Výběr produktů

Výběr produktů

Saal Digital nabízí širokou škálu produktů pro tisk vašich snímků. Každá kategorie produktů nabízí jedinečné nástroje pro přizpůsobení přizpůsobené jejím vlastnostem. Pro přístup k výběru produktů v online návrháři stačí kliknout na tlačítko Produkty v levém sloupci. V nabídce výběru produktů se zobrazí hlavní kategorie produktů, jako jsou fotografie, fotoknihy, fotoobrazy, oznámení a přání a další.

Okno pro výběr produktů

V rámci každé kategorie produktů najdete různé podkategorie. Například při výběru položky Fotoknihy se zobrazí možnosti, jako jsou Fotokniha v tvrdých deskách, Fotokniha Professional Line a Portfoliová alba. Po výběru kategorie produktů se v horní části zobrazí název vybraného produktu, který slouží jako navigátor. Do nabídky pro výběr kategorie se můžete snadno vrátit kliknutím na libovolný název kategorie.

Okno pro výběr fotoknih v tvrdých deskách

Chcete-li rychle najít konkrétní výrobek, můžete použít vyhledávací pole v pravém horním rohu. Po zadání příslušných klíčových slov, jako je například hliníková deska, se zobrazí všechny dostupné produkty obsahující hliníkovou desku, ze kterých si můžete vybrat.

Výsledek vyhledávání Hliníkové desky

Kliknutím na produkt se dostanete k možnostem jeho konfigurace. Pokud například vyberete fotoknihu, můžete si vybrat materiál obálky, počet stran a dokonce i to, zda chcete přiložit dárkovou krabičku. Kliknutím na Navrhování se otevře online návrhář s vybraným produktem a konfigurací připravenou k návrhu.

Konfigurační panel fotoknihy Professional Line 30 x 30

Pokud jste přihlášeni, v horní části se pohodlně zobrazí poslední projekt, na kterém jste pracovali. Kliknutím na 3 tečky získáte možnost projekt přidat, upravit nebo odstranit. Kliknutím na něj se dostanete do nabídky Projekty.

Poslední otevřený projekt