Vodoznak

Chcete-li svou práci ještě více ochránit, můžete k fotografiím přidat personalizovaný vodoznak.

Vytvoření vodoznaku

Nejprve se musíte rozhodnout, jaký bude váš vodoznak. To provedete tak, že přejdete na Panel prodeje a kliknete na položku Vodoznak. Najdete zde různé možnosti.

Textový typ vodoznaku

Můžete si vybrat, zda chcete mít vodoznak jako text. Tento text se zobrazí v mřížce zadaných velikostí. Můžete také měnit neprůhlednost, velikost písma a dokonce i barvy, pokud si to přejete.
Nebo si můžete vybrat, zda chcete vodoznak zobrazit jako obrázek. V části Typ je třeba vybrat možnost Obrázek. A zobrazí se možnost nahrát obrázek jako vodoznak. Tento obrázek se bude opakovat jako šachovnice podle nastavení, které jste nastavili. Musíte kliknout na Nahrát obrázek a vybrat obrázek, který chcete použít jako vodoznak. Nahraný obrázek se zobrazí na tomto panelu.

Obrázek jako typ vodoznaku

Můžete si prohlédnout, jak bude vodoznak na fotografiích vypadat. Musíte kliknout na tlačítko Nahrát obrázek v části Náhled a vybrat fotografii, na které chcete vodoznak vyzkoušet.

Náhled vodoznaku

Až budete s výsledkem spokojeni, klikněte na tlačítko Uložit.

Použití vodoznaku na galerii

Chcete-li vodoznak použít na galerii, přejděte na panel Galerie. Zde je třeba otevřít nastavení galerie, na kterou chcete vodoznak použít. Zobrazí se mnoho možností, je třeba aktivovat vodoznak a kliknout na Uložit.

Vodoznak aktivovaný v nastavení galerie

Pokud otevřete galerii, uvidíte, že vodoznak byl aplikován.

Vodoznak aplikovaný v galerii

Použití vodoznaku na projekt

Chcete-li použít vodoznak na projekt, přejděte na panel Projekty a otevřete nastavení projektu, na který chcete vodoznak použít. Zobrazí se mnoho možností, je třeba zrušit možnost Zobrazit pokročilá nastavení, aktivovat vodoznak a kliknout na tlačítko Uložit.

Vodoznak aktivovaný v nastavení projektů

Pokud projekt otevřete, uvidíte, že vodoznak byl aplikován.

Vodoznak aplikovaný v projektu