Probudí Vaše smysly: Professional Line

Fotokniha, která okouzlí

Ruční výroba

Ruční výroba

Ručně vyráběné prvotřídní produkty z vysoce kvalitních materiálů

Obal z akrylátového skla

Obal z akrylátového skla

Zažijte intenzivní zářivost a hloubku barev

Žádná loga

Žádná loga

Na naše výrobky neumisťujeme žádná nevzhledná loga výrobce

Jeden příběh, jedna vášeň

Jeden příběh, jedna vášeň

Ruční výroba, vysoká kvalita a něco výjimečného. Naše fotoknihy Professional Line jsme navrhli tak, aby ve všech ohledech splňovaly potřeby moderních fotografů. Luxusní akrylátový přední obal v kombinaci s vysoce kvalitním zadním obalem a hřbetem z umělé kůže vytváří velmi jedinečný produkt. Odpovídající dárková krabička premium zajišťuje elegantní prezentaci.

Formát fotoknihy Professional Line

Elegantní obal z akrylátového skla

Elegantní obal z akrylátového skla

Kombinace akrýlatového skla a vysoce kvalitní umělé kůže činí obal této fotoknihy skutečně jedinečným. Akrylát zajišťuje intenzivní zářivost, barevnou jasnost a působivou hloubku pro efektní obraz na obalu.

Individuální design

Individuální design

Ručně vyráběná fotokniha Professional Line nabízí různé varianty obalu z umělé kůže a speciálních povrchů, jako je plátno, korek nebo imitace dřeva. Tyto povrchy lze dále přizpůsobit pomocí textu a klipartů.

Jedinečný design

Nezapomenutelný design. Naši vazbu z akrylátového skla lze kombinovat s různými variantami umělé kůže. Díky tomu získá vaše fotokniha nejen výjimečný vzhled, ale také určitý osobitý, elegantní styl.

Jedinečný design
Fotokniha Professional Line XT

Fotokniha Professional Line XT

Povzbuďte všechny své smysly luxusním pocitem z extra silných stránek fotoknihy. S fotoknihou Professional Line XT se prohlížení vašich fotografií stane výjimečným zážitkem.

Povrch stránek

Povrch stránek

Náš lesklý a matný fotopapír zaručuje výrazné fotografie a barvy. Pokud chcete svým snímkům dodat osobitost, poskytne vám ji náš profesionální tisk-mat.

Vaše fotografie s panoramatickým vzhledem

Naše fotoknihy Professional Line mají plochou (Layflat) vazbu, takže neztratíte žádný detail svých fotografií. Díky 180º otevření budete moci bez problémů umístit fotografie přes dvě strany a vytvořit působivý panoramatický efekt.

Vaše fotografie s panoramatickým vzhledem
Naplněno vášní

Naplněno vášní

Dárková krabička premium představuje elegantní způsob prezentace našich fotoknih Professional Line. Ručně vyrobená krabička s jemným potahem z umělé kůže je ideální jako stylové dárkové balení a zároveň nabízí bezpečné uložení vašich vzpomínek.

Inspirujte se naší galerií!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02

Podívejte se blíže na řadu Professional Line

V tomto videu vám podrobně představíme naši řadu fotoknih Professional Line. Uvidíte různé dostupné formáty a možnosti provedení obalů a vnitřních stran.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní