Komentáře

Komentáře

U svých galerií můžete nastavit a povolit komentáře, což vám umožní získávat zpětnou vazbu od zákazníků přímo k vašim fotografiím. Chcete-li u galerie aktivovat komentáře, musíte otevřít nastavení galerie. Po aktivaci se zobrazí nové možnosti.

Nastavení galerie

Ve výchozím nastavení je možnost Publikovat komentáře ručně deaktivována, což znamená, že komentáře vytvořené k vaší galerii se zveřejňují automaticky. Pokud tuto možnost aktivujete, obdržíte e-mail pro každý vytvořený komentář a každý komentář budete muset potvrdit, aby byl zveřejněn.
Můžete povolit vkládání komentářů k samotným komentářům a můžete povolit lajkování komentářů. Po výběru možností, které vám nejvíce vyhovují, klikněte na tlačítko Uložit. Upozorňujeme, že galerie musí být sdílená, aby uživatelé mohli zanechávat komentáře. Pokud otevřete sdílený odkaz své galerie a vyberete fotografii, uvidíte, že je k dispozici tlačítko pro přidávání komentářů.

Tlačítko pro komentáře v galerii

Pokud v galeriích otevřete galerii, ve které jste aktivovali komentáře, na první pohled uvidíte, které fotografie byly okomentovány.

Ikony oznámení komentářů

Pokud vyberete fotografii s komentářem a kliknete na tlačítko komentáře, budete si je moci přečíst a případně odstranit.

Komentovat fotku

 

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: