Hedvábný | Portrétový plakát FUJIFILM od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: WR413SAB

Fujifilm Hedvábný | Portrét je známý pro svůj jemný, hedvábný povrch a autorskými právy na zadní straně.

*Seznamovací kupón na plakáty v hodnotě 450 Kč. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednoho zákazníka. Akce platí do 31.03.2017

Hedvábný | Portrétový povrch

Klasický fotoplakát s jemným, hedvábným povrchem zajišťuje mimořádnou haptiku tohoto produktu. Hedvábný | Portrétový povrch se nejvíce využívá při portrétních fotografiích a stará se tak o vynikající reprodukci barev a dlouhodobou životnost. 

Povrchy pro různé příležitosti

Tento plakát je především vhodný pro profesionální portrétové a svatební fotografie, tak jako pro focení ve školách, mateřských školkách a firmách.

Kvalita, která je ukryta v plakátu

Intenzivní barevné spektrum zajišťuje vynikající ztvárnění fotografií a přirozené zkreslení stínů. Hedvábný | Portrétový povrch se stará o mimořádnou haptiku, a tím se odlišuje od ostatních povrchů.

Další povrchy plakátů

Objevte také naše jiné povrchy. V našem sortimentu nabízíme dva další klasické plakáty, plakáty s efektem a FineArt plakáty.

Hedvábný | Portrétový plakát od Fujifilm in prvotřídní kvalitě

Vynikající reprodukce barev

Fotoplakát v hedvábném | portrétovém povrchu využívá nejmodernějších technologií - stříbrná halogenidová emulze, zpracování barev a struktura vrstev. Tyto vlastnosti zajišťují brilantní zkreslení světla a intenzivní barevný prostor. 

Ochrana před scanováním: Chcete se lépe chránit před nechtěnými duplikacemi? Pak vyzkoušejte tento druh papíru. Díky speciálně navrženému povrchu nikdo nedosáhne při skenování Vašich fotografií uspokojivých výsledků. Vaše fotografie jsou tak chráněny před nežádoucí reprodukcí.

1. Úprava fotografie

Fotografie upravte ve vašem programu jako obvykle.

 

 

2. Kontrola

Zkontrolujte Vaší fotografii pomocí ICC-Profilu.

 

 

3. Objednávka

Objednejte si přání a oznámení v programu Saal designér.

 

 

Vytvořte si nyní Váš plakát v Hedvábném | Portrétovém provedení

Stáhněte si nyní zdarma náš program

Využijte našeho programu Saal designér, který nabízí mnoho možností, jak se kreativně odreagovat. Naše připravené šablony, kde si můžete přidat mnoho klipartů, rámů, efektů a filtrů promění Váš plakát v krásnou dekoraci na Vaší zeď.

Stáhněte si již nyní zdarma náš program a vyrobte si svůj vlastní fotoplakát!

Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play