Fotokniha 21 x 28 na výšku

Udělejte si z Vaší fotoknihy ve formátu A4 jedinečný kus

Fotokniha ve formátu 21 x 28

Architektonické snímky v centru pozornosti

Tento formát je vhodný například pro architektonické snímky: fotografujete rádi budovy nebo chcete zvěčnit snímky z Vaší poslední poznávací cesty? Pak je formát na výšku velikosti A4 pro Vás ten ideální!

Mnoho svobody pro Vaše fotografie

Tato velikost Vám dává mnoho svobody k uspořádání fotografií podle Vašeho gusta. Nechte se inspirovat návrhy šablon v našem programu. Nebo jednoduše přidejte do svého návrhu různé rámečky nebo masky. Vyzkoušejte si to sami.

Udělejte Vaši fotoknihu jedinečnou!

Nechte se inspirovat návrhy šablon v našem bezplatném programu. Rozhodněte sami, jak chcete fotografie uspořádat a jakou barvu či vzor by Vaše fotokniha měla mít. Fotoknihu může udělat jedinečnou i nejrůznější pozadí, typy písma či kliparty.

Ve formátu na výšku jsou ještě dvě jiné velikosti

V případě, že potřebujete spíše něco praktičtějšího a menšího, pak je Saal fotokniha ve formátu 13 x 20 v měkké vazbě nebo fotokniha A5 ve formátu 15 x 21 v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě pro Vás tou správnou volbou. Oba formáty jsou dostupné v hedvábně matné a vysoce lesklé variantě.

Saal fotoknihy ve dvou dalších formátech

Fotokniha ve čtvercovém formátu je vhodná zejména pro fotografie, které chcete umístit jak na výšku, tak i na šířku. Tento formát Vám nabízí řadu možností pro tvorbu individuální fotoknihy. Vlastníte mnoho panoramatických snímků? Potom uvítáte fotoknihu ve formátu na šířku, která je dostupná v různých velikostech. Zde naleznete přehled o všech formátech našich fotoknih.

Aktuální dodací lhůty jsou pro Vás vždy k dispozici

Nabízíme Vám nejen vynikající kvalitu, ale také si přejeme, aby k Vám byly Vaše fotoknihy doručeny co nejrychleji. Proto je fotokniha připravena k doručení již během 1-2 pracovních dnů. Abyste zůstali vždy nejlépe informováni, můžete kdykoliv shlédnout naše aktuání výrobní a dodací lhůty.

Ceny

Nejvyšší kvalita

Prvotřídní fotoprodukty ve vynikající kvalitě - tak se vyznačuje Saal Digital. Naším cílem je nabídnout Vám maximální kvalitu produktů. Vaše snímky jsou tak s námi v těch nejlepších rukou!  

Rychlé doručení

Vaše dlouho očekáváne fotoprodukty byste samozřejmě měli obdržet co nejrychleji. S dobou výroby několik pracovních dnů garantujeme doručení rychlostí blesku. 

Přímo od výrobce

Transparentnost je pro nás důležitá: Od Saal Digital obdržíte všechny produkty bez zajížďky přímo od výrobce. To garantuje rychlé doručení a plynulou komunikaci.

Vzdáváme se loga výrobce na všech našich produktech. Tak obdržíte zcela neutrální produkt v nejvyšší kvalitě a při jeho vytváření můžete bez omezení využít celou plochu.

Platba bez rizika

Nabízíme Vám různé možnosti platby: Uhraďte Vaši objednávku jednoduše pomocí kreditních karet VISA a MasterCard nebo pomocí služby PayPal.

Záruka spokojenosti

U Saal Digital si objednáváte bez rizika, protože Vaše spokojenost je základem naší firemní filozofie. Záleží nám na tom, abyste byli zcela spokojeni s Vaším produktem. Pokud máte důvod k nespokojenosti s Vaší objednávkou, určitě společně nalezneme uspokojivé a rychlé řešení - ať již nová výroba, kupón v hodnotě produktu nebo vrácení peněz.