Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět
Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět
Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět
Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět

Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět

Váš seznamovací poukaz 400 Kč*:  WB624-EXW

*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 31.01.2022. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Navrhnout nyní
Vítěz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: celkové hodnocení velmi dobré „vynikající“ FOTOHITY 5/2019 Saal Digital Vám nabízí potěšení z fotoplátna vynikající kvality s ostrým potiskem a vysokým kontrastem. Testsieger CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli.

Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět!

Stručné shrnutí

 • Seznamovací poukaz v hodnotě 450 Kč
 • Různé materiály
 • Individuální rozměry
 • Odolné proti UV záření
 • ICC- profily ke stažení
 • 100% záruka spokojenosti - nakupujte bez rizika

Seznamovací kupón

Objevte kvalitu Saal Digital

 • Zažijte zářivé barvy a materiály nejvyšší kvality
 • Vytvořte si fotoobrazy s individuálními rozměry
 • Vyberte si z různých povrchů 
 • Kupón lze uplatnit jednou pro každou domácnost, i když jste si již objednali fotoobraz nebo jiný produkt od Saal Digital
 • Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny

Jak použít seznamovací kupón na fotoobraz?

Krok za krokem k Vašemu fotoobrazu

Stáhněte si  bezplatný software Saal Designer a vytvořte si fotoobraz podle svých představ. 

Vyberte si mezi různými povrchovými úpravami a dejte vaší fotografii zvláštní charakter. Díky možnosti výběru individuálního formátu pro téměř všechny materiály získáte fotoobraz v rozměrech přesně přizpůsobených Vašemu fotografickému projektu. Využijte různé druhy zavěšení pro Vaše fotoobrazy díky nimž bude jejich zavěšení jednoduché.

Po zadání údajů o objednávce se v dalším kroku objeví pole pro kód Vašeho kupónu. Do  příslušného pole zadejte seznamovací kupón, klikněte na uplatnění a poté  dokončete objednávku. Hodnota slevového kódu bude automaticky odečtena z celkové ceny objednávky.

Wandbild an Wand mit Pärchen

Bezplatný software Saal Designer

Software Saal Designer

Objevte mnoho možností konfigurace, které nabízí bezplatný software Saal Designer. Upravte svůj fotografický projekt podle Vašeho vkusu v několika krocích. Můžete také použít četné efekty, filtry a šablony pro ještě speciálnější prezentaci.

Stažení a instalace

Software Saal Designer si můžete  zdarma stáhnout zde. Otevře se nová stránka s podrobným návodem ke stažení a instalaci. Po dokončení stahování postupujte podle pokynů prohlížeče a nainstalujte software. Na konci procesu objednávky můžete do příslušného pole v softwaru zadat slevový kód pro fotoobrazy.

Rôzne povrchy fotoobrazů

Porovnání tisku na hliníkové desce

Chcete-li, aby Vaše nejlepší snímky co nejvíce vynikly, výběr materiálu pro fotobraz je rozhodující. V tomto videu se dozvíte podstatné rozdíly mezi mezi povrchy hliníková deska a broušená hliníková deska.

Vaše výhody se Saal Digital

Kvalita a dodací lhůty - pro náročné zákazníky

Jako nejvyšší cíl jsme si stanovili udržovat nejlepší kvalitu a zároveň poskytovat vynikající služby. Rychlá výroba, přidružená krátká dodací lhůta a vysoká kvalita tisku - to je to, co odlišuje Saal Digital. Důkazem toho jsou četné testy ve specializovaných časopisech a názory zákazníků. Po pouhých 1 - 2 pracovních dnech jsou vaše produkty připraveny k odeslání. Naše  výrobní a dodací lhůty jsou kdykoli dostupné online.

Platba a doprava

Platba může být provedena pohodlně kartou nebo PayPal. posíláme prostřednictvím DHL Standard. Přeprava se v České republice uskutečňuje prostřednictvím PPL. Saal Digital dodává do Slovenska, Polska, Dánska, Německa, Francie, Španělska, Itálie, Lucemburska, Nizozemska, Rakouska, Švédska a Švýcarska.

Vaše spokojenost je naším závazkem

Vaše spokojenost s našimi službami a fotografickými produkty je hlavní součástí naší firemní a obchodní filozofie.

Z tohoto důvodu Vám garantujeme:

 • Prémiové fotografické produkty s mimořádnou kvalitou
 • produkty se obvykle odesílají do 1-2 pracovních dnů
 • platba kartou nebo Paypal účtem
 • bez prostředníků, přímo od výrobce Saal Digital

Pokud nejste spokojeni s našimi fotografickými produkty, naši pracovníci vám okamžitě pomohou a budou s vámi spolupracovat na nalezení uspokojivého a rychlého řešení, ať už telefonicky, e-mailem nebo live chatem.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní