Fotokniha 13 x 10 cm

Tato fotokniha je ideální na cesty

Ideální na cestách. Malá fotokniha ve formátu na šířku

Poznáváte se?

Fotografie z Vaší poslední dovolené nebo rodinné oslavy leží volně v šuplíku, protože jednoduše nemáte čas. Prvně se musíte postarat o vyvolání fotografií, pak sehnat album na fotografie a na konci musíte ještě všechno seřadit a nalepit. Po čase člověk zjistí, že rohy fotografií se zničily a Vaše celá snaha byla k ničemu. Kromě Vaší počáteční snahy, přicházejí ještě další náklady!

Řešení pro Vás: fotokniha na cesty

Fotokniha na cesty může Váš problém jednoduše vyřešit. Je k dispozici se 30 stránkami v měkké vazbě. Díky své kompaktní velikosti 13,3 x 10 cm se vejde do každé kabelky a může být používána bez jakýchkoliv problémů. Namísto obrovských fotoalbumů, které jen stěží přinesete ukázat k přátelům či příbuzným, si můžete u nás objednat ve velmi krátkém čase Vaší fotoknihu.

 

 

Vy samy jste designéři Vaší fotoknihy

Bezplatný program Vám nabízí mnoho možností, jak si vytvořit Vaší fotoknihu podle Vašeho gusta. Nechte se unést Vaší kreativitou: Různé pozadí s rozmanitými barvami a vzory tak jako texty a kliparty si můžete vybrat podle Vaší preference. Už nikdy nebudete mít stejnou fotoknihu jako ostatní! Jednoduše si stáhněte program na výrobu fotoknihy!

Poznejte také naše jiné formáty

Přejete si Vaše fotografie ve Vaší fotoknize na výšku i na  šířku? Pak se podívejte po našich čtvercových fotoknihách. Ty jsou zcela flexibilní - vyberte si mezi třemi různými velikostmi, a tvrdé či měkké a hedvábně matné či vysoce lesklé vazbě. Snímky na výšku, jako například fotografie architektury, nejlépe vyniknou ve fotoknize na výšku. Také v tomto případě se můžete rozhodnout jaká velikost a struktura fotoknihy je pro Vás ta  nejlepší.

Tři další fotoknihy ve formátu na šířku

Fotokniha ve formátu 16 x 12 cm je také k dispozici v měkké vazbě se 30 stránkami. Ještě více místa nabízí naše panoramatická fotokniha 28 x 19 cm. Je k dispozici v tvrdé vazbě v hedvábně matné nebo vysoce lesklé variantě. Počet stránek (26 - 120 stránek) může být individuálně nastaven. Náš expert mezi našimi fotoknihami ve formátu 42 x 28 cm nabízí každému snímku a celé Vaší tvorbě dostatek prostoru. Umístěte Vaše fotografie na dvoustránku s neuvěřitelnou šířkou 84 cm. Také tady si můžete podle potřeby samy určit počet stránek (26 - 74 stránek). Všechny fotoknihy jsou pro Vás shrnuty v našem přehledu.

Fotoknihy na šířku

Náš slib Vám

Die Garantie von Saal Digital für die Kundenzufriedenheit.

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • bezpečné placení pomocí služby PayPal
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že by jste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení, ať už po telefonu, e-mailem nebo pomocí Live-chatu.

Nyní zdarma stáhnout Software

Software Windows (6,6 MB)Software Mac OS X (8,1 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru