Minileporello

Velmi univerzální produkt

Díky speciální skládací technice můžete skládací fotokoláž zcela snadno složit do velmi praktického formátu. Umístěte své nejkrásnější vzpomínky z Vaší svatby do skládací fotokoláže nebo ji použijte jako přání k narození Vašeho dítěte. Také je vhodná pro prezentaci vlastního portfolia a může být potištěna na obou stranách.

Různé formáty a papíry

Skládací fotokoláže jsou dostupné ve různých formátech a s různým počtem stránek. Můžete si zvolit mezi „klasickým“, „perleťovým“ nebo „strukturovaným“ druhem papíru. Objevte ten správný materiál právě pro Vás. Seznamte se se všemi povrchy papírů pomocí ukázkové sady.

Povrchy skládací fotokoláže

Photoproduct

"Klasický" papír

„Klasický" druh papíru s 300 g/m² nabízí mimořádně hladký a jasně bílý povrch. 6-ti barevný tisk zajišťuje krásné barvy ve věrné kvalitě.

Photoproduct

"Strukturovaný" papír

„Strukturovaný“ papír s 300g/m² dává Vašemu přání nejen určitý charakter, ale také vysokou hodnotu rozpoznávání. 6-ti barevný tisk zajišťuje živé barvy ve věrné fotokvalitě.

Photoproduct

"Perleťový" papír

Pokud kladete na papír vysoké nároky, pak je „perleťový“ druh papíru pro Vás ten pravý. Neobvyklý povrch Vás zaujme díky intenzivnímu třpytivému odlesku. 6-ti barevný tisk zajišťuje živé barvy ve věrné kvalitě.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní