Mini fotokniha 12 x 12

Oblíbená obvzlášť jako svatební mini fotokniha

Mini fotokniha ve formátu 12 x 12 cm - malá, čtvercová a přesto mnoho místa

Ať už momentky nebo svatební fotografie

Saal Fotokniha 12 x 12 umí všechno i v malém formátu. Díky čtvercovému formátu můžou být fotografie jak na výšku, tak i na šířku. A nezáleží na tom, zda se jedná o momentky, snímky přírody, portrétů nebo svatební fotografie. 

Velmi oblíbená jako svatební mini fotokniha

Když přijde na svatební fotografie, je tato fotokniha obzvlášť oblíbená jako svatební mini fotokniha. Fotokniha není jen pro samotné páry. Může být vhodná i jako malý a milý dárek pro Vaši rodinu či přátele ze svatební oslavy. Přesné rozměry fotoknihy jsou 12 x 12. Tato fotokniha je k dispozici v měkké vazbě s celkem 30 stranami.

Vytvořte si fotoknihu s osobním nádechem

S programem Saal designer, který si můžete stáhnout zdarma, máte téměř úplnou svobodu ve vytváření fotoknihy. Každá stránka může být Vámi individuálně navržena. Vše si můžete vybrat podle své chuti, ať už pozadí, kde je na výběr mnoho barev a vzorů, nebo různé kliparty a rámečky.

Vyzkoušejte také jiné naše čtvercové fotoknihy

Přejete si více místa pro Vaše fotografie, ale přece jenom si chcete zachovat flexibilitu a čtvercový formát fotoknihy? Potom si můžete vybrat mezi fotoknihou 19 x 19, která je dostupná v měkké i tvrdé vazbě nebo fotoknihou 28 x 28 dostupnou v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě. 

U měkké vazby je k dispozici 20, 28 nebo 36 stránková fotokniha. U tvrdé vazby si můžete vybrat podle potřeby mezi 26 až 120 stránkami. Všechny dostupné formáty jsou k dispozici ke shlédnutí na naší stránce fotoknih.

Jiné fotoknihy

Vlastníte mnoho panoramatických fotografií, pro které budete potřebovat vhodný formát? Potom se podívejte na nabídku našich čtyř fotoknih ve formátu na šířku. Zde si můžete vybrat podle potřeby mezi měkkou nebo tvrdou vazbou, tak jako mezi hedvábně matným nebo vysoce lesklým provedením. Fotografie na výšku, jako například moderní architektonické snímky, nejlépe vyniknou ve fotoknize na výšku.

Přehled všech formátů našich fotoknih

Nemůžete se rozhodnout jaký formát si vybrat? Potom se ještě jednou v klidu podívejte na všechny formáty našich fotoknih.

Čtvercová fotokniha ideální jako svatební fotokniha k darování.

Ceny

Náš slib Vám

Unser Versprechen an Sie: die Saal Digital Zufriedenheitsgarantie

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Nyní stáhnout program

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru