Stručný průvodce: Vytvořit, sdílet a prodávat galerii

Stručný průvodce: Vytvořit, sdílet a prodávat galerii

Zde je jednoduchý průvodce krok za krokem, jak vytvořit a sdílet galerii. U každého kroku najdete také odpovídající položky s podrobným vysvětlením:

  1. Přejděte do nabídky Galerie a klikněte na tlačítko Přidat. Napište název galerie a klikněte na tlačítko Vytvořit.
  2. Vaše galerie je nyní vytvořena a v nabídce Galerie je prázdná. Klepnutím na ni ji otevřete.
    Nabídka Galerie
  3. Klikněte na tlačítko Přidat a poté na tlačítko Přidat obrázky a vyberte fotografie z místního zařízení nebo online zdroje.
  4. Ve výchozím nastavení je vybrán jeden obrázek jako Hlavní obrázek. Ten můžete upravit nebo změnit kliknutím na tlačítka nad obrázkem v pravém sloupci.
  5. Přizpůsobte zobrazení galerie a povolte funkce, jako jsou vodoznaky nebo komentáře, kliknutím na položku Nastavení galerie v pravém sloupci.
  6. Chcete-li povolit sdílení, klikněte na tlačítko Nastavení sdílení v pravém sloupci. Po povolení můžete nastavit možnosti, jako je sdílený název a popis. Vytvoří se sdílený odkaz, který můžete sdílet se svými kontakty pomocí preferované metody. Klepnutím na tlačítko Uložit sdílení aktivujete.
  7. Povolení řazení fotografií v galerii provedete kliknutím na položku Nastavení prodeje. Po povolení můžete zvolit ceník, přidat propagační akce a další. Jakmile vše nastavíte, kliknutím na tlačítko Uložit povolíte nákup fotografií v galerii podle nastavené konfigurace a cen.

Galerie

Jakmile je galerie nastavena, můžete kliknutím na tlačítko Otevřít získat přístup ke sdílenému odkazu a prohlédnout si galerii. Nezapomeňte odkaz na galerii sdílet se svými zákazníky prostřednictvím nabídky Nastavení sdílení nebo jiným preferovaným způsobem. A pokud jste galerii nastavili pro nákupy, vyhlížejte první objednávku. Všechny objednávky můžete sledovat v nabídce Správa objednávek na panelu Prodej.

 

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: