Probudí Vaše smysly: Professional Line

Fotokniha, která okouzlí

usp-heading

Ruční výroba

Ručně vyráběné prvotřídní produkty z vysoce kvalitních materiálů

usp-heading2

Obal z akrylátového skla

Zažijte intenzivní zářivost a hloubku barev

usp-heading3

Žádná loga

Na naše výrobky neumisťujeme žádná nevzhledná loga výrobce

Photoproduct

Jeden příběh, jedna vášeň

Ruční výroba, vysoká kvalita a něco výjimečného. Naše fotoknihy Professional Line jsme navrhli tak, aby ve všech ohledech splňovaly potřeby moderních fotografů. Luxusní akrylátový přední obal v kombinaci s vysoce kvalitním zadním obalem a hřbetem z umělé kůže vytváří velmi jedinečný produkt. Odpovídající dárková krabička premium zajišťuje elegantní prezentaci.

Formát fotoknihy Professional Line

Photoproduct

Elegantní obal z akrylátového skla

Kombinace akrýlatového skla a vysoce kvalitní umělé kůže činí obal této fotoknihy skutečně jedinečným. Akrylát zajišťuje intenzivní zářivost, barevnou jasnost a působivou hloubku pro efektní obraz na obalu.

Photoproduct

Individuální design

Ručně vyráběná fotokniha Professional Line nabízí různé varianty obalu z umělé kůže a speciálních povrchů, jako je plátno, korek nebo imitace dřeva. Tyto povrchy lze dále přizpůsobit pomocí textu a klipartů.

Jedinečný design

Nezapomenutelný design. Naši vazbu z akrylátového skla lze kombinovat s různými variantami umělé kůže. Díky tomu získá vaše fotokniha nejen výjimečný vzhled, ale také určitý osobitý, elegantní styl.

Photos
Photoproduct

Fotokniha Professional Line XT

Povzbuďte všechny své smysly luxusním pocitem z extra silných stránek fotoknihy. S fotoknihou Professional Line XT se prohlížení vašich fotografií stane výjimečným zážitkem.

Photoproduct

Povrch stránek

Náš lesklý a matný fotopapír zaručuje výrazné fotografie a barvy. Pokud chcete svým snímkům dodat osobitost, poskytne vám ji náš profesionální tisk-mat.

Vaše fotografie s panoramatickým vzhledem

Naše fotoknihy Professional Line mají plochou (Layflat) vazbu, takže neztratíte žádný detail svých fotografií. Díky 180º otevření budete moci bez problémů umístit fotografie přes dvě strany a vytvořit působivý panoramatický efekt.

Photos
Photoproduct

Naplněno vášní

Dárková krabička premium představuje elegantní způsob prezentace našich fotoknih Professional Line. Ručně vyrobená krabička s jemným potahem z umělé kůže je ideální jako stylové dárkové balení a zároveň nabízí bezpečné uložení vašich vzpomínek.

Inspirujte se naší galerií!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02

Podívejte se blíže na řadu Professional Line

V tomto videu vám podrobně představíme naši řadu fotoknih Professional Line. Uvidíte různé dostupné formáty a možnosti provedení obalů a vnitřních stran.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní