Dynamické projekty

Dynamické projekty

Tato funkce zefektivňuje zadávání, správu a personalizaci hromadných objednávek fotografických produktů a usnadňuje jejich doručení více zákazníkům současně. Dynamické projekty umožňují používat zástupné symboly pro přizpůsobení obsahu z uložené tabulky.

Aktivace

Chcete-li tuto funkci aktivovat na projektu, musíte jej nejprve navrhnout. Jakmile je projekt připraven, otevřete jej v online návrháři a klikněte na tlačítko Dynamický vpravo. Zobrazí se zpráva s dalšími informacemi. Klepnutím na tlačítko Další funkci aktivujete. Po aktivaci bude sloupec nástrojů Dynamic přístupný při každém kliknutí na tlačítko Dynamic.

Dynamický sloupec

Zástupné symboly

Zástupný symbol je část textu, která je personalizována na základě zaregistrovaných údajů. K dispozici jsou výchozí obsahová pole. Nová můžete vytvořit kliknutím na tlačítko Přidat nový.

Chcete-li do svého fotoproduktu přidat zástupný symbol, musíte nejprve přidat text. Po aktivaci této funkce se v textovém editoru vedle nástrojů pro přizpůsobení textu zobrazí pole pro zástupný symbol. Vyberte možnost z dostupných možností a zástupný symbol bude přidán do textu. Je možné přidat více zástupných symbolů. Všimněte si, že zástupnému znaku odpovídá pouze text v závorkách, což umožňuje dynamické změny dat.

Textový editor s rámečkem pro zástupný symbol

Doporučujeme povolit funkci Automatická velikost písma aby se delší text nedostal mimo textový rámeček, protože délka textu se bude lišit. Po přizpůsobení textu klikněte na tlačítko OK. Text se zvoleným zástupným textem bude přidán do fotoproduktu.

Produkt se zástupným textem

Data

Do sloupce Data je třeba zadat údaje, které chcete přizpůsobit. Chcete-li zadat údaje, klikněte na Spravovat data. Zobrazí se okno s tabulkou s údaji, ve kterém vidíte všechny údaje, které lze zadat. V pravém horním rohu najdete následující tlačítka:

Tabulka údajů je prázdná

Přidat: Kliknutím na toto tlačítko se otevře okno pro přidání údajů. Upozorňujeme, že pro přímé zaslání výrobku každé osobě je nutné správně vyplnit doručovací adresu. V poli Objednané množství můžete také vybrat množství zboží, které má být zasláno každé osobě. Po vyplnění všech údajů klikněte na tlačítko Uložit.

Podrobnosti se poté zobrazí v tabulce. Kliknutím na ikonu koše se údaje ze seznamu odstraní. Kliknutím na ikonu klíče vedle osoby můžete již zahrnuté údaje upravit.

Tabulka údajů

Stáhněte si: V tabulce se zobrazí údaje o osobách, které se nacházejí v seznamu údajů: Tím se stáhnou všechna data obsažená v souboru CSV.
Nahrát soubor CSV: Tím se nahraje soubor CSV a údaje se zahrnou do tabulky.
Po zahrnutí všech údajů klikněte na ikonu šipky v levém horním rohu.

Sloupec dat

Ve sloupci Data se zobrazí všechna zahrnutá data. Jednotlivé zahrnuté údaje si můžete prohlédnout kliknutím na tlačítka se šipkami. Odtud je také možné zadané údaje upravovat kliknutím na ikonu klíče. Pokud kliknete na zaškrtávací políčko Preview (Náhled), budou zástupné údaje nahrazeny náhledem.

Dodání

Zde si můžete vybrat mezi:

Možnosti doručení

Odeslat objednávku na jednu doručovací adresu: Odeslat všechny produkty na jednu vybranou doručovací adresu.
Odeslat objednávku na adresy uvedené v údajích.: Každý personalizovaný výrobek bude zaslán na adresu zadané osoby. Doručovací adresa každé osoby bude uvedena během objednávky.

Údaje můžete změnit kliknutím na tlačítko Upravit. Po zaškrtnutí dokončete nákup a každá osoba obdrží personalizovaný fotoprodukt na svou vlastní adresu. Upozorňujeme, že do nákupního košíku lze najednou přidat pouze jeden dynamický projekt.

 

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: