Fotokniha 28 x 28

Skvělá fotokniha s dostatkem prostoru pro Vaše tvoření

Fotokniha ve formátu 28 x 28 cm

Čtvercový talent

Velký talent mezi čtvercovými fotoknihami. Tady si najde každá fotografie své místo, ať už na šířku, nebo na výšku. Snímky mohou být snadno vloženy na celou stránku nebo sloučeny do koláže, a to i bez toho, aby se musely příliš zmenšit. Tato fotokniha má velké využití a je vhodná pro svatební fotografie, portréty či snímky přírody.

Tolik stránek kolik si přejete

Fotokniha je k dispozici v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě. Její přesný formát je 27,5 x 27,5 cm. Počet stránek ve Vaší fotoknize záleží pouze na Vás: Vyberte si podle formátu mezi 26 až 120 stránkami, které můžou být buď hedvábně matné nebo vysoce lesklé. 

Ideální jako svatební dar

Fotokniha ve formátu 28 x 28 splní každé Vaše přání, a to i pokud jde o zachycení nejkrásnějšího dne Vašeho života. Proto je také tak oblíbená jako svatební fotokniha. Je to opravdu vyjímečný dárek na památku pro nevěstu a ženicha nebo jejich rodinu. Nicméně také svatební mini fotokniha je báječným dárkem pro svatební hosty.

Různé možnosti návrhů

Upravte s naším programem každou stránku podle Vaší preference. Můžete přidávat kliparty, rámečky, masky nebo dokonce celý obsah. Nechte se unést Vaší kreativitou! Nápady na inspiraci můžete shlédnout i v našich šablonách. Osobní fotokniha s minimálním úsilím.

Čtvercová fotokniha nabízí ještě další dvě velikosti

Přáli by jste si radši mini formát, ale měl by být přesto čtvercový, pak sáhněte po fotoknize ve formátu 12 x 12 cm, která je dostupná v měkké vazbě. Měla by být fotokniha přeci jen o něco větší a chcete si vybrat mezi měkkou či tvrdou SoftTouch (jemná na dotek) vazbou, pak se můžete rozhodnout pro fotoknihu ve formátu 19 x19 cm. Pokud si nejste jistí, podívejte se ještě jednou na přehled velikostí našich fotoknih.

Další formáty pro Vaše fotografie

Vzrušující panoramatické záběry nejlépe vyniknou ve fotoknihách na šířku. Zde si můžete vybrat nejen ze čtyř velikostí, ale také z různých povrchů: hedvábně matný nebo vysoce lesklý, tak jako mezi tvrdou či měkkou vazbou. Vyberte si pro Vás ten správný povrch. Snímky na výšku, jako například fotografie architektury, vyniknou nejlépe ve fotoknize na výšku. I v tomto případě si můžete vybrat tu pro Vás nejlepší velikost a povrch.

Ceny

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Nyní zdarma stáhnout Software

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru