Vodoznak

Chcete-li svou práci ještě více ochránit, můžete k fotografiím přidat personalizovaný vodoznak. Upozorňujeme, že vodoznak slouží pouze k digitální ochraně a nebude součástí žádného tištěného fotografického produktu ani nebude přidán do žádných souborů ke stažení.

Vytvoření vodoznaku

Nejprve se musíte rozhodnout, jaký bude váš vodoznak. To provedete tak, že přejdete do prodejního panelu a kliknete na položku Vodoznak. Najdete zde různé možnosti.

Vodoznak typu text

Můžete se rozhodnout, že vodoznak bude mít podobu textu. Tento text se zobrazí v mřížce zadaných velikostí. Můžete také měnit neprůhlednost, velikost písma, a pokud chcete, i barvy.
Nebo si můžete vybrat, zda chcete mít vodoznak jako obrázek. V části Typ je třeba vybrat možnost Obrázek. A zobrazí se možnost nahrát obrázek jako vodoznak. Tento obrázek se bude opakovat jako šachovnice podle nastavení, které jste nastavili. Musíte kliknout na Nahrát obrázek a vybrat obrázek, který chcete použít jako vodoznak. Nahraný obrázek se zobrazí na tomto panelu.

Typ obrázku vodoznaku

Můžete si prohlédnout, jak bude vodoznak na fotografiích vypadat. Musíte kliknout na tlačítko Nahrát obrázek v části Náhled a vybrat fotografii, na které chcete vodoznak vyzkoušet.

Náhled vodoznaku

Až budete s výsledkem spokojeni, klikněte na tlačítko Uložit.

Použití vodoznaku na galerii

Chcete-li vodoznak použít na galerii, přejděte na panel Galerie. Zde je třeba otevřít nastavení galerie, na kterou chcete vodoznak použít. Zobrazí se mnoho možností, je třeba aktivovat vodoznak a kliknout na Uložit.

Aktivace vodoznaku v nastavení galerie

Pokud otevřete galerii, uvidíte, že vodoznak byl aplikován.

Vodoznak aplikovaný v galerii

Použití vodoznaku na projekt

Chcete-li vodoznak použít na projekt, přejděte na panel Projekty a otevřete nastavení projektu, na který chcete vodoznak použít. Zobrazí se mnoho možností, je třeba otevřít Zobrazit pokročilá nastavení, aktivovat vodoznak a kliknout na tlačítko Uložit.

Vodoznak aktivovaný v nastavení projektů

Pokud otevřete projekt, uvidíte, že vodoznak byl aplikován.

Vodoznak aplikován v projektu

 

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: