Fotokniha A5 15 x 21

Praktická fotokniha, která vypadá úžasně

Fotokniha A5 s formátem 15 x 21 cm

Zní Vám to povědomě?

Mnoho hezkých vzpomínek, které neustále leží jen ve Vaší krabici? Samozřejmě byste je měly radši hezky uspořádané, ale k tomu Vám chybí čas.

Fotokniha je řešením!

Fotokniha může být pro Vás to správné řešení. Tak neztratíte Váš čas vyvoláním fotografií, koupí alba, které ve výsledků většinou stejně neodpovídá Vašemu očekávání, a nakonec seřazením fotografií a jejich nalepení. 

Vytvořte si fotoknihu podle Vašeho přání

Vytvořte si fotoknihu ve formátu A5. Ať už portréty nebo fotografie z Vaší poslední dovolené či poznávací cesty, to vše si můžete vytvořit v této fotoknize! S tvořením Vaší fotoknihy podle přání Vám pomůže náš bezplatný program. Staňte se designérem vlastní fotoknihy!

 

Vytvořte si každou jednotlivou stránku Vaší fotoknihy podle sebe

Tento formát fotoknihy je dostupný v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě. Zvolte si mezi hedvábně matnou nebo vysoce lesklou variantou a zůstaňte flexibilní i ve stanovení počtu stránek (v závislost na formátu od 26 do 120 stran). Stačí si jen stáhnout program a můžete začít.

Další velikosti ve formátu na výšku

V případě, že potřebujete více prostoru pro Vaše fotografie, můžeme Vám nabídnout větší formát: pravou fotoknihu ve formátu 21 x 28, který odpovídá formátu A4. Je k dispozici v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě v hedvábně matné nebo vysoce lesklé variantě. Počet stránek ve Vaší fotoknize je zcela na Vás (minimálně 26, podle formátu maximálně 120). Přejete si raději kompaktnější formát? Pak je tu fotokniha ve formátu 13 x 20. Dostupná v měkké vazbě s 20, 28 nebo 36 stránkami.

Další fotoknihy

Vyzkoušejte si také vytvořit fotoknihu ve čtvercovém formátu. Použijte tak fotografie jak ve formátu na výšku, tak na šířku. Tento formát Vám poskytne mnoho možností ve Vašem tvoření. Snímky panoramy pak mohou být nejlépe vystiženy ve fotoknize ve formátu na šířku. Shlédněte také všechny velikosti našich fotoknih v našem přehledu.

Aktuální dodací lhůty jsou pro Vás vždy k dispozici

Pokud si přejete předem vědět, jak dlouho bude doručení Vaší objednávky trvat, pak se podívejte na stránky výrobních a dodacích lhůt.

Ceny

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení platebními kartami či pomocí PayPal nebo kreditními kartami
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Nyní zdarma stáhnout Software

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru