Fotokniha A5 15 x 21

Praktická fotokniha, která vypadá úžasně

Fotokniha A5 s formátem 15 x 21 cm

Zní Vám to povědomě?

Mnoho hezkých vzpomínek, které neustále leží jen ve Vaší krabici? Samozřejmě byste je měly radši hezky uspořádané, ale k tomu Vám chybí čas.

Fotokniha je řešením!

Fotokniha může být pro Vás to správné řešení. Tak neztratíte Váš čas vyvoláním fotografií, koupí alba, které ve výsledků většinou stejně neodpovídá Vašemu očekávání, a nakonec seřazením fotografií a jejich nalepení. 

Vytvořte si fotoknihu podle Vašeho přání

Vytvořte si fotoknihu ve formátu A5. Ať už portréty nebo fotografie z Vaší poslední dovolené či poznávací cesty, to vše si můžete vytvořit v této fotoknize! S tvořením Vaší fotoknihy podle přání Vám pomůže náš bezplatný program. Staňte se designérem vlastní fotoknihy!

 

Vytvořte si každou jednotlivou stránku Vaší fotoknihy podle sebe

Tento formát fotoknihy je dostupný v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě. Zvolte si mezi hedvábně matnou nebo vysoce lesklou variantou a zůstaňte flexibilní i ve stanovení počtu stránek (v závislost na formátu od 26 do 120 stran). Stačí si jen stáhnout program a můžete začít.

Další velikosti ve formátu na výšku

V případě, že potřebujete více prostoru pro Vaše fotografie, můžeme Vám nabídnout větší formát: pravou fotoknihu ve formátu 21 x 28, který odpovídá formátu A4. Je k dispozici v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě v hedvábně matné nebo vysoce lesklé variantě. Počet stránek ve Vaší fotoknize je zcela na Vás (minimálně 26, podle formátu maximálně 120). Přejete si raději kompaktnější formát? Pak je tu fotokniha ve formátu 13 x 20. Dostupná v měkké vazbě s 20, 28 nebo 36 stránkami.

Další fotoknihy

Vyzkoušejte si také vytvořit fotoknihu ve čtvercovém formátu. Použijte tak fotografie jak ve formátu na výšku, tak na šířku. Tento formát Vám poskytne mnoho možností ve Vašem tvoření. Snímky panoramy pak mohou být nejlépe vystiženy ve fotoknize ve formátu na šířku. Shlédněte také všechny velikosti našich fotoknih v našem přehledu.

Aktuální dodací lhůty jsou pro Vás vždy k dispozici

Pokud si přejete předem vědět, jak dlouho bude doručení Vaší objednávky trvat, pak se podívejte na stránky výrobních a dodacích lhůt.

Ceny

Nejvyšší kvalita

Prvotřídní fotoprodukty ve vynikající kvalitě - tak se vyznačuje Saal Digital. Naším cílem je nabídnout Vám maximální kvalitu produktů. Vaše snímky jsou tak s námi v těch nejlepších rukou!  

Rychlé doručení

Vaše dlouho očekáváne fotoprodukty byste samozřejmě měli obdržet co nejrychleji. S dobou výroby několik pracovních dnů garantujeme doručení rychlostí blesku. 

Přímo od výrobce

Transparentnost je pro nás důležitá: Od Saal Digital obdržíte všechny produkty bez zajížďky přímo od výrobce. To garantuje rychlé doručení a plynulou komunikaci.

Vzdáváme se loga výrobce na všech našich produktech. Tak obdržíte zcela neutrální produkt v nejvyšší kvalitě a při jeho vytváření můžete bez omezení využít celou plochu.

Platba bez rizika

Nabízíme Vám různé možnosti platby: Uhraďte Vaši objednávku jednoduše pomocí kreditních karet VISA a MasterCard nebo pomocí služby PayPal.

Záruka spokojenosti

U Saal Digital si objednáváte bez rizika, protože Vaše spokojenost je základem naší firemní filozofie. Záleží nám na tom, abyste byli zcela spokojeni s Vaším produktem. Pokud máte důvod k nespokojenosti s Vaší objednávkou, určitě společně nalezneme uspokojivé a rychlé řešení - ať již nová výroba, kupón v hodnotě produktu nebo vrácení peněz.