Náš cíl: Vaše spokojenost

Co říkají naši zákazníci


velmi dobrá
4.9 / 5
z 448 zákaznických názorů
5 hvězd
432
4 hvězdy
16
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0


 • Vše ukázat
 • Nyní napsat názor zákazníka
Iveta napsal/a 26.05.2017
Dobrý den,

včera mi byla doručena Fotokniha, ke které jsem měla možnost získat kupón a fotokniha je opravdu úžasná!!! Kvalita provedení, fotopapírů a neskutečně rychlé dodání je opravdu super. Ještě jednou velké díky a firmu Saal Digital CZ můžu opravdu jen doporučit!!!!
David napsal/a 25.05.2017
Perfektní!
Andrea napsal/a 25.05.2017
Společnost Saal digital nemá konkurenci na českém trhu. Tímto bych chtěla týmu saal- digital velice poděkovat, jelikož fotoknížka je opravdu parádní. Fotografie jsou v nejvyšší kvalitě natištěny na úžasném papíře. Provedení je naprosto špičkování. Co se týče termínu dodání, tak mě překvapilo, jak rychlé bylo. Doma jsem knihu měla za čtyři dny od objednání. Takže dávám velký palec nahoru, jelikož se jedná o velké profesionály.
Petr napsal/a 25.05.2017
Super album děkuji pěkný den přeji
Kateřina napsal/a 24.05.2017
Využila jsem Vaší akce fotokniha 28 x 28, 26 stránekza za recenzi a moc ráda Vám ty kladné recenze mezi přáteli, kamarády a lidmi poskytnu. Program na tvorbu fotoknihy velice přehledný, jednoduchý, srozumitelný, knihu jsem měla do hodiny hotovou. Rychlost výroby neskutečná, do 2 dnů doma a kvalita fantastická. Nesrovnatelné s fotoknihou co mám od jiné firmy. Původně se mně zdála vysoká cena, ale jakmile jsem knihou dostala a viděla její kvalitní zpracování, musela jsem uznat, že cena kvalitě odpovídá. Ideální pro všechny kdo nemají čas tvořit fotoalba a chtějí si uchovat vzpomínky. Děkuji Vám
Názor zákazníka od 24.05.2017
Kniha přišla v naprostém pořádku a nemůžu se vynadívat je to skvostný kousek, který Nám už zůstane na vždy. Ty krásné chvíle strávené s těmi, které jsou nám nejbližší jsou díky Vám, krásně zvěčněny. Opravdu krása, každý detail je krásně zpracován, mohu jen a jen doporučit, kdo ještě váhá, ať do toho jde Děkuji moc Saal Digital :-)
Názor zákazníka od 24.05.2017
Dobrá kvalita na pěnové desce 50x75 i z 4 mega foťáku. Fotka z roku 2006. Kdyby to bylo na lesklém fotopapíře bylo by to lepší.
Taťana napsal/a 23.05.2017
Mám dnes obrovskou radost. Využila jsem nabídky Saal.Digital.cz na fotosešit za recenzi. Už jsem si u nich nechávala dělat dva fotoobrazy a několik fotoknih a jsem z nich nadšená. Když jsem si ale představila sešit, napadlo mě něco podobného školnímu sešitu - tedy ne tak úplně, ale spíš fotosešitu od jiné firmy, z kterého nijak nadšená nejsem. Ve čtvrtek pozdě večer jsem poslala objednávku a dnes sešit přišel. A jsem opět nadšená. Věrné barvy, krásný materiál. Moc příjemně se v něm listuje, spirála nijak nevadí a je taková decentní, nikde nezůstávají žádné otisky, listy se snadno otáčejí. Místo desek je průhledná fólie, která fotografie dobře chrání. Docela mě překvapilo, že je sešit poměrně slabý a lehký, ale přesto velice pevný. Jsem opět naprosto spokojená a i tento výrobek s radostí všem doporučuji.
Vítězslav napsal/a 23.05.2017
Jsem spokojený a mohu jen doporučit. Určitě rád využiji v budoucnu pro další knihy.
Názor zákazníka od 23.05.2017
První zkušenost a jsem naprosto nadšená - při doručování precizně zabalené, tisk velmi kvalitní. Naprostá spokojenost.
Miroslav napsal/a 23.05.2017
Jakmile jsem uviděl možnost vytvořit si fotoknihu od firmy Saal-digital, dlouho jsem neváhal, protože recenze a ohlasy byly velice pozitivní.
Již jsem vytvořil dvě fotoknihy u jiných výrobců, nejvíce mě zajímala kvalita tisku, papíru a podání barev.
Celá tvorba fotoknihy začíná v přiloženém programu SaalDesigner, který je přehledný a na první pohled jednoduchý a srozumitelný.
Následuje import fotografií, ten je rychlý a program neměl problém poradit si ani s většími 24 MB snímky.
Fotografie jsem měl již předvybrané, a proto tvorba trvala pouze dva dny. Ačkoliv program SaalDesigner nabízí mnoho funkcí jako třeba pozadí pod obrázky s texturami, kliparty a šablony s přednastavenými pozadími, zůstal jsem u minimalistického designu a měnil jsem pouze barvu pozadí.
Důležitou částí tvorby fotoknihy je správné umístění fotek na stránky, tak aby byly ořízlé tak jak chce uživatel, na to je dobré dát si pozor.
Nakonec jsem fotoknihu exportoval a odeslal.
Byla to verze se čtyřiceti matnými stránkami 28x19 cm a lesklým obalem bez vatovaní.

Fotokniha byla doručena do deseti dní od odeslání návrhu, pěkně zabalená, při převozu se ji nic nestalo.
Ihned po otevření na mne dýchla kvalita, ve kterou jsem doufal. Kvalitní, tlustý fotopapír je prvním předpokladem pro dobrou obrazovou kvalitu. Druhým je kvalitní tisk, barevné podání sedí, barvy nejsou zkreslené a jejich hloubka je vysoká, stejně jako rozlišení tisku.
Jediná slabší stránka je celkový jas výtisků, zdá se menší, nejméně o 1/3 EV. Možná je to ale má vina, nekoukal jsem na celkovou kalibraci jasu a kontrastu v programu SaalDesigner-pokud tam je.

Nicméně je tato firma kvalitní, se skvělým přístupem k zákazníkům a jejich fotokniha je jednoznačně nejkvalitnější, kterou jsem si nechal dělat.
V budoucnu zvažuji využít služeb této firmy např. pro fotoobraz nebo plakát.

23.5.2017
Miroslav Rajtmajer
Michaela napsal/a 22.05.2017
S velkou zvědavostí jsem nainstalovala program a začala tvořit fotoknihu. S programem se pracuje skvěle, jednoduché, intuitivní užití. Po nahrání fotek jsem napjatě čekala, co se bude dít. A velmi milé jsem byla překvapena, když jsem druhý den ráno (prakticky ani ne 12 hodin od odeslání knihy do výroby) obdržela zprávu, že kniha je na cestě!!! A ještě více mně překvapilo dodání další den. Prakticky jsem knihu zaslala ve čtvrtek večer a v sobotu dopoledne jsem ji měla u sebe doma. Zpracování precizní, luxusní papír, vůbec není znát zlom stránek. Prostě paráda. Děkuji moc!!! :)
Lenka napsal/a 22.05.2017
Fotokniha od vás právě dorazila a musím uznat, že je opravdu nádherná. Předčila moje očekávání. Ve vašem programu lze vše jednoduše navolit a kombinovat. Určitě vaše služby v budoucnu ještě využiji. Samozřejmě doporučuji všem.
Názor zákazníka od 22.05.2017
Super jsem spokojený s kvalitou i všemi slušby. :) :)
Názor zákazníka od 21.05.2017
Mile mě překvapil program. Sice cena je třošku vyšší, ale za to odpovídá kvalitě. Vaši firmu budu doporučovat známím. Už se těším, až si objednám dalši Váš produkt. Jsem strašně ráda, že jsem se o Vaší firmě dozvěděla. Moc Vám děkuji
Robert napsal/a 20.05.2017
Tak jsem znovu využil akce od #saaldigital .Tentokrát to byl fotosešit za recenzi.Zvolil jsem fotosešit o velikosti 13*18 na šířku a 48 stran.Z přední a zadní strany je pevná folie,která zabrání poškození fotografií.Kvalita sešitu je super.Barevnost a kvalita jednotlivých fotografií je opravdu perfektní.Snad jen kroužkování by mohlo být trošku větší pro pohodlnější listování v sešitu.Co se týče dopravy tak ta vázne.Obálka ve které přišel sešit tak byla na můj vkus hodně poškozená.Naštěstí to sešit neodskákal.
Tomáš napsal/a 20.05.2017
Plátno má parádní strukturu a kvalita tisku je výborná, vypnutí na rám je provedeno opravdu profesionálně. Nemohu nic vytknout. Po Fotoknize jsem byl moc zvědav jak bude vypadat fotoobraz a nezklamali jste ! Je to paráda, v ČR nemáte konkurenci ať se to týká ceny/kvality výrobku tak především vstřícností a RYCHLOSTÍ!! Všem vřele doporučuji. Tomáš Raszka
Názor zákazníka od 19.05.2017
S kvalitou tisku fotoobrazu jsem spokojen. Adjustace (UV tisk) na Alu desce je bezchybná a i když obal měl z dopravy pár šrámů, uvnitř je tisková strana chráněna navíc cca 1 cm silným kartónem, takže poškození pohledové strany nehrozí :-)
