Fotokniha 16 x 12 na šířku

Fotokniha, která není ani příliš velká ani příliš malá

Fotokniha ve formátu 16 x 12 cm na šířku - praktická volba

Fotokniha s větší svobodou pro Vaši tvorbu

Tento formát Vám nabízí o něco větší svobodu při tvorbě jako fotokniha 13 x 10. Obvzlášť, když si přejete umístit více fotografií na stránku. Tak můžete vyplnit vnitřní stránky jednou fotografií na šířku a dvěmi fotografiemi na výšku. Nebo se jednoduše nechte inspirovat našimi návrhy šablon v programu.

Praktická fotokniha

Velikost této fotoknihy zůstává stále praktická. Formát 16 x 12 se vejde snadno do tašky a její hmotnosti si ani nepovšimnete. Formát je k dispozici v měkké vazbě se 30 stránkami.

 

Fotokniha na šířku - k dispozici ve třech různých velikostech

Pouze o několik cm menší je naše fotokniha ve formátu 13 x 10 na cesty, která je dostupná také v měkké vazbě se 30 stránkami. Pokud dáváte přednost fotoknize s větším prostorem, nabízíme Vám dvě další velikosti: O něco větší fotokniha ve formátu 28 x 19 je ideální na panoramatické snímky a je dostupná v hedvábně matné nebo vysoce lesklé vazbě s individuálním počtem stránek (26 - 120). Největší fotoknihou na šířku je expert mezi našimi fotoknihami s formátem 42 x 28. S tímto formátem je možné všechno. Zde vyniknou obrovské panoramatické snímky s maximální šířkou 84 cm a jsou zde nekonečné možnosti pro vytváření. Kromě počtu stránek (26-74) zde není žádná hranice pro Vaši tvorbu.

Naše fotoknihy jsou také v čtvercovém formátu a ve formátu na výšku

Potřebujete flexibilnější formát, ve kterém si můžete s Vašimi fotografiemi více hrát? Pak se podívejte na naše čtvercové formáty fotoknih. Vyberte si ze třech různých velikostí, měkké nebo tvrdé vazby, s hedvábně matným nebo vysoce lesklým povrchem. Pro fotografie ve formátu na výšku, jako například snímky architektury, jsou nejoblíbenější fotoknihy na výšku. Samy rozhodujete, jakou velikost či povrch Vaše skutečná fotokniha bude mít. Nemůžete se rozhodnout pro určitou velikost? Pak se podívejte na všechny formáty fotoknih v našem přehledu.

Čtyři varianty formátů na šířku na jednom obrázku.

Ceny

Nejvyšší kvalita

Prvotřídní fotoprodukty ve vynikající kvalitě - tak se vyznačuje Saal Digital. Naším cílem je nabídnout Vám maximální kvalitu produktů. Vaše snímky jsou tak s námi v těch nejlepších rukou!  

Rychlé doručení

Vaše dlouho očekáváne fotoprodukty byste samozřejmě měli obdržet co nejrychleji. S dobou výroby několik pracovních dnů garantujeme doručení rychlostí blesku. 

Přímo od výrobce

Transparentnost je pro nás důležitá: Od Saal Digital obdržíte všechny produkty bez zajížďky přímo od výrobce. To garantuje rychlé doručení a plynulou komunikaci.

Vzdáváme se loga výrobce na všech našich produktech. Tak obdržíte zcela neutrální produkt v nejvyšší kvalitě a při jeho vytváření můžete bez omezení využít celou plochu.

Platba bez rizika

Nabízíme Vám různé možnosti platby: Uhraďte Vaši objednávku jednoduše pomocí kreditních karet VISA a MasterCard nebo pomocí služby PayPal.

Záruka spokojenosti

U Saal Digital si objednáváte bez rizika, protože Vaše spokojenost je základem naší firemní filozofie. Záleží nám na tom, abyste byli zcela spokojeni s Vaším produktem. Pokud máte důvod k nespokojenosti s Vaší objednávkou, určitě společně nalezneme uspokojivé a rychlé řešení - ať již nová výroba, kupón v hodnotě produktu nebo vrácení peněz.