Přehled všech funkcí

Shlédněte Váš fotoprojekt online

Ke shlédnutí Vašeho projektu online, použijte tuto funkci. Můžete tak listovat ve Vaší fotoknize, ještě než ji obdržíte poštou.

 

 

Sdílejte ho s přáteli

Samy se můžete rozhodnout, kdo se na Váš projekt může podívat. Také můžete vybraným osobám umožnit, si Váš projekt objednat. 

 

 

Doobjednání je tak jednoduché

Objednejte si Váš fotoprodukt znovu pouze jedním kliknutím. Otevření programu a nahrání dat již není potřebné.

 

 

Vložte fotoprojekt na Vaše stránky

Vložte vybrané fotoprojekty na Vaše webové stránky nebo blog a dejte všem návštěvníkům možnost si Váš fotoprodukt přímo objednat.

 

 

Další informace k online službám

K dispozici dva měsíce, na přání i déle

Aktivace online služby k naším produktům je k dispozici 2 měsíce. Krátce před uplynutím lhůty obdržíte e-mail s oznámením možnosti rozšíření této služby. Pro prodloužení služby o další dva měsíce klikněte prosím na odkaz v e-mailu. Pokud si aktivaci prodloužit nepřejete, Váš fotoprojekt bude automaticky smazán.

Doobjednání je tak jednoduché

Nová služba Vám ulehčí práci objednávání Vašich fotoprojektů. Ideální například při obdednávání fotoknih pro výročí firmy nebo klubu, skupinových výletů, sportovných či jiných akcí. Podělte se o Váš fotografický projekt například prostřednictvím e-mailu, kde si mohou všichni účastníci fotoknihu samy objednat. 

Online služba pro Váš fotoprodukt

Online služba je k dispozici pro následující fotoprodukty: fotokniha, fotosešit, kalendáře, oznámení a přání, fotodárky, stojánek s fotografií a fotoflip.

Deaktivace těchto služeb

V případě, že si nepřejete využívat naše online služby, máte možnost si je na konci objednávacího procesu deaktivovat.

Klikněte ve čtvrtém kroku Vašeho objednávacího procesu na již přednastavené zaškrtnutí. Online služby budou tak pro Váš fotoprodukt deaktivovány, a tím pro Vás nebudou k dispozici.