Perleťový plakát FUJIFILM od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: WR413SAB

Perleťový fotoplakát Fujifilm s charakteristickým perleťovým leskem a při dopadu světla s jemným stříbrným efektem.

*Seznamovací kupón na plakáty v hodnotě 450 Kč. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednoho zákazníka. Akce platí do 31.05.2017

Profesionální perleťový papír FUJIFILM Crystal Archive DPII Digital Pearl je barevný papír s kovově třpytivou, perleťovou reflexní vrstvou, silnější nosnou strukturou a vysokou pevností, vyvinutou speciálně pro vysoce kvalitní plakát. V závislosti na dopadu světla, vytváří stříbrný, perleťový, třpytící efekt a pleťové tóny v jemném lesku.

Tento zvláštní efekt, který zanechává jednotlivé barvy kovové, je založen na jemných pigmentových částečkách, které jsou ukládány s tenkou vrstvou oxidu titaničitého pod emulzi citlivou na světlo. Díky vzájemného působení transparentnosti, refrakce a interference světla v reflexní vrstvě vytváří stříbřitě třpytivý dojem.

Univerzálnost

Tento plakát je vhodný například pro módní, architektonickou a produktovou fotografii. Také pro portrétové snímky nebo snímky ve fotostudiu a exteriéru, kde je zapotřebí určitá názornost, je tento typ plakátu ideální.

Poznejte také naše klasické plakáty (matný, lesklý, hedvábný / portrétový), plakáty metalíza nebo flex s efektem nebo plakáty FineArt (Photo Rag® a Pearl). 

Vyzkoušejte perleťový plakát s efektem od Fujifilm

1. Úprava fotografie

Fotografie upravte ve vašem programu jako obvykle.

 

 

2. Kontrola

Zkontrolujte Vaší fotografii pomocí ICC-Profilu.

 

 

3. Objednávka

Objednejte si přání a oznámení v programu Saal designér.

 

 

Objednejte si Váš plakát online: Jednoduše nahrajte požadované fotografie a vyberte vhodný formát. Nabízíme také přímé nahrání.

Využijte našeho programu Saal designér, který nabízí mnoho možností, jak se kreativně odreagovat. Naše připravené šablony, kde si můžete přidat mnoho klipartů, rámů, efektů a filtrů promění Váš plakát v krásnou dekoraci na Vaší zeď.

Inspirujte se také našimi designovými příklady a různými možnostmi pro vytvoření Vašeho plakátu.

 

 

Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play