Tisk je jemně matný, což mi pro portrét vyhovuje. Pro fotky např. architektury, nebo krajinářské foto je to ale třeba ještě vyzkoušet, nebo použít tisk na papír.
Vyplatilo se mi objednat sadu na zavěšení. Její instalace je snadná a dostal jsem k ní i praktické pružné distanční podložky k nalepení na spodek obrazu.
Objednáno bylo v neděli a ve středu byla zásilka hotová a odeslaná, to si zaslouží pochvalu.
Celkově jsem opravdu spokojen a určitě zase objednám.
Lenka napsal/a 19.05.2017
To nie že 5 *. To nie že veľmi dobrá, to všetko 10 ********** proste Excelentné. Super rýchle vybavenie a dodanie. Od objednanie iba 3 dni a už ju mám. Najkrajší darček na naše výročie :-) Materiál fotoknihy bravúrny. Som nadmieru spokojná. Určite ešte objednám :-) ❤ a ďakujem saal-digital za príspevok vďaka ktorému som si ju mohla aj dovoliť ;-)
Názor zákazníka od 19.05.2017
Fotoobraz dorazil za 5 dní po objednávke na východné Slovensko. Fotoobraz má úžasnú kvalitu. Fakt milí ľudia, odpísali slušne na každý mail. Maximálná spokojnosť.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1173604949435634&set=a.109103172552489.7062.100003584200863&type=3&theater
Libor napsal/a 19.05.2017
S kvalitou jsem spokojený.Děkuji za rychlé dodání.
Petra napsal/a 19.05.2017
Veliká spokojenost. Opravdu skvělá kvalita.Dekuji za moznost vyzkouset od Vas fotoknihu je uzasna :)Mám velkou radost že vidím své fotky v tisku...děkuji
Lenka napsal/a 19.05.2017
To nie že 5 *. To nie že veľmi dobrá, to všetko 10 ********** proste Excelentné. Super rýchle vybavenie a dodanie. Od objednanie iba 3 dni a už ju mám. Najkrajší darček na naše výročie :-) Materiál fotoknihy bravúrny. Som nadmieru spokojná. Určite ešte objednám :-) ❤ a ďakujem saal-digital za príspevok vďaka ktorému som si ju mohla aj dovoliť ;-)
Marek napsal/a 17.05.2017
S produkty i službami Vaší společnosti jsem maximálně spokojen a mohu je každému s čistým svědomím doporučit. Těším se na dálší spolupráci.
Jakub napsal/a 17.05.2017
Je to niečo úžasné a páči sa mi váž nápad a veľmi vám ďakujem a možnosť vyskúšať váš produkt úplne zadarmo ďakujem vážne niečo úžasné hned sa o vás dozvedia priatelia známy a fanúšikovia našej DHZ sme veľmi vdačný za ochotu a za kvalitu , Ďakujem a pekný zvyšok dňa
Názor zákazníka od 16.05.2017
Veliká spokojenost. Opravdu skvělá kvalita.
Zdenda napsal/a 16.05.2017
Jsem nadšený. Dozvěděl jsem se o vás a vašich produktech na Facebooku a nedalo mi to a hned jsem vás začal ,,studovat,, :D . Hodně mě to oslovilo a začal jsem jednat. Program co máte na internetu je bezvadný a nemám co vytknout :) . Jsem zvědavý až mi fotokniha přijde domů. Předem děkuju a všem doporučuji.
Pavel napsal/a 16.05.2017
Dobrý den,
S kvalitou fotoknihy Lofoty jsem velmi spokojen. Zvolil jsem lesklý povrch fotografií. Kvalita tisku a zpracování vazby excelentní.
Taktéž rychlost dodání byla skvělá. Pavel Musil
Olga napsal/a 15.05.2017
Čítala som mnoho recenzií na túto firmu, osobná skúsenosť všetky opísané klady len potvrdila.

