Fotokniha 13 x 10

Tato fotokniha je ideální na cesty

Ideální na cestách. Malá fotokniha ve formátu na šířku

Poznáváte se?

Fotografie z Vaší poslední dovolené nebo rodinné oslavy leží volně v šuplíku, protože jednoduše nemáte čas. Prvně se musíte postarat o vyvolání fotografií, pak sehnat album na fotografie a na konci musíte ještě všechno seřadit a nalepit. Po čase člověk zjistí, že rohy fotografií se zničily a počáteční problém nelze vyřešit. Kromě vynaložené snahy, přicházejí ještě další náklady!

Řešení pro Vás: fotokniha na cesty

Fotokniha na cesty může Váš problém jednoduše vyřešit. Je k dispozici se 30 stránkami v měkké vazbě. Díky své kompaktní velikosti 13,3 x 10 cm se vejde do každé kabelky a může být používána bez jakýchkoliv problémů. Namísto obrovských fotoalbumů, které jen stěží přinesete ukázat k přátelům či příbuzným, si můžete u nás ve velmi krátkém čase objednat vlastní fotoknihu.

 

 

Vy samy jste designéři Vaší fotoknihy

Bezplatný program nabízí mnoho možností, jak si vytvořit Vaší fotoknihu podle vlastního přání. Nechte se unést Vaší kreativitou: Různé pozadí s rozmanitými barvami a vzory, tak jako texty a kliparty, si můžete vybrat podle Vaší preference. Už nikdy nebudete mít stejnou fotoknihu jako ostatní! Jednoduše si stáhněte program na výrobu fotoknihy!

Poznejte také naše jiné formáty

Přejete si ve Vaší fotoknize fotografie na výšku i na šířku? Pak se podívejte po našich čtvercových fotoknihách. Ty jsou zcela flexibilní - vyberte si mezi třemi různými velikostmi, tvrdé či měkké a hedvábně matné či vysoce lesklé vazbě. Snímky na výšku, jako například fotografie architektury, nejlépe vyniknou ve fotoknize na výšku. Také v tomto případě se můžete rozhodnout jaká velikost a struktura fotoknihy je pro Vás ta  nejlepší.

Tři další fotoknihy ve formátu na šířku

Fotokniha ve formátu 16 x 12 je také k dispozici v měkké vazbě se 30 stránkami. Ještě více místa nabízí naše panoramatická fotokniha 28 x 19. Je k dispozici v tvrdé vazbě v hedvábně matné nebo vysoce lesklé variantě. Počet stránek (26 - 120 stránek) může být individuálně nastaven. Náš expert mezi našimi fotoknihami ve formátu 42 x 28 nabízí snímkům a celé Vaší tvorbě dostatek prostoru. Umístěte Vaše fotografie na dvoustránku s neuvěřitelnou šířkou 84 cm. Také tady si můžete podle potřeby sami určit počet stránek (26 - 74 stránek). Všechny fotoknihy jsme pro Vás shrnuli v našem přehledu.

Fotoknihy na šířku

Ceny

Nejvyšší kvalita

Prvotřídní fotoprodukty ve vynikající kvalitě - tak se vyznačuje Saal Digital. Naším cílem je nabídnout Vám maximální kvalitu produktů. Vaše snímky jsou tak s námi v těch nejlepších rukou!  

Rychlé doručení

Vaše dlouho očekáváne fotoprodukty byste samozřejmě měli obdržet co nejrychleji. S dobou výroby několik pracovních dnů garantujeme doručení rychlostí blesku. 

Přímo od výrobce

Transparentnost je pro nás důležitá: Od Saal Digital obdržíte všechny produkty bez zajížďky přímo od výrobce. To garantuje rychlé doručení a plynulou komunikaci.

Vzdáváme se loga výrobce na všech našich produktech. Tak obdržíte zcela neutrální produkt v nejvyšší kvalitě a při jeho vytváření můžete bez omezení využít celou plochu.

Platba bez rizika

Nabízíme Vám různé možnosti platby: Uhraďte Vaši objednávku jednoduše pomocí kreditních karet VISA a MasterCard nebo pomocí služby PayPal.

Záruka spokojenosti

U Saal Digital si objednáváte bez rizika, protože Vaše spokojenost je základem naší firemní filozofie. Záleží nám na tom, abyste byli zcela spokojeni s Vaším produktem. Pokud máte důvod k nespokojenosti s Vaší objednávkou, určitě společně nalezneme uspokojivé a rychlé řešení - ať již nová výroba, kupón v hodnotě produktu nebo vrácení peněz.