Přehled formátů fotoknih

Objevte rozmanitý svět fotoknih

Najděte si ten správný formát pro Vaše fotografie: Objevte našich deset různých formátů, tak jako jiné styly pro fotoknihy s tvrdou vazbou. V závislosti na návrhu si můžete vybrat mezi měkkou a tvrdou vazbou, v lesklém či matném provedení a také si můžete vybrat až do 120 stránek.

Přesné formáty fotoknih, stejně tak jako informace k nahrávání PDF souborů, najdete v naší sekci pro profesionály.

Vytvořit fotoknihu v praktickém formátu

Naše fotokniha-formát na výšku

Tento formát je oblíbený na snímky architektury či portrétů, ale samozřejmě, že zde mohou být umístěny i jiné snímky. Pomocí programu může být každá fotografie individuálně umístěna a upravena. Saal fotokniha ve formátu na výšku je v závislosti na variantě dostupná jak v měkké, tak tvrdé vazbě a to buď v matném či lesklém provedení.

Poznejte naše tři různé velikosti a zjištěte, který formát je pro Vaše fotografie ten nejlepší.

Vyberte si mezi 3 různými fotoknihami z našich čtvercových formátů fotoknih

Čtvercová fotokniha

Tento formát je opravdový všestranný talent! Vzhledem k jeho velikosti zde můžete umístit nejrůznější fotografie. Nejmenší formát je obvzlášt oblíbený jako svatební mini fotokniha, která může být darována na památku Vašim přátelům a známým. Vzhled fotoknihy si můžete upravit podle Vašeho přání. Ve vytvoření Vaší individuální fotoknihy již nic nestojí v cestě.

Objednejte si Vaší Saal fotoknihu ve čtvercovém formátu a vyberte si ze třech různých velikostí a v závislosti na variantě si stanovte počet stránek (až 120 stránek).

Objednat fotoknihu na šířku ve čtyřech různých velikostech

Saal fotoknihy ve formátu na šířku

Tento formát je dostupný ve čtyřech různých velikostech a je obvzlášť vhodný pro panoramatické snímky. Ale i Vaše rodinné fotografie či fotografie z Vaší dovolené si najdou dostatek prostoru. 
S bezplatným programem, který lze stáhnout, můžete snadno vytvářet a upravovat Vaší fotoknihu podle Vašich představ. 

Poznejte naše čtyři fotoknihy a nechte se unést Vaší kreativitou!