Fotokniha 13 x 20 na výšku

Praktický formát fotoknihy

Fotokniha 13 x 20 cm na výšku

Neznáte to také?

Fotografie z Vaší poslední oslavy s přáteli či rodinou leží jen volně ve skříni, protože jednoduše nemáte čast na koupi alba a následné seřazení a nalepení Vašich fotografií? Ušetřete Váš čas a peníze a vytvořte si individuální fotoknihu.

I malé fotoknihy mohou překvapit svým prostorem

Tato fotokniha zvládne hodně! S velikostí 13,3 x 19,8 cm můžete fotoknihu nejen bezproblémově kamkoliv nosit, ale také do ní můžete vložit mnoho vzpomínek na ty nejhezčí momenty. A i nadále zůstat zcela flexibilní: Rozhodněte se pro knihu s 20, 28 či 36 stránkami a zvolte si její povrch, který může být buď hedvábně matný nebo vysoce lesklý.

Dejte každé straně osobitý nádech

S naším programem máte v navrhování zcela volnou ruku: Změňte si klidně na každé dvoustránce pozadí nebo se rozhodněte pro zcela konzistentní design. Hrajte si s maskami a rámečky a dejte každé fotografii její jedinečný nádech. Přidejte k tomu i vlastní text a zvolte si z mnoha různých typů písma a barev. Vaší fantazii neklademe žádné hranice.

Další dvě velikosti ve formátu na výšku

Pokud potřebujete více místa pro Vaše fotografie, nabízíme Vám ještě dvě jiné velikosti ve formátu na výšku: Fotokniha ve formátu 15 x 21 a 21 x 28. Obě jsou dostupné v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě a to buď v hedvábně matné nebo vysoce lesklé variantě. Počet stránek si můžete určit zcela individuálně (minimálně 26 a podle formátu maximálně 120).

Různé formáty pro Vaše forografie

Přejete si, aby Vaše fotografie zářily jak ve formátu na výšku, tak i na šířku? Pak doporučujeme vytvoření čtvercové fotoknihy. S tímto formátem budete zcela flexibilní. Fotokniha na šířku je ideální pro zvýraznění panoramatických snímků. Nebo se chcete podívat ještě jednou na všechny formáty fotoknih? Pak jste na našem přehledu fotoknih správně.

Aktuální dodací lhůty máte vždy k dispozici

Pokud chcete předem vědět, jak dlouho bude doručení Vaší objednávky trvat, pak se podívejte na stránky výrobních a dodacích lhůt.

Fotokniha na výšku

Ceny

Nejvyšší kvalita

Prvotřídní fotoprodukty ve vynikající kvalitě - tak se vyznačuje Saal Digital. Naším cílem je nabídnout Vám maximální kvalitu produktů. Vaše snímky jsou tak s námi v těch nejlepších rukou!  

Rychlé doručení

Vaše dlouho očekáváne fotoprodukty byste samozřejmě měli obdržet co nejrychleji. S dobou výroby několik pracovních dnů garantujeme doručení rychlostí blesku. 

Přímo od výrobce

Transparentnost je pro nás důležitá: Od Saal Digital obdržíte všechny produkty bez zajížďky přímo od výrobce. To garantuje rychlé doručení a plynulou komunikaci.

Vzdáváme se loga výrobce na všech našich produktech. Tak obdržíte zcela neutrální produkt v nejvyšší kvalitě a při jeho vytváření můžete bez omezení využít celou plochu.

Platba bez rizika

Nabízíme Vám různé možnosti platby: Uhraďte Vaši objednávku jednoduše pomocí kreditních karet VISA a MasterCard nebo pomocí služby PayPal.

Záruka spokojenosti

U Saal Digital si objednáváte bez rizika, protože Vaše spokojenost je základem naší firemní filozofie. Záleží nám na tom, abyste byli zcela spokojeni s Vaším produktem. Pokud máte důvod k nespokojenosti s Vaší objednávkou, určitě společně nalezneme uspokojivé a rychlé řešení - ať již nová výroba, kupón v hodnotě produktu nebo vrácení peněz.