Riskla som a hneď na prvýkrát vytvorila v ich PC programe fotoknihu so 70 stranami. Aaaaa, nestihala som sa čudovať. V nedeľu v noci som odoslala objednávku, v pondelok ráno prišiel mail, že kniha je hotová a odovzdaná doručovacej službe , v stredu už som ju mala doma. Podotýkam, že z Nemecka. Druhýkrát som skoro nedýchala pri jej prezeraní . Dokonalé. Fotokniha v tvrdej väzbe s lesklým obalom, vnútorné stránky hrubé v matnom prevedení , farby prirodzené a identické ako v PC. Fotky nádherné / až sa mi nechcelo veriť, že sa nám amatérom tak podarili :D /
Fotoknihu som vytvárala ako súkromný cestopis s množstvom textu, trochu som sa obávala, či bude čitateľný, ale zbytočne. Jediné mínus bolo vkladanie dlhého textu, keď okno v programe nestačilo na veľa viet a nedalo sa odkontrolovať ako pri písaní napr.vo Worlde. Ale zase fotokniha je o fotkách a nie o románe. :D
Veľkou prednosťou je panoramatická väzba, fotky sa dajú ukladať cez stred a neruší ich spoj, čo som hodne využívala.

Keďže som bola veľmi spokojná, hneď som urobila druhú fotoknihu a všetko pozitívne sa opakovalo.

Vyskúšala som fotoknihy od iných firiem a zodpovedne tvrdím, že s takou profesionalitou, kvalitou , komunikáciou a rýchlosťou som sa ešte nestretla. Kto ma pozná, vie, že ak sa mi niečo páči, chválim donekonečna, a táto firma si to naozaj zaslúži.
Tomáš napsal/a 15.05.2017
Vynikající komunikace s týmem Saal Digital. V aplikaci se pracuje velmi intuitivně a příjemně. Doba doručení od podání podkladů je neuvěřitelně krátká. A kvalita výtisku je výborná. Díky a všem vřele doporučuji.
Názor zákazníka od 15.05.2017
Velmi dobrá kvalita, rychlé vyřízení objednávek a zajímavé promo akce. Děkuji a fandím Vám :)
Názor zákazníka od 14.05.2017
Práce s programem i servis opravdu vynikající:)
Libor napsal/a 14.05.2017
Dobrý večer,

