Fotokniha 28 x 28

Skvělá fotokniha s dostatkem prostoru pro Vaše tvoření

Fotokniha ve formátu 28 x 28 cm

Čtvercový talent

Velký talent mezi čtvercovými fotoknihami. Tady si najde každá fotografie své místo, ať už na šířku, nebo na výšku. Snímky mohou být snadno vloženy na celou stránku nebo sloučeny do koláže, a to i bez toho, aby se musely příliš zmenšit. Tato fotokniha má velké využití a je vhodná pro svatební fotografie, portréty či snímky přírody.

Tolik stránek kolik si přejete

Fotokniha je k dispozici v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě. Její přesný formát je 27,5 x 27,5 cm. Počet stránek ve Vaší fotoknize záleží pouze na Vás: Vyberte si podle formátu mezi 26 až 120 stránkami, které můžou být buď hedvábně matné nebo vysoce lesklé. 

Ideální jako svatební dar

Fotokniha ve formátu 28 x 28 splní každé Vaše přání, a to i pokud jde o zachycení nejkrásnějšího dne Vašeho života. Proto je také tak oblíbená jako svatební fotokniha. Je to opravdu vyjímečný dárek na památku pro nevěstu a ženicha nebo jejich rodinu. Nicméně také svatební mini fotokniha je báječným dárkem pro svatební hosty.

Různé možnosti návrhů

Upravte s naším programem každou stránku podle Vaší preference. Můžete přidávat kliparty, rámečky, masky nebo dokonce celý obsah. Nechte se unést Vaší kreativitou! Nápady na inspiraci můžete shlédnout i v našich šablonách. Osobní fotokniha s minimálním úsilím.

Čtvercová fotokniha nabízí ještě další dvě velikosti

Přáli by jste si radši mini formát, ale měl by být přesto čtvercový, pak sáhněte po fotoknize ve formátu 12 x 12 cm, která je dostupná v měkké vazbě. Měla by být fotokniha přeci jen o něco větší a chcete si vybrat mezi měkkou či tvrdou SoftTouch (jemná na dotek) vazbou, pak se můžete rozhodnout pro fotoknihu ve formátu 19 x19 cm. Pokud si nejste jistí, podívejte se ještě jednou na přehled velikostí našich fotoknih.

Další formáty pro Vaše fotografie

Vzrušující panoramatické záběry nejlépe vyniknou ve fotoknihách na šířku. Zde si můžete vybrat nejen ze čtyř velikostí, ale také z různých povrchů: hedvábně matný nebo vysoce lesklý, tak jako mezi tvrdou či měkkou vazbou. Vyberte si pro Vás ten správný povrch. Snímky na výšku, jako například fotografie architektury, vyniknou nejlépe ve fotoknize na výšku. I v tomto případě si můžete vybrat tu pro Vás nejlepší velikost a povrch.

Ceny

Nejvyšší kvalita

Prvotřídní fotoprodukty ve vynikající kvalitě - tak se vyznačuje Saal Digital. Naším cílem je nabídnout Vám maximální kvalitu produktů. Vaše snímky jsou tak s námi v těch nejlepších rukou!  

Rychlé doručení

Vaše dlouho očekáváne fotoprodukty byste samozřejmě měli obdržet co nejrychleji. S dobou výroby několik pracovních dnů garantujeme doručení rychlostí blesku. 

Přímo od výrobce

Transparentnost je pro nás důležitá: Od Saal Digital obdržíte všechny produkty bez zajížďky přímo od výrobce. To garantuje rychlé doručení a plynulou komunikaci.

Vzdáváme se loga výrobce na všech našich produktech. Tak obdržíte zcela neutrální produkt v nejvyšší kvalitě a při jeho vytváření můžete bez omezení využít celou plochu.

Platba bez rizika

Nabízíme Vám různé možnosti platby: Uhraďte Vaši objednávku jednoduše pomocí kreditních karet VISA a MasterCard nebo pomocí služby PayPal.

Záruka spokojenosti

U Saal Digital si objednáváte bez rizika, protože Vaše spokojenost je základem naší firemní filozofie. Záleží nám na tom, abyste byli zcela spokojeni s Vaším produktem. Pokud máte důvod k nespokojenosti s Vaší objednávkou, určitě společně nalezneme uspokojivé a rychlé řešení - ať již nová výroba, kupón v hodnotě produktu nebo vrácení peněz.