Správa objednávek

Správa objednávek

V této nabídce najdete přehled všech objednávek zadaných pro vaše fotografie a projekty spolu s jejich stavem. Informace se zobrazují následujícím způsobem:
Datum: Uvádí datum zadání objednávky.
Číslo objednávky: Jedná se o jedinečný identifikátor přidělený každé objednávce klienta, který umožňuje jeho objednávku sledovat.
Číslo faktury: Zobrazuje referenční číslo při generování faktury.
Stav: Poskytuje informace o aktuálním stavu objednávky, například Dodáno, Ve výrobě, Zrušeno nebo Čeká na obrázek pro výrobu. V posledně jmenovaném případě je třeba podniknout kroky k dokončení objednávky.
Typ: Uvádí způsob dopravy, který si zákazník zvolil.
Celkem: Uvádí částku, kterou zákazník za objednávku utratil.
Váš zisk: Uvádí částku, kterou jste na objednávce vydělali.
Jméno: Zobrazuje jméno vašeho zákazníka.
Správa objednávek

V pravém horním rohu najdete několik užitečných nástrojů:
Stáhnout: Kliknutím na toto tlačítko si můžete stáhnout soubor CSV obsahující všechny informace o vašich objednávkách.
Vyhledávání: Tato funkce umožňuje vyhledat konkrétní objednávku zadáním příslušných informací.
Filtrovat: Kliknutím na toto tlačítko zobrazíte různé možnosti filtrování, které vám umožní filtrovat zobrazené objednávky podle stavu nebo data.
Obnovit: Toto tlačítko obnoví zde zobrazené informace.
Chcete-li zobrazit podrobnosti objednávky, stačí na ni kliknout. Uvnitř každé zakázky najdete podrobné informace o samotné objednávce i o klientovi.

Čekání na obrázek pro výrobu

Pokud jste dříve aktivovali možnost Manuální schvalování objednávek v nabídce Nastavení prodeje a fakturace nebo jste v nastavení prodeje galerie aktivovali možnost Nahradit obrázky před objednáním, můžete u některých objednávek vidět tento stav.

Tento stav označuje, že k zahájení výroby je z vaší strany nutná manuální akce. Chcete-li pokračovat, klikněte na objednávku s tímto stavem a proveďte potřebné kroky.