předmět se zářivými barvami. Nepoužívejte pro Vaše fotografie rámečky, vystavte je přímo. Nejvyšší rozlišení a maximální ostrost díky 6-ti barevnému přímému UV tisku.

Můžete si také zvolit tloušťku akrylátového skla s Vaší fotografií: užší design s tloušťkou 5 mm nebo působivý šiřší design s tloušťkou 10 mm. Prezentujte oblíbenou fotografii s elegantním chromovým nebo akrylátovým stojánkem.

Povrch: Alu-Dibond

Ukažte své fotografie na fotostojánku s povrchem Alu-Dibond. 6-ti barevní přímý UV tisk včetně světlých barev zajišťuje nejvyšší rozlišení a maximální ostrost. Fotografie na Alu-Dibond má tloušťku 3 mm a je obvzlášť stabilní vůči povětrnostním vlivům.

Stojánek s fotografií můžete umístit nejen v obývacím pokoji, ale také ve Vaší firmě. K dispozici ve chromovém nebo akrylátovém provedení.

Povrch: Alu-Dibond Butlerfinish®

Fotostojánek z Alu-Dibond Butlerfinish® s tloušťkou 3 mm vytvoří z Vaší fotografie poutavý předmět. Kartáčovaný hliníkový povrch vyniká zejména ve světlých částech obrazu a zanechává dlouhotrvající dojem a ušlechtilý vzhled.

Díky přímému UV tisku je zajištěna působivá intenzita barev a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Prezentujte Vaši oblíbenou fotografii s elegantním chromovým nebo akrylátovým stojánkem. 

Akrylátový stojánek

Kromě chromového stojánku nabízíme pro Vaše fotografie také akrylátový stojánek. Akrylátový stojánek prezentuje fotografie atraktivně a dekorativně. Stojánek má rozměry 10 x 15 cm (deska z akrylátového skla), na které pak stojí fotografie. 

 • Deska z akrylátového skla 10 x 15 cm
 • K dispozici pro fotografie na akrylátovém skle, Alu-Dibond nebo Alu-Dibond Butlerfinish®

Vzácný chromový stojánek

Prezentujte Vaše fotografie na akrylátovém skle nebo také v provedení Alu-Dibond a Alu-Dibond Butlerfinish® s elegantním chromovým stojánkem. Vaše fotografie bude stát na dvou 40 mm dlouhých chromových podstavcích s průměrem 8 mm.

 • Dva chromové podstavce, délka podstavce cca 40 mm
 • Průměr cca 8 mm
 • K dispozici pro fotografie na akrylátovém skle, Alu-Dibond nebo Alu-Dibond Butlerfinish®

Objevte různé formáty

Jaký formát se Vám líbí nejvíce?

Fotostojánky jsou k dispozici v sedmi různých formátech. Všechny formáty jsou k dispozici na akrylátovém skle, Alu-Dibond nebo Alu-Dibond Butlerfinish®, s akrylátovým nebo chromovým stojánkem.

 • Čtvercový: 13 x 13 cm und 20 x 20 cm
 • Formát na výšku: 15 x 10 cm und 18 x 13 cm
 • Formát na šířku: 10 x 15 cm, 13 x 18 cm und 20 x 30 cm
Formate 13x13 und 20x20
Formate 15x10 und 18x13
Formate 10x15,13x18 und 20x30

ICC-Profil pro fotostojánky

Dosažení optimálního barevného výsledku

Profesionálové si mohou svůj fotostojánek upravit ve Photoshopu. Za účelem dosažení optimálních barevných výsledků zajišťujeme ke stažení pro všechny povrchy svůj vlastní ICC Profil pro kontrolní náhled.

Všechny ICC-Profily pro naše fotostojánky naleznete zde

 1. Upravte fotografie jako obvykle
 2. Zkontrolujte Vaši fotografii s ICC-Profilem
 3. Objednejte v programu Saal designér
Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play