Produkty pro školní a předškolní fotografování

Najděte dokonalé personalizované fotografické produkty pro svou firmu

Vytváření přizpůsobitelných fotografických produktů pro školní fotografie

Vytváření přizpůsobitelných fotografických produktů pro školní fotografie

Saal Digital nabízí širokou škálu vysoce kvalitních fotografických produktů pro školky a školy. Můžete je volně navrhovat a přizpůsobovat v našem internetovém obchodě nebo pomocí našeho softwaru. Rozšiřte nabídku nabízených fotoproduktů tak, aby rodiče měli ještě širší výběr produktů.

Rozhodněte se, zda chcete objednávat sami, nebo zda si vytvoříte internetový obchod na fotoportálu, kde budou moci rodiče snadno objednávat online. Nabízíme rychlou výrobu a dodací lhůty, včetně možnosti expresní přepravy, takže můžete bez problémů dodržet termíny!

Fotoportál: váš univerzální nástroj pro vaše fotografické podnikání

Fotoportál: váš univerzální nástroj pro vaše fotografické podnikání

Pokud jste fotograf, který se specializuje na dětskou nebo školní fotografii, fotoportál je pro vás ideálním nástrojem! Je velmi snadné bezpečně sdílet fotografie, protože každou galerii můžete individuálně chránit hesly nebo jinými opatřeními, jako je například přístup pouze na základě odkazů.

Všechny fotografie můžete nahrát do jednotlivých galerií nebo použít metodu QR kódu, kdy se galerie vytvoří automaticky. Rodiče mohou přistupovat do své vlastní galerie, vybírat své oblíbené fotografie a objednávat libovolný počet výtisků nebo fotografických produktů. Můžete také vytvářet sady produktů: skupiny fotoproduktů, které mají stanovenou prodejní cenu za celý balíček. Díky tomu můžete prodávat fotografie, fotonálepky a další produkty v jednom balíčku a rodiče mohou sadu pro své dítě snadno zakoupit online.

Dokonalá kombinace: Složka na fotografie a tisk fotek

Dokonalá kombinace: Složka na fotografie a tisk fotek

Víme, že u školních fotografií je klíčová rozmanitost. Proto v naší nabídce tisku fotografií najdete vlastní formáty, velkou škálu povrchových úprav a žádné minimální množství, takže si můžete objednat tolik fotografií, kolik chcete!

Pokud chcete vedle tisku fotografií nabídnout i něco jedinečného, je pro školky a školní fotografie nejlepším produktem složka na fotografie. Je plně přizpůsobitelná a můžete ji navrhnout pomocí naší velké škály vzorů a textů. Složka na fotografie má prostor pro dvě fotky 13 x 18 (jednu na šířku a jednu na výšku) a pro několik portrétních fotografií nebo samolepek.

Dodejte kreativní nádech pomocí samolepek a magnetů

Dodejte kreativní nádech pomocí samolepek a magnetů

Skutečná klasika, pokud jde o školní fotografie. Se společností Saal Digital si můžete navrhnout vysoce kvalitní fotomagnetky i samolepky a vybrat si mezi lesklými, matnými nebo hedvábnými. Jedná se o originální produkty, které mohou ozvláštnit sešity, ročenky, ledničku a mnoho dalšího!

Naše magnety i samolepky jsou dodávány s předděrovaným povrchem, takže je lze snadno vybrat, aniž by došlo k poškození ostatních fotografií.

Připojte něco speciálního: Fotocihličky

Připojte něco speciálního: Fotocihličky

Pokud chcete nabídnout něco originálního, čím se můžete odlišit, Fotocihličky jsou skvělým nápadem! Mezi dětmi jsou velmi oblíbené, protože se jedná o fotografický výrobek, který lze nejprve sestavit, kus po kusu, a poté jej snadno a zábavně vystavit.

Můžete je nabízet v různých formátech a velikostech podle toho, co preferujete nebo o co mají vaši zákazníci zájem.

Sady fotografií: dokonalý doplněk školních balíčků

Sady fotografií: dokonalý doplněk školních balíčků

Vychutnejte si stejně vysokou kvalitu jako u běžného tisku našich fotografií, ale se zábavným rozložením, které kopíruje vaši oblíbenou fotku. Skvěle se hodí do školních a předškolních balíčků, protože rodiče mohou sady fotografií snadno rozdělit a darovat jednotlivé fotografie přátelům a rodině.

Můžete si vybrat jednu z našich předpřipravených šablon podle toho, kolik kopií si přejete a jak velké fotografie chcete.

Nabídněte něco jedinečného s našimi fotodárky

Nabídněte něco jedinečného s našimi fotodárky

Pokud chcete ve svých školních balíčcích nabídnout jedinečné předměty, jsou fotodárky ideální volbou! Jejich navrhování je velmi snadné a představují skvělý způsob, jak proměnit fotografie v něco zábavného!

Zde jsou některé z našich návrhů, pokud jde o školní a dětské fotografie:

  • Klíčenky, které mohou rodiče rozdávat rodině a přátelům
  • Fotohrnky, které dodají zábavný nádech každé snídani nebo přestávce na kávu
  • Kovové krabičky, do kterých lze bezpečně uložit potraviny a další předměty
  • Fotopuzzle, se kterými si užijí spoustu zábavy děti i dospělí!
Velké formáty: proměňte jakoukoli fotografii v krásné fotografické plátno

Velké formáty: proměňte jakoukoli fotografii v krásné fotografické plátno

Některé fotografie potřebují větší formát! Pokud byste chtěli nabídnout velké formáty pro školky nebo školy, můžete prozkoumat naši nabídku fotoobrazů!

Například fotoplátno je klasikou z mnoha důvodů a skvěle se hodí k dětským fotografiím. Jemná textura mu dodává přirozený vzhled, který potěší děti i rodiče zároveň.

Navrhnout nyní