Vytvořte si svou fotoknihu se Saal Digital

Zachyťte s fotoknihou Vaše nezapomenutelné vzpomínky

Poznejte s naším seznamovacím kupónem více o našich různých formátech.

Fotokniha Saal Digital

Seznamte se díky tomuto videu s naším programem Saal Designer krok za krokem - od otevření programu až po objednání fotoknihy. Ponořte se do světa produktů společnosti Saal Digital a seznamte se s fotoknihou a také s různými možnostmi konfigurace. 

Fotokniha v minutě

Zde se dozvíte, jak si můžete rychle vytvořit fotoknihu díky funkci fotokniha v minutě. Po vytvoření fotoknihy je možné provádět změny a fotoknihu doladit. Tuto designovou funkci naleznete v našem programu Saal Designer a také v našem webshopu. 

Automatické návrhy

Funkce automatické návrhy v programu Saal Designer nabízí perfektní kombinaci volnosti návrhu a automatizace pro kompletně individuální fotoknihu. Zjistěte díky videu, jak Vám funkce automatické návrhy může pomoci při tvoření fotoknihy.

Navrhněte personalizované oznámení

Není nic lepšího, než překvapit své blízké originální kartou. Ať už na svatbu, přijímání, narozeniny nebo jen poděkovat. V dnešním videu vám ukážeme, jak můžete rychle a snadno navrhnout působivé oznámení.

Jak vytvořit a naformátovat text na míru

V tomto krátkém videu Vám ukážeme, jak vytvořit vlastní text v našem programu Saal Designer. Seznamíte se se všemi možnostmi našeho textového nástroje, takže vždy naleznete přesně to, co hledáte.

Změna linie designu

V tomto minutovém videu Vám ukážeme, jak změnit linii designu v našem programu Saal Designer. Můžete si vybrat z nejrůznějších linií designu a využít veškeré možnosti, které náš designový nástroj nabízí, abyste si vytvořili Vaši dokonalou fotoknihu.

Druhy fotopapírů

U Saal Digital si můžete ke každému projektu vybrat z mnoha různých, vysoce kvalitních fotopapírů. Seznamte se pomocí tohoto videa s nejdůležitějšími vlastnostmi papírů a vytvořte si z Vaší fotografie umělecké dílo!

Porovnání hliníkové desky a broušené hliníkové desky

Chcete-li, aby Vaše nejlepší snímky co nejvíce vynikly, výběr materiálu pro fotobraz je rozhodující. V tomto videu se dozvíte podstatné rozdíly mezi mezi povrchy hliníková deska a broušená hliníková deska.

Tolerance při ořezu

V tomto videu se pokusíme co nejlépe vysvětlit, co je značka ořezu a jak vytvořit design bezpečným způsobem s ohledem na tuto značku.

Nyní objednat
Nyní objednat