Výběr produktů

Výběr produktů

Saal Digital nabízí širokou škálu produktů pro tisk vašich snímků. Každá kategorie produktů nabízí jedinečné nástroje pro přizpůsobení přizpůsobené jejím vlastnostem. Pro přístup k výběru produktů v online návrháři stačí kliknout na tlačítko Produkty v levém sloupci. V nabídce výběru produktů se zobrazí hlavní kategorie produktů, jako jsou fotografie, fotoknihy, fotoobrazy, oznámení a přání a další.

Okno pro výběr produktů

V rámci každé kategorie produktů najdete různé podkategorie. Například při výběru položky Fotoknihy se zobrazí možnosti, jako jsou Fotokniha v tvrdých deskách, Fotokniha Professional Line a Portfolio alba. Po výběru kategorie produktů se v horní části zobrazí název vybraného produktu, který slouží jako navigátor. Do nabídky pro výběr kategorie se můžete snadno vrátit kliknutím na libovolný název kategorie.

Okno pro výběr fotoknih v tvrdých deskách

Chcete-li rychle najít konkrétní výrobek, můžete použít vyhledávací pole v pravém horním rohu. Po zadání příslušných klíčových slov, jako například Hliníková deska, se zobrazí všechny dostupné produkty, které obsahují tisk na hliníkovou desku a ze kterých si můžete vybrat.

Výsledek vyhledávání hliníkové desky

Kliknutím na výrobek se dostanete k možnostem jeho konfigurace. Pokud si například vyberete fotoknihu, můžete si vybrat materiál obalu, povrch stránek a dokonce i to, zda chcete přiložit dárkovou krabičku. Kliknutím na Navrhování se otevře online návrhář s vybraným produktem a konfigurací připravenou k návrhu.

Konfigurátor fotoknihy 30 x 30 Professional Line

Pokud jste přihlášeni, v horní části se pohodlně zobrazí poslední projekt, na kterém jste pracovali. Kliknutím na 3 tečky získáte možnost projekt přidat, upravit nebo odstranit. Kliknutím na něj se dostanete do nabídky Projekty.

Poslední otevřený projekt