Fotokniha A3 42 x 28 na šířku

Expert našich panorama fotoknih

Fotokniha A3 ve formátu 42 x 28 cm na šířku

Formát A3 na šířku

Tento ohromný formát A3 na šířku je absolutní nutností pro ty, kteří vlastní krásné snímky krajiny nebo zvířat. Využijte každý centimetr tohoto obrovského formátu. Kombinujte Vaše snímky básněmi či individuálním textem.

Působivá šířka až 84 cm

Nejen ohromnou velikostí je tato kniha mimořádná, ale také efektem, který přináší. Umístěte Váš panoramatický snímek na celou dvoustránku, protože šířka otevřené fotoknihy měří působivých 84 cm, ve formátu A3 na šířku. Můžete si vybrat mezi hedvábně matným nebo vysoce lesklým povrchem. Počet stránek si můžete také zvolit podle potřeby: Zvolte si mezi 26 až 100 stranami. Fotokniha je k dostání v pevné SoftTouch (jemná na dotek) vazbě. Tento působivý formát 42 x 28 je k dispozici také jako fotokniha XT, která se pyšní svou skvělou haptikou a stránkami silnými 1,08 mm.

Vytvořte nezapomenutelnou fotoknihu

S naším bezplatným programem si můžete každou stránku individuálně vytvořit podle Vašeho přání. Vy rozhodujete o použití pozadí, barev nebo vzorů ve Vaší fotoknize. Kromě toho, můžete přidávat i kliparty nebo Vámi vytvořený text. Vytvořte si nezapomenutelnou fotoknihu.

Formát na šířku je k dostání v dalších třech velikostech

V případě, že potřebujete přece jen o něco menší fotoknihu, můžeme Vám z našeho sortimentu představit ještě další tři formáty: Jen o pár centimetrů menší jsou naše dva formáty na šířku ve velikostech fotoknihy 13 x 10 cm a fotoknihy 16 x 12 cm, které jsou obě dostupné v měkké vazbě se 30 stranami. Pokud ale potřebujete přece jen více prostoru pro Vaše panoramatické záběry a přejete si i více stránek, pak je fotokniha ve formátu 28 x 19 cm pro Vás ta pravá. S touto fotoknihou můžete zobrazit Vaše fotografie ve formátu A4 na šířku. Kromě toho si můžete nejen určit kolik stránek si přejete ve fotoknize mít (minimálně 26, maximálně 74 stránek), nýbrž si můžete i vybrat mezi hedvábně matnými a vysoce lesklými stránkami. V našem přehledu najdete všechny dostupné fotoknihy.

Dva další formáty

V případě, že potřebujete více flexibility a místa pro Vaše fotografie, pak je pro Vás čtvercová fotokniha ta ideální. Můžete si zde vybrat ze třech různých velikostí, měkké nebo tvrdé vazby, s hedvábně matným nebo lesklým povrchem. Pro fotografie ve formátu na výšku, jako například snímky přírody nebo portrétů, doporučujeme Vám vytvořit fotoknihu na výšku. Samy se můžete rozhodnout, jaký povrch nebo velikost je pro Vaší vzpomínkovou fotoknihu ten nejvhodnější.

Ceny

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Nyní stáhnout program

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru