Ručně vyráběná dárková krabička premium

Photos
usp-heading

Ručně vyráběná

Ručně vyráběná dárková krabička z vysoce kvalitních materiálů

usp-heading2

Plně přizpůsobitelná

K dispozici s textem, fotografiemi a v provedení z kůže nebo plátna.

usp-heading3

Žádná loga

Žádná rušivá loga výrobce

Vzpomínky, které mají ten největší smysl

Vaše jedinečná rodina, někdo výjimečný nebo okamžik, kdy jste se naposledy rozesmáli - je tolik momentů, které si zaslouží být uchovány a zapamatovány. Naše dárková krabička premium, ručně vyrobená s pečlivostí a vynaloženým časem, je ideálním doplňkem k Vaší prvotřídní fotoknize a fotografiím pro bezpečnou úschovu nebo jako dárek pro Vaše blízké.

Photoproduct

Na míru Vašim potřebám

Na dárkové krabičce premium není žádné logo ani značka. Protože je dárková krabička zcela neutrální, je ideálním produktem pro každého profesionála, který ji může dále prodávat svým zákazníkům. Chceme, abyste se sami rozhodli, jaké logo nebo design si pro svou dárkovou krabičku premium vyberete.

Photoproduct

Řekněte to obrázkem

Na dárkovou krabičku můžete také vytisknout jeden ze svých oblíbených obrázků, protože je k dispozici s přizpůsobitelným akrylátovým obalem. Akrylát s tloušťkou 4 mm v kombinaci s naší odolnou umělou kůží je ideální volbou, pokud hledáte něco neobvyklého. Lesklý povrch akrylátového skla zajišťuje intenzivní zářivost a působivý efekt hloubky pro Vaši fotografii.

Photoproduct

Discover our Photo Books

Nyní objednat