Prezentujte Vaše fotografie ve fotosešitu

6-ti barevný tisk na vysoce kvalitních papírech

Fotosešit od Saal Digital
trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Fotosešit - tak jedinečný jako Vaše fotografie

Stránky fotosešitu a matná ochranná fólie jako obálka jsou spojeny vysoce kvalitní kroužkovou (spirálovou) vazbou. Toto umožňuje úplné otevření stránek, případně můžete stránky fotoknihy s kroužkovou vazbou otočit o 360°.

Vnitřní stránky

Na výběr máte mezi matným papírem premium a uměleckým papírem. Díky 6-ti barevnému tisku zůstávají snímky velmi ostré. Fotokniha s kroužkovou vazbou je dostupná v mnoha různých formátech, bez loga výrobce nebo čárového kódu.

Formát na výšku

10 x 15
10 x 15
od 139 Kč
13 x 18
13 x 18
od 249 Kč
21 x 30 (A4)
21 x 30 (A4)
od 529 Kč

Čtvercový formát

14 x 14
14 x 14
od 219 Kč
20 x 20
20 x 20
od 419 Kč
30 x 30
30 x 30
od 639 Kč

Formát na šířku

15 x 10
15 x 10
od 139 Kč
18 x 13
18 x 13
od 249 Kč
30 x 21 (A4)
30 x 21 (A4)
od 529 Kč
42 x 30 (A3)
42 x 30 (A3)
od 1139 Kč

Druhy papíru pro fotosešit

Matný papír premium

Matný papír premium

S matným papírem premium získáte nejlepší kontrastní barvy ve Vašem fotosešitu. Kombinace naší metody tisku a matného papíru premium zajišťuje skvělý výsledek v nejlepší kvalitě.

  • prvotřídní matný papír premium
  • jasné barvy
  • fascinující hloubkobý efekt
Umělecký tisk

Umělecký tisk

Vnitřní stránky na uměleckým papíru nabízí působivou prezentaci Vašich snímků ve fotosešitu. Jemná struktura povrchu papíru dodá Vašim motivům vznešený vzhled. Díky vysoce kvalitní metodě tisku dosahujeme brilantních barev v prvotřídní kvalitě.

  • vznešený vzhled
  • jemná struktura povrchu
  • brilantní barvy

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.8 / 5
z 895 zákaznických názorů
5 hvězd
874
4 hvězdy
17
3 hvězdy
4
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Misa 20.04.2018
"Jsem opravdu mile prekvapena. Behem chvilky zhotovene a za dva dny jsem mela knihu doma. Bala jsem se ostrosti fotek, ktere jsem fotila jen pres telefon, ale jsou uzasne. Kniha pusobi velice kvalitne. Jak desky, tak i stranky uvnitr jsou z prijemneho a silneho papiru. Za mne mohu pouze doporucit :) TOP"
Názor zákazníka z 20.04.2018
"PERFEKTNÍ"
Vít 19.04.2018
"Viz mé podrobné hodnocení - reference : https://www.facebook.com/investicnyspecialista/posts/433317480415603"
Michaela 19.04.2018
"Velice dekuji za Vámi vytvořenou a dodanou fotoknihu, dodání bylo bleskové. Fotky jsou nádherné :) děkuji a doporučuji vás dál ☀"
Názor zákazníka z 19.04.2018
"Fotokniha je úžasná, i termín dodání a vše okolo objednání bylo skvělé. Služba je dost drahá :(, ale opravdu kvalitní. Asi bych příště zase moc neváhala při výběru, u koho si fotoknihu objednat...i přes její cenu."
Svatopluk 19.04.2018
"Kvalita, kvalita, kvalita. Trochu zaváhání s cenou, ale kdo požaduje kvalitu, bude spokojen. Program pro fotoknihu výborně graficky i programátorsky proveden. Jak člověk pochopí logiku práce v daném SW, rychle se naučí a druhá a další knihy už jsou hračka. Navíc SW umožňuje osobní styl a přístup. Pokud umíte ocenit čas vaší práce, tak v konečném součtu je výsledná cena výborná. Oceňuji část pro profesionály, která dává bezvadnou platformu pro kvalitní spolupráci. Je čas preferovat kvalitu před množstvím. Vřele doporučuji."
Matúš 18.04.2018
"Vysoko kvalitná fotokniha nemeckej výroby, rýchle dodanie behom 3 dní, výborný pomer cena/ kvalita. Jednoznačne odporúčam využiť služby saal digital."
Silvie 18.04.2018
"S programem pro výrobu fotoknihy se mi velice dobře pracovalo, je intuitivní. Kniha je kvalitní. Příští fotoknihu objednám určitě zase od saal digital."
Kateřina 17.04.2018
"Rozhodla jsem se vyzkoušet formou poukazu fotoknihu od Sall digital. Tištěné fotky prostě mají své kouzlo a proto jsem se rozhodla využít knihu, jako mé portfolio. Samotná tvorba fotoknihy byla překvapivě jednoduchá. Zvolila jsem tvorbu přes program, který je velmi přehledný a jednoduchý. U umisťování fotek, není šance udělat chybu, program jakoby to hlídal za Vás. Vše je výborně popsané, na výběr několik šablon, klipartu a rámečků, které jsem tedy k portfoliu nevyužila, ale rozhodně oceňuji, kolik je v programu možností. Stránky se dají snadno přehazovat, dá se pohybovat i s přednastavenými šablonami, nebo je ukládat, čehož jsem využívala a oceňuji. Jelikož jsem hodně nerozhodný člověk, měla jsem knihu rozpracovanou pár dní a průběžně ukládala. Občas jsem něco přehodnotila a udělala jinak. Jednou se mi nedopatřením restartoval počítač bez uložení. I přesto vše zůstalo na svém místě, což mi spadl kámen ze srdce. :D Hodně oceňuji i dokončení celé objednávky v samotném programu. To myslím, že ocení a usnadní práci a ušetří i čas hodně uživatelům. Po odeslání objednávky jsem byla ihned kontaktována a mohla jsem i sledovat celý průběh mé objednávky. Doručení knihy bylo opravdu velmi rychlé. Objednávku jsem odeslala v pátek odpoledne a v úterý dopoledne byla kniha u mě. :) S výsledkem jsem moc spokojená. Stránky jsou pevné, barvy jsou úžasné, jsou vidět krásně detaily. Takže určitě Saal-digital doporučuji a v budoucnu ještě jistě využiji. :)"
Názor zákazníka z 17.04.2018
"Jsem velice spokojená, že jsem dostala takovou příležitost vytvořit svému čtyřnohému mazlíčkovi nádhernou fotoknihu. Jsou to chvíle, které stojí za to, mít takto zdokumentovány. Moc děkuji za tuhle možnost."
Názor zákazníka z 13.04.2018
"Dakujem za možnosť vyskúšať si vaše služby. Som rada, že moje spomienky ostanú zhmotnené v takejto krásnej podobe. Fotky vo fotoknihe sú úžasne a cely dizajn podobí skvele. Určite môžem len odporučiť."
Názor zákazníka z 13.04.2018
"S fotoknihou jsem maximálně spokojena, jak kvalitou, provedením, ale i rychlosti doručení. Parádní a určitě vytvořím něco dalšího."
Kateřina 13.04.2018
"Fotokniha krásná i přes ne moc kvalitní vlastní fotky, velká spokojenost :-)"
Jana 12.04.2018
"Musím říct, že takovou špičku jsem ani nečekala. Fotoknihu jsem vyzkoušela na doporučení naší fotografky. Cena sice byla o dost vyšší, než mnou dříve objednávané fotoknihy ze slevomatů a jiných foto firem. Nicméně když balíček za 3 dny dorazil, úplně mě překvapil. Čímž apeluji i na rychlost. Fotky jsou vytištěny na vysoce kvalitním papíře, nádherné barvy a kvalitní jsou i desky bez ostatních příplatků. Naprostá spokojenost a po této zkušennosti už fotky nikde jinde řešit nebudu."
Klára 12.04.2018
"Instagram kamarádky"