Vytvořte si krásnou skládácí fotokoláž

Skládací fotokoláž představuje jedinečný způsob prezentace fotografií a informací

5/5
z 323 zákaznických názorů

Velmi univerzální produkt

Díky speciální skládací technice můžete skládací fotokoláž zcela snadno složit do velmi praktického formátu. Umístěte své nejkrásnější vzpomínky z Vaší svatby do skládací fotokoláže nebo ji použijte jako přání k narození Vašeho dítěte. Také je vhodná pro prezentaci vlastního portfolia a může být potištěna na obou stranách.

Různé formáty a papíry

Skládací fotokoláže jsou dostupné ve různých formátech a s různým počtem stránek. Můžete si zvolit mezi „klasickým“, „perleťovým“ nebo „strukturovaným“ druhem papíru. Objevte ten správný materiál právě pro Vás. Seznamte se se všemi povrchy papírů pomocí ukázkové sady.

Povrchy skládací fotokoláže

Povrchy skládací fotokoláže

Klasický

"Klasický" papír (300 g/m²) se může pochlubit mimořádně hladkým a jasně bílým matným povrchem. Digitální tisk zajišťuje brilantní barvy v realistické fotografické kvalitě.

Klasický
s texturou
perleťový
Přidejte zlatou povrchovou úpravu na své Mini Leporello

Přidejte zlatou povrchovou úpravu na své Mini Leporello

Chcete svému Mini Leporellu dodat jedinečný šmrnc? Pak vyzkoušejte naši zlatou povrchovou úpravu! Dodá mu nový rozměr, který budete moci cítit i vidět.

Tuto povrchovou úpravu můžete zvolit při výběru formátu, povrchu a dalších vlastností svého Mini Leporella. Pak při jeho navrhování jednoduše vyberte speciální barvu (zlatou) pro části, které chcete mít s tímto efektem.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní