Fotosešity od Saal Digital

Vychutnejte si své fotografie ve špičkové kvalitě

Vítěz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: celkové hodnocení velmi dobré „vynikající“ FOTOHITY 5/2019 Saal Digital Vám nabízí potěšení z fotoplátna vynikající kvality s ostrým potiskem a vysokým kontrastem. Testsieger CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli.
Jedinečný stejně jako vaše fotky

Jedinečný stejně jako vaše fotky

Stránky fotosešitu a jeho průhledná ochranná obálka jsou spojeny kvalitní spirálovou vazbou. Tato spirálová vazba umožňuje snadné obracení stránek a plochý design. Pokud chcete, můžete stránky otočit zcela a prezentovat pouze jednu fotografii.

photoproduct

Povrchové úpravy papírů

Vyberte si mezi prémiovým matným papírem a papírem pro umělecký tisk. Díky šestibarevnému tisku vysoké kvality budou vaše fotografie dokonale ostré. Fotosešit je k dispozici v mnoha různých formátech a není na něm vytištěno logo ani čárový kód.

Formáty fotosešitů

Inspirujte se naší galerií!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Navrhnout nyní
Navrhnout nyní