Flexibilní fotokniha 19 x 19 cm

V měkké i tvrdé vazbě

Flexibilní fotokniha ve formátu 19 x 19 cm

Momentky, portréty či svatební fotografie

Tato fotokniha patří v naší nabídce mazi stukečné talenty. Neboť v tomto čtvercovém formátu vypadají Vaše snímky skvěle jak na výšku, tak na šířku. V tomto formátu se mohou prezentovat Vaše nejrůznější snímky, jako například momentky, portréty nebo fotografie z dovolené.

O něco větší než svatební mini fotokniha

Co se svatební fotografie týče, může tento formát sloužit jako dobrá alternativa k svatební mini fotoknize. Nabízí nejen více prostoru pro Vaše snímky, ale také si můžete vybrat mezi měkkou a tvrdou vazbou a hedvábně matnými nebo vysoce lesklými vnitřními stránkami. Buďte flexibilní v počtu stran Vaší fotoknihy: Tvrdá vazba může obsahovat v rozmezí 26 až 120 stránek a měkká vazba pak 20, 28 nebo 36 stránek.

Osobní fotokniha s minimálním úsilím

S bezplatným programem Saal designer si můžete tvořivě hrát. Každá jednotlivá stránka Vaší fotoknihy může být vytvořena podle Vaší preference. Rozvržení šablon Vám umožňuje Vaše fotografie uspořádat jak právě chcete. Pozadí může být na každé stránce zcela odlišné nebo naopak stejné, vše záleží zcela na Vás. Můžete doplnit i kliparty nebo slogany.

Dvě další čtvercové fotoknihy

V případě, že si přejete mít fotoknihu menší, vyzkoušete formát 12 x 12 cm, který je dostupný v měkké vazbě. Měla by být přece jen o něco větší, rozhodněte se pro Saal fotoknihu 28 x 28 cm v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě. 

V případě, že chcete vidět v přehledu všechny velikosti ještě jednou, podívejte se na přehled našich fotoknih.

Další formáty fotoknih

Ve fotoknize na šířku můžete vytvořit vzrušující panoramatické snímky. K dispozici jsou čtyři různé velikosti. Kromě toho si můžete vybrat v závislosti na modelu mezi hedvábně matnou nebo vysoce lesklou vazbou, tak jako mezi měkkou a tvrdou vazbou. Vyberte si pro Vás ten správný povrch. Fotografie na výšku, jako například snímky architektury, vyniknou nejlépe ve fotoknize na výšku. I v tomto případě si můžete vybrat jakou velikost a jaký povrch si pro Vaši fotoknihu přejete.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení platebními kartami či pomocí PayPal
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že by jste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení, ať už po telefonu, e-mailem nebo pomocí Live-chatu.

Nyní zdarma stáhnout Software

Software Windows (6,6 MB)Software Mac OS X (8,1 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru