Fotosešity od Saal Digital

Vychutnejte si své fotografie ve špičkové kvalitě

Fotocommunity CCHIP Foto/Video 2022 Vítěz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: celkové hodnocení velmi dobré „vynikající“ FOTOHITY 5/2019 Saal Digital Vám nabízí potěšení z fotoplátna vynikající kvality s ostrým potiskem a vysokým kontrastem. Testsieger CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování.
Jedinečný stejně jako vaše fotky

Jedinečný stejně jako vaše fotky

Stránky fotosešitu a jeho průhledná ochranná obálka jsou spojeny kvalitní spirálovou vazbou. Tato spirálová vazba umožňuje snadné obracení stránek a plochý design. Pokud chcete, můžete stránky otočit zcela a prezentovat pouze jednu fotografii.

Typy papírů

Typy papírů

Vyberte si z naší nabídky prvotřídních papírů. Díky vysoce kvalitnímu tisku v rozlišení HD budou vaše snímky ostré jako břitva. Fotokniha je k dispozici v různých formátech a lze ji vytisknout s logem nebo čárovým kódem nebo bez nich.

Formáty fotosešitů

Inspirujte se naší galerií!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Navrhnout nyní
Navrhnout nyní