Fotokniha 16 x 12 na šířku

Fotokniha, která není ani příliš velká ani příliš malá

Fotokniha ve formátu 16 x 12 cm na šířku - praktická volba

Fotokniha s větší svobodou pro Vaši tvorbu

Tento formát Vám nabízí o něco větší svobodu při tvorbě jako fotokniha 13 x 10. Obvzlášť, když si přejete umístit více fotografií na stránku. Tak můžete vyplnit vnitřní stránky jednou fotografií na šířku a dvěmi fotografiemi na výšku. Nebo se jednoduše nechte inspirovat našimi návrhy šablon v programu.

Praktická fotokniha

Velikost této fotoknihy zůstává stále praktická. Formát 16 x 12 se vejde snadno do tašky a její hmotnosti si ani nepovšimnete. Formát je k dispozici v měkké vazbě se 30 stránkami.

 

Fotokniha na šířku - k dispozici ve třech různých velikostech

Pouze o několik cm menší je naše fotokniha ve formátu 13 x 10 na cesty, která je dostupná také v měkké vazbě se 30 stránkami. Pokud dáváte přednost fotoknize s větším prostorem, nabízíme Vám dvě další velikosti: O něco větší fotokniha ve formátu 28 x 19 je ideální na panoramatické snímky a je dostupná v hedvábně matné nebo vysoce lesklé vazbě s individuálním počtem stránek (26 - 120). Největší fotoknihou na šířku je expert mezi našimi fotoknihami s formátem 42 x 28. S tímto formátem je možné všechno. Zde vyniknou obrovské panoramatické snímky s maximální šířkou 84 cm a jsou zde nekonečné možnosti pro vytváření. Kromě počtu stránek (26-74) zde není žádná hranice pro Vaši tvorbu.

Naše fotoknihy jsou také v čtvercovém formátu a ve formátu na výšku

Potřebujete flexibilnější formát, ve kterém si můžete s Vašimi fotografiemi více hrát? Pak se podívejte na naše čtvercové formáty fotoknih. Vyberte si ze třech různých velikostí, měkké nebo tvrdé vazby, s hedvábně matným nebo vysoce lesklým povrchem. Pro fotografie ve formátu na výšku, jako například snímky architektury, jsou nejoblíbenější fotoknihy na výšku. Samy rozhodujete, jakou velikost či povrch Vaše skutečná fotokniha bude mít. Nemůžete se rozhodnout pro určitou velikost? Pak se podívejte na všechny formáty fotoknih v našem přehledu.

Čtyři varianty formátů na šířku na jednom obrázku.

Ceny

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Nyní stáhnout program

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru