Perleťový plakát FUJIFILM od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: WR413SAB

Perleťový fotoplakát Fujifilm s charakteristickým perleťovým leskem a při dopadu světla s jemným stříbrným efektem.

*Seznamovací kupón na plakáty v hodnotě 450 Kč. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost. Akce platí do 31.12.2017

Profesionální perleťový papír FUJIFILM Crystal Archive DPII Digital Pearl je barevný papír s kovově třpytivou, perleťovou reflexní vrstvou, silnější nosnou strukturou a vysokou pevností, vyvinutou speciálně pro vysoce kvalitní plakát. V závislosti na dopadu světla, vytváří stříbrný, perleťový, třpytící efekt a pleťové tóny v jemném lesku.

Tento zvláštní efekt, který zanechává jednotlivé barvy kovové, je založen na jemných pigmentových částečkách, které jsou ukládány s tenkou vrstvou oxidu titaničitého pod emulzi citlivou na světlo. Díky vzájemného působení transparentnosti, refrakce a interference světla v reflexní vrstvě vytváří stříbřitě třpytivý dojem.

Univerzálnost

Tento plakát je vhodný například pro módní, architektonickou a produktovou fotografii. Také pro portrétové snímky nebo snímky ve fotostudiu a exteriéru, kde je zapotřebí určitá názornost, je tento typ plakátu ideální.

Poznejte také naše klasické plakáty (matný, lesklý, hedvábný / portrétový), plakáty metalíza nebo flex s efektem nebo plakáty FineArt (Photo Rag® a Pearl). 

Vyzkoušejte perleťový plakát s efektem od Fujifilm
Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play