11.5.2017 mi byl doručen Fotosešit za recenzi a opět jsem byl velmi spokojený. Kvalita provedení na jedničku!!! Vše vypadá krásně a firmu Saal Digital CZ můžu jen doporučit!!! S pozdravem Libor :)
Filip napsal/a 13.05.2017
S fotoknihou jsem byl nadmíru spokojený a velmi potěšila mě i mé blízké! Kvalita zpracování byla perfektní, lepší než od kterékoliv jiné společnosti poskytující fotoslužby. Fotoknihy od saal-digital můžu vřele doporučit!
Lucie napsal/a 12.05.2017
Tímto bych chtěla poděkovat Saat-Digital za skvělou fotoknihu ve skvělé kvalitě!! Dodání bylo velmi rychlé! Ještě jednou velké díky.
Názor zákazníka od 12.05.2017
Děkuji za tuto možnost,
rychlost a profesionalita byla perfektní a doporučuji vaše služby dál a nezůstane jen u knihy.
Jsem nadšený z výsledku.
Petr Ševčík
Kristýna napsal/a 12.05.2017
Zdravím, získala jsem kupon na fotosešit. Ráda jsem tedy vyzkoušla, objednala jsem si fotosešit 20x20. Program je velice jednoduchý a hodně přehledný. Objednávka mi přišla za pár dní a kvalita fotek perfektní. Se saal digital jsem spokojena můžu jen doporučit:)
Názor zákazníka od 12.05.2017
https://www.facebook.com/sarka.schropferova.1?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf zde jsem uveřejnila svoji spokojenost z vašeho výrobku :)
Marie napsal/a 11.05.2017
Děkuji firmě Saal Digital CZ za krásnou fotoknihu a rychlé dodání.Rychlost dodání, materiál, ostrost a barvy výborný, vřele doporučuji.
Názor zákazníka od 11.05.2017
Velice mě překvapila a potěšila nabídka.
Petra napsal/a 10.05.2017
Dekuji za moznost vyzkouset od Vas fotoknihu je uzasna :)
Názor zákazníka od 09.05.2017
Moc děkuji za možnost reklamace a kupon. Velmi mile jste mne překvapili. Krásný den, Katka Stránská
Názor zákazníka od 09.05.2017
Program Saal-Digital nerefreshuje náhledy fotek ve složce. Když jsem pozměnila obsah složky (některé fotky smazala a jiné přidala, a po té přečíslovala), zobrazovaly se původní náhledy pod novými fotkami. Přestože jsem program zavřela a znovu otevřela, náhledy se stále nerefreshovaly. Bylo to trochu krkolomné pak přidávat do fotoknihy další fotky, když v náhledu mám fotku A a přidávám fotku B (která se mi zobrazuje zase pod jiným náhledem a náhled A je tam třeba i dvakrát, přestože je tam "fyzicky" jen jednou).
Stejně tak dokud "nevylezu" ze složky, obsah složky se nerefreshuje (třeba přidané fotky nepřejmenované). Musím ven a pak zpátky. Je to škoda, myslím, že tohle by se dalo opravit. S jinými grafickými programy s tímhle problém nemám.
Dělo se to u fotosešitu, fotoknihy i fotobrazu, takže předpokládám, že to bude asi u všeho...
Renata napsal/a 09.05.2017
Již jednou jsem využila služeb firmy Saal Digital na fotoknihu a byla jsem velice spokojena, tak jsem neváhala využít kupon na fotosešit. Chtěla jsem zhotovit takový reklamní fotosešit pro mého bratra který vyrábí motokufry Rambler. Dodání, kvalita zase perfektní a nedá se produktu nic vytknout. Bratr byl velice nadšený a určitě zase využiji v budoucnu produkty Saal Digital. Podle mě nemají v ČR konkurenci.
miroslav napsal/a 09.05.2017
fotoobraz jako dárek k narozeninám byla moje objednávka a podle obdarovaného -nejlepší vzpomínka na překrásný pobyt v Praze
objednal jsem 2ks a výsledek předčil mé očekávání a vzbudil radost obdarovaného
oceňuji především rychlost vyřízení objednávky , včetně dodávky do 4 dnů až domů - na adresu obdarovaného
dodáno přesně v den narozenin!!!!!!
kvalitu produktu, intuitivní program k nahraní snímků
ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů

PS: na základě mimořádné spokojenosti - ihned po dovolené se zaměřím na objednávku fotoknihy
Názor zákazníka od 08.05.2017
Srozumitelný program na fotoknihu, možno vložit text. Možno přidávat nebo odebírat stránky podle potřeby. Jsem spokojená.
Blanka napsal/a 08.05.2017
Již podruhé jsem dostala možnost vyzkoušet produkty od firmy Saal Digital CZ. Poprvé to byla fotokniha, z které jsme byla unešená a tentokrát jsem vyzkoušela fotoobraz. Vybrala jsem si z možných nabídek Fotoplátno, formát 50 x 75 . Stejně jako poprvé jsem byla nadšená jak rychle mi byl fotoobraz zaslán. Barvy a kvalita jsou naprosto úžasné. Určitě ještě firmu Saal Digital CZ v :-) Všem doporučuji!
Ján napsal/a 08.05.2017
Zakázka byla vyrobena v rekordním čase. Vše dokonale zabaleno. S kvalitou tisku jsem maximálně spokojen.
Pavel napsal/a 06.05.2017
Dobrý den všem. Rád bych touto cestou vyjádřil svoji naprostou spokojenost s kvalitou fotoknihy Lofoty , kterou jsem si nechal zhotovit. Zpracování včetně grafické přípravy je opravdu excelentní. Mohu porovnávat s produkty jiných firem zabývajících se výrobou podobných fotoknih. Rovněž i rychlost zpracování a expedice byla výborná. Firmu tedy rozhodně doporučuji :) Pavel Musil
Světlana napsal/a 06.05.2017
Chtěla bych poděkovat za skvělou fotoknihu, která se sice povedla až na druhý pokus. Reklamace ale proběhla bez problémů, kniha je úžasná, dcera bude mít určitě krásnou památku. Brzy určitě objednám další. Moc děkuji za skvělý produkt
Michal napsal/a 05.05.2017
Přestože jsem knihu objednal v neděli a v pondělí byl státní svátek, již v úterý jsem obdržel e-mail, že je produkt hotový a odeslán. V pátek kniha dorazila v perfektním chráněném obalu. Zpracování profesionální, kvalita materiálu a fotografií, stejně jako barevné podání bylo luxusní. Celková spokojenost byla nad očekávání výborná. Pouze bych měl malou připomínku k programu na tvorbu foto knihy. V před nastavené šabloně chybí automatické kotvení rámečků pro vkládání fotografií. Když si to člověk neohlídá, může se stát, že fotografie máte mimo osu. Pokud však máte dostatek času a netvoříte knihu v časové tísni jako já, výsledek bude skvělý. Všem doporučuji. S foto knihou od konkurence (nechci jmenovat) se to prostě srovnat nedá. Saal jsou prostě profesionálové. Děkuji. Michal
Jan napsal/a 05.05.2017
Saal Digital je nejkvalitnější společnost pro tvorby jakéhokoliv fotoproduktu. Obrazy, knihy, fotografie, atd....To vše je v naprosto špičkové německé kvalitě!!! Jsem nadmíru spokojen a všem jen a jen bez váhání doporučuji!
Zdeněk napsal/a 04.05.2017
Dověděl jsem se o existenci této služby na internetu a oslovilo mě to. I když jsem dosti zkušený fotograf,ještě jsem fotoknihu neměl. Sovtwer na zhotovení knihy i dalších produktů je přehledný a velice dobře se podle něj zakázka zadávala. Dnes, ani ne po týdnu jsem obdržel hotovou práci a byl jsem velmi spokojen. Vzhledem k vynikajícímu přístupu firmy mohu tento produkt jenom doporučit a i já se k němu ještě vrátím. Zdeněk Baudyš
Názor zákazníka od 04.05.2017
Měla jsem možnost vyzkoušet a napsat recenzi na fotoknihu od firmy Saal Digital. V programu jsem si navrhla koncept, který už jen stačilo odeslat a v podstatě stačilo počkat, než kniha přijde. Program jako takový, je celkem srozumitelný a bez problémů ho po chvíli zvládne i úplný laik. Velice oceňuji možnost používat některé klávesové zkratky např. pro označení všech objektů apod. což může usnadnit práci, dále výběr a možnost barevné úpravy pozadí. Osobně do budoucna bych ocenila větší výběr a postupné rozšiřování galerie obrázků a rámečků, kterými je možnost fotoknihu oživit. Po odeslání ke zpracování přišla kniha do několika pracovních dnů, rychlost dodání je tedy na jedničku  Po otevření balíčku na mě vykoukla kniha s tvrdou vazbou s rozměry 21x28 v lesklém provedení, velice mě lákalo matné provedení, ale nakonec jsem dala na doporučení programu, kdy při tmavém tisku se doporučuje lesk, kvůli vznikání ohybů. Při otevření a nakouknutí do knihy jsem byla velmi mile překvapena, jelikož mohu srovnat i s konkurenčními výrobky. Tisk byl na tvrdém, řekla bych polomatném papíru (fotopapíru), barevnost a jas fotek krásně seděl s tím, co jsem zadávala do programu. Jelikož jsem zkoušela různé druhy fotek, doporučuji na knihu použít kvalitní fotografie z fotoaparátu, ale bez problémů projdou tiskem i fotografie z již běžných mobilů. Program má ukazatel kvality, který pomůže rozeznat hodící se fotografie od těch špatných, proto se není čeho bát. Dále se mi velice líbí řešení vazby fotoknihy, kdy můžete bez problému dát fotografii na dvojstránku, jelikož se nejedná o klasickou „knihu“, která dělá přes stránky ohyby, ale při rozevření stránky zůstane kniha plochá a neničí fotku. Oproti konkurenci mě fotokniha velice příjemně překvapila, jedná se o kvalitní tisk s kombinací velice rychlého dodání. Jistě tuto službu opět ráda využiji.
Radek napsal/a 04.05.2017
Vyzkoušel jsem fotoobraz na plátno a mohu říci , že jsem byl po vybalení velmi překvapen a to nejen kvalitou , ale i bleskovým dodáním produktu a perfektním balením . Všem mohu bez výhrad vřele doporučit !!!!
Názor zákazníka od 04.05.2017
https://www.facebook.com/ocima.anet/posts/263582377383955
Karol napsal/a 04.05.2017
Využil som vašu ponuku na 600Kč kupón pre fotozošit. Produkt prišiel za 4 pracovné dni. Kvalita je vynikajúca oceňujem hlavne kvalitné farebné podanie fotografii, presne tak, ako som nastavil pri spracovaní na monitore.
Chcem sa poďakovať za možnosť odskúšať produkt a určite si v budúcnosti ešte objednám.
Zároveň doporučuje aj ostatným záujemcom o fotografiu aby vaše služby využili určite budú spokojní tak ako som ja.
S pozdravom.
Marcela napsal/a 04.05.2017
S fotosešitem jsem velmi spokojená, co mě příjemně překvapilo je krycí průhledná deska, která chrání papír. Kvalita tisku je výborná. Program umožňuje spoustu individuálního nastavení. Rychlá dodací lhůta. Jediné co bych uvítala je lepší popis produktů na webových stránkách.
Názor zákazníka od 04.05.2017
Fotoobraz je nádherný, krásné barvy, kvalitní provedení. Rychlost dodání je jen třešničkou na dortu. Jsem moc spokojená.
Pavlína napsal/a 03.05.2017
Zdravím Saal Digital CZ, měla jsem možnost vyzkoušet poukaz na fotoobraz v hodnotě 1400kč. Tak jsem tedy vyzkoušla fotoobraz z fotoplátna, můžu říct, že jsem byla mile překvapena s kvalitou produktu, fotoobraz přišel za pár dní. Doporučuji Saal Digital CZ určitě vyzkoušet :-)


Váš názor je pro nás důležitý

Váš názor je zaslán přímo k vedení naší společnosti, které Vám ve krátkém čase odpoví. Vždy nás velmi potěší pozitivní hodnocení, je však pro nás také velmi důležité vědět, s čím jste nebyli spokojeni. Nestranné názory našich zákazníků jsou vždy veřejně publikovány na stránkách Saal Digital, za předpokladu, že s tím budete souhlasit.

Žádáme vás o pochopení, že nebudeme zobrazovat neobjektivní nebo příliš specifické příspěvky. V případě, že budou tyto příspěvky příliš dlouhé, zkrátíme je.

Váš názor nám můžete sdělit i prostřednictvím našeho profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/saal.digital.cz

Děkujeme za Váš názor
Prosím vyplňte správně všechna červeně označená pole.
 • Dejte nám prosím alespoň jednu recenzi!
 • Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%
  neohodnoceno

  Co se Vám obvzlášť nelíbilo?

 • Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%
  neohodnoceno

  Co se Vám obvzlášť nelíbilo?

 • Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%
  neohodnoceno

  Co se Vám obvzlášť nelíbilo?

 • Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%
  neohodnoceno

  Co se Vám obvzlášť nelíbilo?

 • Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%Star 0%
  neohodnoceno

  Co se Vám obvzlášť nelíbilo?

 •  
 •  
 • Tento názor nezveřejňovat.
  image/* 8 Dosažen maximální počet nahraných souborů. 4MB Maximální povolená velikost souboru je 4 MB.
  Vložit fotografii
 • Přejete si zpětnou vazbu?
  Zadejte prosím číslo Vaší objednávky nebo Vaše jméno, tak jako Vaše telefonní číslo/e-mailovou adresu. Tyto informace nám pomohou Vás zastihnout. Váš názor můžete samozřejmě sdílet také anonymně.

 • Moje jméno smí být zveřejněné
 • Zadejte prosím číslo Vaší objednávky, abychom Vám mohli poskytnout lepší servis. Neustále se snažíme zlepšovat a Vaše podpora by nás velmi potěšila.

Nyní poslat názor zákazníka