Fotokniha 13 x 20 cm na výšku

Praktický formát fotoknihy

Fotokniha 13 x 20 cm na výšku

Neznáte to také?

Fotografie z Vaší poslední oslavy s přáteli či rodinou leží jen volně ve skříni, protože jednoduše nemáte čast na koupi alba a následné seřazení a nalepení Vašich fotografií? Ušetřete Váš čas a peníze, a vytvořte si Vaší individuální fotoknihu.

I malé fotoknihy mohou překvapit svým prostorem

Tato fotokniha zvládne hodně! S velikostí 13,3 x 19,8 cm můžete tuto fotoknihu nejen bezproblémově nosit kamkoliv, ale také do ní můžete vložit mnoho vzpomínek na ty nejhezčí momenty. A i nadále zůstat zcela flexibilní: Rozhodněte se pro knihu s 20, 28 či 36 stránkami a zvolte si její povrch, který může být buď hedvábně matný nebo vysoce lesklý.

Dejte každé straně Váš osobní nádech

S naším programem máte v navrhování zcela volnou ruku: Změňte si klidně na každé stránce pozadí nebo se rozhodněte pro zcela konzistentní design. Hrajte si s maskami a rámečky a dejte každé fotografii její jedinečný nádech. Přidejte k tomu i Vámi požadovaný text a zvolte si z mnoha různých fontů písma a barev. Vaší fantazii nejsou stanoveny žádné hranice.

Další dvě velikosti ve formátu na výšku

Pokud potřebujete více místa pro Vaše fotografie, nabízíme Vám ještě dvě jiné velikosti ve formátu na výšku: Fotokniha ve formátu 15 x 21 cm a 21 x 28 cm. Obě jsou dostupné v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě a to buď v hedvábně matné nebo vysoce lesklé variantě. Počet stránek si můžete určit zcela individuálně (minimálně 26, a podle formátu maximálně 120).

Různé formáty pro Vaše forografie

Přejete si, aby Vaše fotografie zářily jak ve formátu na výšku, tak i na šířku? Pak doporučujeme vytvoření čtvercové fotoknihy. S tímto formátem budete zcela flexibilní. Fotokniha na šířku je ideální pro zvýraznění panoramatických snímků. Nebo se chcete podívat ještě jednou na všechny formáty fotoknih? Pak jste na našem přehledu fotoknih správně.

Aktuální dodací lhůty jsou vždy k dispozici

Pokud chcete předem vědět, jak dlouho bude doručení Vaší objednávky trvat, pak se podívejte na stránky výrobních a dodacích lhůt.

Fotokniha na výšku

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení platebními kartami či pomocí PayPal
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že by jste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení, ať už po telefonu, e-mailem nebo pomocí Live-chatu.

Nyní zdarma stáhnout Software

Software Windows (6,6 MB)Software Mac OS X (8,1 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru