Fotokniha A4 28 x19 cm na šířku

Profesionál v našich panorama fotoknihách

Fotokniha ve formátu 28 x19 cm na šířku

Panoramatické snímky o šířce 56 cm

Tato fotokniha Vám splní všechny Vaše přání. Vaše panoramatické snímky se mohou rozšířit přes dvoustránku do šířky 56 cm. S panorama vazbou neruší Vaše snímky žádný šev uprostřed fotoknihy. Ale také formáty na výšku zde mají mnoho prostoru, aby byly zobrazeny v mimořádné velikosti. Vložte Vaše snímky stránku po stránce nebo si vytvořte koláž s pomocí předlohových šablon. Žádná fotografie Vám zde nebude připadat příliš malá. Samy vyzkoušejte!

Mnoho místa pro Vaše fotografie

Tato velikost fotoknihy je úžasná: 28,3 x 19,3 cm jsou přesné rozměry, které odpovídají formátu A4 na šířku. Do této fotoknihy se vejde mnoho snímků a nabízí flexibilní výběr počtu stránek (minimálně 26, a podle formátu maximálně 120 stránek). Tuto fotoknihu si můžete objednat v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě s hedvábně matnými nebo vysoce lesklými stránkami.

Formát na šířku ve třech různých velikostech

Pokud je pro Vás tato fotokniha příliš malá, máme pro Vás ještě další dvě možnosti: Jen o pár centimetrů menší je fotokniha 13 x 10 cm a fotokniha 16 x 12 cm na šířku. Obě jsou dostupné v měkké vazbě se 30 stránkami. Potřebujete ale přeci jen o něco více místa pro Vaše panoramatické záběry, pak je expert mezi našemi fotoknihami ve formátu 42 x 28 cm pro vás ten pravý. Tato fotokniha odpovídá formátu A3 na šířku a můžete si zde určit počet stránek, který si přejete (minimálně ale 26 stránek, maximálně 74 stránek). Panorama fotografie je v této fotoknize naprosto báječná, neboť může být až 84 cm široká. Podívejte se na všechny naše fotoknihy v přehledu.

Dva další formáty

Zůstaňte s Vašimi fotografiemi flexibilní a rozhodněte se pro čtvercovou fotoknihu. Zde si můžete vybrat ze třech různých velikostí, v tvrdé nebo měkké vazbě a hedvábně matném nebo vysoce lesklém provedení. Architektonické snímky na výšku vyniknou ale na druhé straně lépe ve fotoknize na výšku. I zde je rozhodnutí na Vás, jaký povrch a velikost fotoknihy si vyberete.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení pomocí služby PayPal
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že by jste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení, ať už po telefonu, e-mailem nebo pomocí Live-chatu.

Nyní zdarma stáhnout Software

Software Windows (6,6 MB)Software Mac OS X (8,1 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru