Dárková krabička premium pro speciální momenty
Dárková krabička premium pro speciální momenty
Dárková krabička premium pro speciální momenty

Dárková krabička premium pro speciální momenty

Nyní objednat

Jen to nejlepší pro Vaši fotoknihu

Svatební fotografie, dětské fotografie a další události - důležité momenty si zaslouží naši pozornost a vyžadují atraktivní prezentaci.  S naší dárkovou krabičkou premium získáte jedinečnou krabičku pro Vaši fotoknihu, která Vás nadchne! Vhodné jako elegantní dárkové balení pro stylovou prezentaci a bezpečí pro Vaši novou fotoknihu.

Ruční výroba

Ručně vyrobená dárková krabička
z vysoce kvalitních materiálů

Kožený vzhled

Vyrobena z odolného materiálu
v koženém vzhledu

Saal Digital se vzdává rušivého loga výrobce

Premiumbox

Ručně vyrobená dárková krabička premium 

Naše dárková krabička pro fotoknihy je vyrobena ručně a přesvědčí Vás svým jedinečným vzhledem. Odolný kožený obal zajišťuje optimální ochranu Vaší fotoknihy před nežádoucím poškozením. Lze si vybrat mezi černou a bílou barvou. 

Premiumbox mit Acrylcover

Otevřít jako knihu

Nezáleží na tom, zda jde o román nebo fotoknihu: každá kniha vypráví svůj vlastní příběh. Aby fotokniha a dárková krabička tvořily dokonalou jednotnost, je možné dárkovou krabičku otevřít ze strany jako knihu.

Rozbalení se stává zážitkem

Díky měkké saténové stuze, která je připevněna uvnitř a ladí barevně, může být Vaše fotokniha zcela jednoduše vyjmuta z dárkové krabičky premium. Rozbalení se tak pokaždé stává zážitkem. 

Bez loga výrobce a čárového kódu

Nepřejete si, aby bylo jméno výrobce nebo čárový kód zobrazen na dárkové krabičce Vaší fotoknihy? Vědomě se toho vzdáváme, abychom zachovali jedinečný a neutrální vzhled dárkové krabičky premium.

Objednejte nyní

Nyní objednat
Nyní objednat