Plakát KODAK Metalíza od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*:  WR413SAB

Kodak Metalíza je známý pro svůj metalízový vzhled a třídimenzionální působení.

*Seznamovací kupón na plakáty v hodnotě 450 Kč. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednoho zákazníka. Akce platí do 31.05.2017

Vynikněte mezi jinými plakáty! Díky lesklému povrchu a metalízovému vzhledu vytváří tento druh plakátu obraz s mimořádnou vizuální přitažlivostí a hloubkou. Budete ohromeni. Fotografové popsali tento vzhled plakátu jako "chrom na papíře".

Papír Kodak Metalíza je vytvořen ze zvláštní kombinace filmových laminátových vrstev, které zajišťují trojdimenzionálně působící fotografie s mimořádně dlouhodobou životností a neuvěřitelně světelným pozadím. Profesionální emulze poskytuje extrémní ostrost, jas a sytost barev s intenzivní černou koncentrací, díky níž vypadá fotografie ještě přitažlivěji. 

Kodak Metalíza - Plakát s efektem od Saal Digital

Vhodný pro širokou škálu využití

Plakát Kodak Metalíza má mnoho využití - od portrétů (ať už fotografie sportu, jiných událostí, mládeže nebo svatební fotografie) až k reklamním fotografiím, jako například tiskové materiály, dekorační fotografie, nebo výstavní fotografie.

Poznejte také jiné povrchy našich plakátů

Kromě dalších dvou plakátů s efektem, nabízíme také klasické plakáty (matný, lesklý, hedvábný / portrét) a FineArt plakáty (Photo Rag® a FineArt Pearl).

1. Úprava fotografie

Fotografie upravte ve vašem programu jako obvykle.

 

 

2. Kontrola

Zkontrolujte Vaší fotografii pomocí ICC-Profilu.

 

 

3. Objednávka

Objednejte si přání a oznámení v programu Saal designér.

 

 

Objednejte si nyní plakát Kodak Metalíza

Už jste se rozhodli pro formát a povrch Vaší fotografie? Pak můžete začít! Stáhněte si program Saal designér již nyní a vytvořte si Váš plakát nebo koláž.

Využijte našeho programu Saal designér, který nabízí mnoho možností, jak se kreativně odreagovat. Naše připravené šablony, kde si můžete přidat mnoho klipartů, rámů, efektů a filtrů promění Váš plakát v krásnou dekoraci na Vaší zeď.

Stáhněte si již nyní náš bezplatný program a vyrobte si svůj vlastní fotoplakát!

Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play