Fotokalendáře od Saal Digital

Dvanáct stránek pro speciální momenty

U fotokalendáře jsou snímky ostré, detaily odpovídají originálu Saal Digital vítěz srovnávacího testu fotokalenářů Skutečný fotokalendář: velmi dobrý Kvalita tisku a věrnost barev: vynikající

Exponovaný kalendář

Nechte si svoje motivy vyvolat na fotopapír Crystal Archive DP II od společnosti Fujifilm v lesklém, matném nebo hedvábném provedení.  Tenhle fotopapír přesvědčí svojí pevností a vynikající reprodukcí barev. 

 • vysoce kvalitní fotoexpozice na fotopapíru od společnosti Fujifilm
 • k dispozici v lesklém, matném a hedvábném provedení 
 • různé formáty

Tištěný kalendář

Tištěný fotokalendář Vás přesvědčí svou přirozenou haptikou a vysokou bělostí. Vysoce kvalitní tisk se stará o zářivé barvy ve věrné kvalitě. Kontrastní texty završují celkový vzhled prvotřídního kalendáře. 

 • prvotřídní papír Premium s vysoce kvalitním tiskem
 • různé formáty
 • fotokalendáře lze popisovat
 • ve srovnání s kalendářem z pravého papíru menší zvlnění

Kalendář s uměleckým tiskem

Kalendář s uměleckým tiskem nabízí impozantní prezentaci Vašich fotografií! Jemná povrchová struktura 250 g/m² silného uměleckého papíru se stará o elegantní vzhled Vašich fotografií. Díky vysoce kvalitnímu tisku jsou barvy zářivé a fotografie mají prvotřídní fotokvalitu.

 • vytištěný na uměleckém papíře 250 g/m²
 • vysoce kvalitní tisk
 • umělecký tisk s jemnou strukturou povrchu
 • matný povrch
Fotokalendář je k dispozici v různých formátech. V závislosti na verzi od 20 x 20 cm do 50 x 75 cm.

Uskutečněte své nápady

Poznejte v našem programu mnoho možností a vytvořte si Váš měsíční kalendář zcela podle Vašich představ. Vyberte si odpovídající povrch, formát a začněte s vytvářením.

Prozkoumejte mnoho možností pro Váš jedinečný kalendář. Kalendář slouží také mimochodem jako skvělý dárek.

Fotokalendář se "zaobleným" kalendáriem

Kalendárium tohoto fotokalendáře má zaoblené dvě strany. Opět platí, že si můžete libovolně nastavit barvy Vašeho fotokalendáře.

Zaoblené kalendárium

Fotokalendář se "zakřiveným" kalendáriem

Kalendárium tohoto fotokalendáře je na stranách zakřivené. S nabízenými kliparty, pozadím a rámečkami Vám garantujeme, že si vytvoříte zcela osobní kalendář!

Zakřivené kalendárium

Fotokalendář s "tabulkovým" kalendáriem

Tento fotokalendář se liší od ostatních designů. Každý den má jednu tabulku, a každou z nich si můžete barevně označit. Nezapomeňte také přidat Vaše fotografie. 

Tabulkové kalendárium

Kalendář s "klasickým" kalendáriem

Vytvořte si kalendář s "klasickým" kalendáriem. Vaše fotografie se rozprostře na celou šířku a svou jednoduchostí se odliší od jiných kalendářů. Vytvořte si jedinečný fotokalendář: přidejte si Váš individuální text a pozadí.

Klasické kalendárium

Footokalendář s "rozděleným" kalendáriem

S tímto fotokalendářem vystavíte své fotografie ještě více do popředí. Vaše fotografie bude umístěna uprostřed na celou šířku stránky. Kalendářní dny jsou elegantně prezentovány podél pravé a levé straně fotografie.

Rozdělené kalendárium

Fotokalendář s "kruhovým" kalendáriem

Vytvořte si Váš kalendář s "kruhovým" kalendáriem. Vaše fotografie bude ve kruhovém formátu opravdovým poutačem. Kalendářní dny pak elegantně obklopují kruh (fotografii). Tento kalendář se pyšní svým vyjímečným designem.

Kruhové kalendárium

Individuálně přizpůsobitelné barvy

Kromě variabilního počátečního měsíce si můžete přizpůsobit text a barevné pozadí kalendáře, tak jako jednotlivé barvy svátků a nedělí.

Také můžete pracovat s transparencí nebo dokonce vlastními PNG soubory (nápodobně s transparencí).

Upravte si velikost kalendáře

V závislosti na formátu kalendáře si můžete nastavit velikost kalendária. Kalendárium si můžete zmenšit tak, aby byla v popředí fotografie nebo si můžete kalendárium zvětšit a přidat tak místo pro Vaše schůzky nebo narozeniny.

Kromě variabilního nastavení počátku měsíce a roku si můžete přizpůsobit barvu textu a pozadí kalendáře, tak jako si individuálně nastavit barvy pro svátky a neděle. 

Svátky a individuální schůzky

V menu "svátky" si můžete podle země přidat předem nastavené svátky. Tento seznam je k dispozici pro mnoho evropských zemí a příslušných regionů.

Tento seznam svátků je možné si snadno přizpůsobit a dokonce rozšířit. Tak můžete některé svátky samy snadno odstranit a přidat jiné svátky, narozeniny nebo jiná důležitá data.

Fotokalendář obsahuje stabilní vazbu Wire-O.

Fotokalendář - vazba a zavěšení

Měsíční kalendář obdržíte v klasické, kovové, spirálové vazbě, také známé jako wire-o vazbě. Se stabilním zavěšením fotokalendáře, můžete fotokalendář bezproblémově zavěsit na stěnu.

Vaše výhody u wire-o vazby:

 • měsíc po měsíci si můžete stránky otočit o 360 stupňů
 • díky vazbě nevzniknou žádné záhyby - Vaše obrázky zůstanou nepoškozené
 • dlouhá životnost materiálu a extrémní stabilita
Nyní objednat
Nyní objednat