Výběr produktů

Výběr produktů

Prostřednictvím Saal Digital je možné tisknout obrázky na širokou škálu produktů. Každý z nich nabízí různé nástroje pro přizpůsobení v závislosti na vlastnostech produktu. Po spuštění počítačového softwaru se jako první otevře Výběr produktu. Zde najdete hlavní kategorie produktů. Patří mezi ně Fotografie, Fotoknihy, Fotoobrazy, Oznámení a přání a mnoho dalších.

Okno výběru produktu

Každá kategorie produktů má několik podkategorií. Například při výběru položky Fotoknihy se zobrazí různé podkategorie, jako jsou Fotoknihy v tvrdých deskách, Fotoknihy Professional Line, Portfolio alba atd.

Okno výběru fotoknih

Vzhledem k širokému sortimentu produktů mohou být v závislosti na produktu dokonce i podkategorie v podkategoriích. V tomto příkladu se při výběru položky Fotokniha Professional Line zobrazí možnosti formátu tohoto produktu. Kliknutím na některou z nich se dostanete do konfigurace produktu. V případě fotoknihy můžete například zvolit různé možnosti materiálu obálky, stránek, zda má být součástí dárková krabička atd. Kliknutím na Navrhování se otevře návrhář s vybraným produktem a konfigurací, kterou je třeba navrhnout.

Panel konfigurace pro fotoknihu Professional Line 30 x 30

Po výběru kategorie produktu se v horní části zobrazí název vybraného produktu. Ten zároveň slouží jako navigátor. Kliknutím na libovolný název kategorie se vrátíte do nabídky pro výběr kategorie. To vám umožní procházet různé kategorie a podkategorie a vybrat nejlepší produkt a konfiguraci pro vaše snímky. Například po výběru nabídky Plakát/FineArt > FineArt > Přizpůsobit FineArt se dostanete na konfigurační panel.

Konfigurační panel FineArt

Kliknutím na název Plakát/FineArt v horní části se dostanete zpět do nabídky kategorií, kde můžete vybrat jinou kategorii, například Fotografie ve vyménitelném rámečku.

Okno pro výběr plakátů a FineArt

 

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: