Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět

Váš seznamovací poukaz 400 Kč*:  WB624-EXW

Photos
* Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 31.12.2022. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.
Vítěz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: celkové hodnocení velmi dobré „vynikající“ FOTOHITY 5/2019 Saal Digital Vám nabízí potěšení z fotoplátna vynikající kvality s ostrým potiskem a vysokým kontrastem. Testsieger CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli.

Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět!

Stručné shrnutí

 • Seznamovací poukaz v hodnotě 400 Kč
 • Různé materiály
 • Individuální rozměry
 • Odolné proti UV záření
 • ICC- profily ke stažení
 • 100% záruka spokojenosti - nakupujte bez rizika

Seznamovací kupón

Objevte kvalitu Saal Digital

 • Zažijte zářivé barvy a materiály nejvyšší kvality
 • Vytvořte si fotoobrazy s individuálními rozměry
 • Vyberte si z různých povrchů
 • Kupón lze uplatnit jednou pro každou domácnost, i když jste si již objednali fotoobraz nebo jiný produkt od Saal Digital
 • Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny

Jak použít seznamovací kupón na fotoobraz?

Krok za krokem k Vašemu fotoobrazu

Stáhněte si bezplatný software Saal Designer a vytvořte si fotoobraz podle svých představ.

Vyberte si mezi různými povrchovými úpravami a dejte vaší fotografii zvláštní charakter. Díky možnosti výběru individuálního formátu pro téměř všechny materiály získáte fotoobraz v rozměrech přesně přizpůsobených Vašemu fotografickému projektu. Využijte různé druhy zavěšení pro Vaše fotoobrazy díky nimž bude jejich zavěšení jednoduché.

Po zadání údajů o objednávce se v dalším kroku objeví pole pro kód Vašeho kupónu. Do příslušného pole zadejte seznamovací kupón, klikněte na uplatnění a poté  dokončete objednávku. Hodnota slevového kódu bude automaticky odečtena z celkové ceny objednávky.

Acrylic

Bezplatný software Saal Designer

Software Saal Designer

Objevte mnoho možností konfigurace, které nabízí bezplatný software Saal Designer. Upravte svůj fotografický projekt podle Vašeho vkusu v několika krocích. Můžete také použít četné efekty, filtry a šablony pro ještě speciálnější prezentaci.

Stažení a instalace

Software Saal Designer si můžete  zdarma stáhnout zde. Otevře se nová stránka s podrobným návodem ke stažení a instalaci. Po dokončení stahování postupujte podle pokynů prohlížeče a nainstalujte software. Na konci procesu objednávky můžete do příslušného pole v softwaru zadat slevový kód pro fotoobrazy.

Porovnání hliníkové desky a broušené hliníkové desky

Chcete-li, aby Vaše nejlepší snímky co nejvíce vynikly, výběr materiálu pro fotobraz je rozhodující. V tomto videu se dozvíte podstatné rozdíly mezi mezi povrchy hliníková deska a broušená hliníková deska. Různé povrchy poskytují zvláštní vzhled a dodávají Vašemu fotoobrazu požadovaný charakter.

Vaše výhody se Saal Digital

Kvalita a dodací lhůty splňující vysoké nároky

Naší prioritou je nabízet vynikající služby a výrobky nejvyšší kvality. Rychlá výroba, krátké dodací lhůty a fantastická kvalita jsou charakteristickými znaky společnosti Saal Digital. Dobrým příkladem jsou četná pozitivní hodnocení v odborných časopisech i ohlasy našich klientů. Přibližně za 1 až 2 pracovní dny jsou vaše výrobky připraveny k odeslání. Naše výrobní a dodací lhůty si můžete kdykoli ověřit v reálném čase.

Náš slib vůči vám

Základem filozofie naší společnosti je vaše spokojenost s našimi fotografickými produkty a službami.

Zaručujeme:

 • Prvotřídní fotografické produkty vynikající kvality
 • Produkty obvykle odesíláme do 1 až 2 pracovních dnů
 • Bezpečné platební metody
 • Výroba a expedice přímo od výrobce Saal Digital, bez zprostředkovatelů

Pokud nejste s našimi produkty spokojeni, náš tým vám co nejdříve pomůže najít rychlé a uspokojivé řešení, a to buď telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím chatu.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní