Přidání prvků

Přidání prvků

Kromě obrázků můžete do svého fotoproduktu zahrnout různé prvky a vytvořit tak personalizovaný návrh, například text, výplňová pole a kliparty.

Přidání textu

Chcete-li přidat text, klikněte na tlačítko Přidat text v horní nabídce online návrháře. Tím se otevře okno, do kterého můžete zadat text. Po dokončení stiskněte tlačítko OK.

Okno Zadejte text zde

Textové pole s vaším textem se zobrazí uprostřed fotografického produktu. Můžete jej snadno přesunout na požadované místo přetažením myší. Kromě toho můžete vybrat rozvržení z levého sloupce, který nabízí šablony, které již obsahují text.

Text v rozvržení

Výběrem textového pole a kliknutím na tlačítko Textový editor nad ním můžete otevřít okno textového editoru. Toto okno poskytuje nástroje pro konfiguraci textu a umožňuje upravovat text. Po dokončení konfigurace stiskněte tlačítko OK. Váš text bude aktualizován podle konfigurace ve fotoproduktu.

Okno textového editoru

Pole pro přidání výplně

Chcete-li přidat pole výplně, klikněte na tlačítko Přidat výplň v horní nabídce návrháře. Ve výchozím nastavení bude vytvořen barevný obdélník.

Přidání nového výplňového pole

Nabídka konfigurace pole výplně se zobrazí po kliknutí na tlačítko Pole vyplnění v nabídce vpravo, když je pole výplně vybráno. K dispozici je několik typů výplně: barva, přechod nebo vzorek. Každý typ nabízí různé možnosti přizpůsobení.

Žlutý rámeček výplně pokrývající vnitřní stranu přední obálky

Chcete-li změnit velikost pole výplně, klikněte na jeho rámeček a přetáhněte kurzor na požadovanou velikost a tvar. To umožňuje například použít texturu na jednu stránku fotoknihy.

Přidání klipartů

Chcete-li přidat kliparty, klikněte na tlačítko Klipart v pravé nabídce. Zobrazí se velký výběr klipartů. Můžete je filtrovat podle kategorií nebo pomocí vyhledávacího pole najít kliparty na konkrétní témata.

Přidané kliparty

Chcete-li do svého fotografického produktu přidat klipart, vyberte jej a přetáhněte do pracovního prostoru. Případně na klipart klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Vložit klipart. Budete muset upravit velikost tak, aby vyhovovala vašim potřebám návrhu.

 

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: