Fotokniha A4 28 x19 na šířku

Profesionál v našich panorama fotoknihách

Fotokniha ve formátu 28 x19 cm na šířku

Panoramatické snímky o šířce 56 cm

Tato fotokniha Vám splní všechny Vaše přání. Panoramatické snímky se mohou rozšířit přes dvoustránku do šířky 56 cm. S panorama vazbou neruší snímky žádný šev uprostřed fotoknihy. Ale také formáty na výšku zde mají dostatek prostoru k zobrazení ve výjimečné velikosti. Vložte fotografie jednu po druhé nebo si vytvořte koláž pomocí vytvořených šablon. Žádný snímek Vám nebude připadat příliš malý. Vyzkoušejte sami!

Mnoho místa pro mnoho fotografií

Velikost této fotoknihy je úžasná: 28,3 x 19,3 cm jsou přesné rozměry, které odpovídají formátu A4 na šířku. Tak získáte místo pro několik fotografií. A nejen to, můžete si také vybrat tolik stránek, kolik potřebujete (minimálně 26, a podle formátu maximálně 120 stránek). Tuto fotoknihu si můžete objednat v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě s hedvábně matnými nebo vysoce lesklými stránkami.

Formát na šířku ve třech různých velikostech

Pokud je pro Vás tato fotokniha trochu velká, máme pro Vás ještě další dvě možnosti: Jen o pár centimetrů menší je fotokniha 13 x 10 a fotokniha 16 x 12 na šířku. Obě jsou dostupné v měkké vazbě se 30 stránkami. Potřebujete ale přeci jen o něco více místa pro Vaše panoramatické záběry? Pak je expert mezi našimi fotoknihami ve formátu 42 x 28 pro vás určitě ten pravý. Tato fotokniha odpovídá formátu A3 na šířku a můžete si zde vybrat počet stránek podle přání (minimálně ale 26 stránek, maximálně 74 stránek). Panoramatická fotografie je pro tuto fotoknihu naprosto báječná, neboť může být až 84 cm široká. Podívejte se na všechny naše fotoknihy v přehledu.

Dva další formáty

Zůstaňte s Vašimi fotografiemi flexibilní a rozhodněte se pro čtvercovou fotoknihu. Zde si můžete vybrat ze třech různých velikostí, v tvrdé nebo měkké vazbě a hedvábně matném nebo vysoce lesklém provedení. Na druhé straně, architektonické snímky na výšku lépe vyniknou ve fotoknize na výšku. I zde je rozhodnutí na Vás, jaký povrch a velikost fotoknihy si vyberete.

Ceny

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Nyní stáhnout program

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru