Plakát FUJIFILM Flex od Saal Digital

Seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: WR413SAB

Fotopapír s Flex povrchem od Fujifilm je zrcadlově vysoce lesklý povrch s teplými základními tóny.

*Seznamovací kupón na plakáty v hodnotě 450 Kč. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednoho zákazníka. Akce platí do 30.06.2017

Tento plakát Vás přesvědčí svými mimořádnými vlastnostmi: Na jedné straně nabízí mimořádný intenzivní lesklý povrch. Na druhé straně je viditelně robustný. Plakát s efektem je ze 100% PET, který je extrémně stabilní a odolný proti protržení. Se světlými odstíny barev jsou Vaše fotografie trojdimenzionální.

Kromě toho se pyšní vynikajícím lesklým povrchem. Obrovský barevný prostor s vysokou černou hustotou zajišťuje jasnost a speciální hloubkový efekt. Plakát Flex je především vhodný pro snímky, u nichž je velmi důležité prostorové zobrazení.

Fotoplakát na Fujifilm Fuji Flex

Fotoplakát Flex je velmi univerzální

Fuji Flex je vhodný zejména pro fotografie s intenzivní barvou. Tento plakát s efektem klade důraz na hloubku obrazu a zvláštní zrcadlový lesk. Tento plakát je vhodný například pro módní, architektonickou a produktovou fotografii. Také pro portrétové snímky nebo snímky ve fotostudiu a exteriéru, kde je zapotřebí určitá názornost, je tento typ plakátu ideální.

1. Úprava fotografie

Fotografie upravte ve Vašem programu jako obvykle.

2. Kontrola

Zkontrolujte Vaši fotografii pomocí ICC-Profilu.

3. Objednávka

Objednejte si plakát v programu Saal designér.

Objednejte si Váš plakát online: Jednoduše nahrajte požadované fotografie a vyberte vhodný formát. Nabízíme také přímé nahrání.

Využijte našeho programu Saal designér, který nabízí mnoho možností, jak se kreativně odreagovat. Naše připravené šablony, kde si můžete přidat mnoho klipartů, rámů, efektů a filtrů promění Váš plakát v krásnou dekoraci na Vaší zeď.

Inspirujte se také našimi designovými příklady a různými možnostmi pro vytvoření Vašeho plakátu.

 

 

Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play