Seznam přání

Seznam přání

Když vaši zákazníci navštíví galerii, mohou si vybrat své oblíbené fotografie a přidat je do seznamu přání. Uživatelé si tak mohou vytvořit vlastní sbírku a nakupovat, kdykoli se jim zachce.

Ukázka galerie

Chcete-li přidat fotografie do seznamu přání, klikněte na srdíčko, které se zobrazí u každé fotografie, když na ni najedete myší. Kliknutím na stejné srdíčko fotografii ze seznamu přání odstraníte. Seznam přání se nachází v pravém horním rohu galerie a je doplněn číslem, které označuje počet přidaných fotografií. Když zákazník klikne na toto srdíčko, zobrazí se mu všechny fotografie, které byly přidány do seznamu přání, včetně těch, které byly vybrány v dílčích galeriích.

Ukázka seznamu přání

Odtud může váš zákazník nakupovat fotografie a odstraňovat fotografie, které si ze seznamu přání nepřeje. Kromě toho jsou obrázky, které uživatelé přidají do seznamu přání, označeny srdíčkem v galerii, které je pro vás viditelné.

Upozornění na ikonu seznamu přání

Pokud je v rámci galerie vybráno více fotografií, je v pravém menu k dispozici možnost Stáhnout soubor CSV. Ta umožňuje vybrat fotografie přidané do seznamu přání uživatele a stáhnout soubor CSV, abyste je mohli rychle najít v externím softwaru, který používáte, například v aplikaci Lightroom.

Tlačítko zpětné vazby

Seznam přání lze použít jako nástroj zpětné vazby. V nastavení Galerie je k dispozici možnost Zobrazit tlačítko zpětné vazby.

Zobrazit tlačítko zpětné vazby v nastavení galerie

Pokud je aktivována, uživatelé najdou v seznamu přání tlačítko Odeslat výběr.

Tlačítko Odeslat výběr v seznamu přání

Kliknutím na toto tlačítko se zobrazí okno, ve kterém bude uživatel vyzván k zadání osobních údajů spolu se zprávou. Po vyplnění a po kliknutí na tlačítko Odeslat obdržíte e-mail se zprávou od zákazníka.

Okno pro odeslání výběru

Vybrané fotografie vašeho zákazníka se vám zobrazí v příslušné galerii a budou označeny ikonou srdíčka.

Ikona srdíčka v galerii