Fotokalendáře od Saal Digital

Dvanáct stránek pro speciální momenty

DigitalPhoto 2023 U fotokalendáře jsou snímky ostré, detaily odpovídají originálu Saal Digital vítěz srovnávacího testu fotokalenářů Skutečný fotokalendář: velmi dobrý Kvalita tisku a věrnost barev: vynikající
Nástěnné kalendáře

Nástěnné kalendáře

Není nic lepšího než naše nástěnné fotokalendáře, které dodají každému pokoji osobité kouzlo a zároveň Vám pomohou se zorganizovat. Naše nástěnné kalendáře jsou vyrobeny z mimořádně odolných a stabilních materiálů a obsahují klasickou drátěnou vazbu, známou také jako wire-o nebo double-o, a stabilní háček, který je k drátu připevněn tak, aby jej bylo možné snadno zavěsit na zeď. Stránky lze navíc snadno obracet, abyste měli přehled o každém měsíci, a při otáčení se nepřehýbají, takže nedojde k jejich poškození.

Stolní kalendáře

Stolní kalendáře

Naše stolní kalendáře mají vysoce kvalitní drátěnou vazbu a stabilní kartonový podklad a mohou být nádhernou ozdobou stolu, příborníku nebo poličky. Pokud si chcete udržet pořádek ve svých plánech a mít kalendář vždy po ruce, stolní kalendář je ideální, protože do něj můžete nahlédnout, kdykoli potřebujete, když jej umístíte například na pracovní stůl nebo noční stolek. Je to nejen užitečný doplněk, ale také skvělý způsob, jak si každý měsíc oživit jinou vzpomínku.

Rodinné kalendáře

Rodinné kalendáře

Se všemi výhodami našich kalendářů, ale s přidanou funkcí: stávají se efektivním organizačním nástrojem pro rodiny. Pomocí našeho rodinného kalendáře s fotografiemi můžete udržovat události svých blízkých uspořádané tak, že pro každého člena vytvoříte sloupec, do kterého můžete přidávat vlastní akce. To vše při pohledu na Vaše nejhezčí společné okamžiky.

Inspirujte se naší galerií!

Prohlédněte si naši nabídku designů

Prohlédněte si naši nabídku designů
Oblíbené vzory
Klasický
Moderní
Elegantní
Zapisovatelný
Zaoblený
Decentní
Klasický
Zapisovatelný 1
Moderní
Zaoblený
Zakřivený
Klasický
Kruhový
Minimalistický
Moderní
Split
Základní
Decentní
Zapisovatelný 1
Zapisovatelný 2
Zapisovatelný 3

Proč nakupovat u Saal Digital?

Jsme profesionální fotolaboratoř s velkým nadšením pro fotografii. Neustále se snažíme o vývoj našich produktů, abychom dosáhli vyšších standardů a vyhověli potřebám našich zákazníků. Jako moderní poskytovatel online služeb se specializujeme na vysoce kvalitní fotoprodukty, včetně personalizovaných nástěnných fotokalendářů, stolních kalendářů a rodinných kalendářů.

Bez loga výrobce

Bez loga výrobce

Žádný z našich výrobků neobsahuje naše logo. Obdržíte zcela neutrální výrobek.

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Svůj fotoprodukt obdržíte během krátké doby. Výrobní lhůta činí jen několik pracovních dnů, takže čekání nebude dlouhé.

Garance spokojenosti

Garance spokojenosti

Objednávání u Saal Digital je bez stresu. Vaše spokojenost je totiž stěžejní součástí filozofie naší společnosti.

Bezrizikové objednávání

Bezrizikové objednávání

Nabízíme Vám různé možnosti bezpečné platby za Vaše objednávky. Můžete si vybrat, zda chcete platit inkasem, kreditní kartou nebo prostřednictvím služby PayPal.

Profesionální kvalita

Profesionální kvalita

Věříme ve výrobu špičkových fotoproduktů, abychom Vám mohli nabízet pouze dokonalost. S námi jsou Vaše fotografie v těch nejlepších rukou!

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní