Plakát FUJIFILM Flex od Saal Digital

Seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: WR413SAB

Fotopapír s Flex povrchem od Fujifilm je zrcadlově vysoce lesklý povrch s teplými základními tóny.

*Seznamovací kupón na plakáty v hodnotě 450 Kč. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost. Akce platí do 31.08.2017

Tento plakát Vás přesvědčí svými mimořádnými vlastnostmi: Na jedné straně nabízí mimořádný intenzivní lesklý povrch. Na druhé straně je viditelně robustný. Plakát s efektem je ze 100% PET, který je extrémně stabilní a odolný proti protržení. Se světlými odstíny barev jsou Vaše fotografie trojdimenzionální.

Kromě toho se pyšní vynikajícím lesklým povrchem. Obrovský barevný prostor s vysokou černou hustotou zajišťuje jasnost a speciální hloubkový efekt. Plakát Flex je především vhodný pro snímky, u nichž je velmi důležité prostorové zobrazení.

Fotoplakát na Fujifilm Fuji Flex

Fotoplakát Flex je velmi univerzální

Fuji Flex je vhodný zejména pro fotografie s intenzivní barvou. Tento plakát s efektem klade důraz na hloubku obrazu a zvláštní zrcadlový lesk. Tento plakát je vhodný například pro módní, architektonickou a produktovou fotografii. Také pro portrétové snímky nebo snímky ve fotostudiu a exteriéru, kde je zapotřebí určitá názornost, je tento typ plakátu ideální.

Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play