Fotokniha 21 x 28 cm na výšku

Udělejte si z Vaší fotoknihy ve formátu A4 jedinečný kus

Fotokniha ve formátu 21 x 28

Architektonické snímky v centru pozornosti

Tento formát je vhodný například pro architektonické snímky: fotografujete rádi budovy nebo chcete zvěčnit snímky z Vaší poslední poznávací cesty? Pak je formát na výšku velikosti A4 pro Vás ten ideální!

Mnoho svobody pro Vaše fotografie

Tato velikost fotoknihy Vám dává mnoho svobody k uspořádání Vašich fotografií podle Vašeho gusta. Nechte se inspirovat návrhy šablon v našem programu. Jednoduše také přidejte do našeho návrhu různé rámečky nebo masky. Vyzkoušejte si to samy.

Udělejte si Vaší fotoknihu jedinečnou!

Nechte se inspirovat návrhy našich šablon v našem bezplatném programu. Rozhodněte samy, jak chcete Vaše fotografie uspořádat a jakou barvu či vzor by Vaše fotokniha měla mít. Vaší fotoknihu může udělat jedinečnou i nejrůznější pozadí, fonty písma či kliparty.

Ve formátu na výšku jsou ještě dvě jiné velikosti

V případě, že potřebujete spíše něco praktičtějšího a menšího, pak je Saal fotokniha ve formátu 13 x 20 cm v měkké vazbě nebo fotokniha A5 ve formátu 15 x 21 cm v tvrdé SoftTouch (jemná na dotek) vazbě pro Vás tou správnou volbou. Oba formáty jsou dostupné v hedvábně matné a vysoce lesklé variantě.

Saal fotoknihy ve dvou dalších formátech

Fotokniha ve čtvercovém formátu je vhodná zejména pro fotografie, které chcete umístit jak na výšku, tak i na šířku. Tento formát Vám nabízí řadu možností pro tvorbu Vaší individuální fotoknihy. Vlastníte mnoho panoramatických snímků? Potom uvítáte fotoknihu ve formátu na šířku, která je dostupná v různých velikostech. Zde obdržíte přehled o všech formátech našich fotoknih.

Aktuální dodací lhůty jsou pro Vás vždy k dispozici

Nabízíme Vám nejen vynikající kvalitu, ale také si přejeme, aby byly Vaše fotoknihy k Vám domů doručeny co nejrychleji. Proto je Vaše fotokniha připravena k doručení již během 1-2 pracovních dnů. Aby jste zůstali vždy nejlépe informováni, můžete kdykoliv shlédnout naše aktuání výrobní a dodací lhůty.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

  • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
  • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
  • placení platebními kartami či pomocí PayPal
  • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že by jste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení, ať už po telefonu, e-mailem nebo pomocí Live-chatu.

Nyní zdarma stáhnout Software

Software Windows (6,6 MB)Software Mac OS X (8,1 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru