Galerijní vzhled díky rámu se stínovou štěrbinou
Galerijní vzhled díky rámu se stínovou štěrbinou

Galerijní vzhled díky rámu se stínovou štěrbinou

Váš seznamovací kupón 450 Kč*: WR413SAB

*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 450 Kč. Akce platí do 31.07.2018. Minimální hodnota objednávky 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Zažijte galerijní vzhled

Prezentujte svoji fotografii ve vysoce kvalitním, galerijním vzhledu díky našemu rámu se stínovou štěrbinou. Rám o šířce 1 cm je pevně spojen s fotoplátnem. Speciální rámování vytváří 8 mm širokou mezeru mezi fotoplátnem a rámem. Rám se stínovou štěrbinou je vyroben ze dřeva a je k dispozici v černé a bílé barvě. 


Vlastnosti produktu

 • Dřevěný rám spojený s fotoplátnem 
 • 8 mm široká mezera mezi fotoplátnem a rámem
 • přírodní, jemné Canvas plátno (300 g/m²)
 • včetně příslušenství pro zavěšení

Formáty a ceny

Rám se stínovou štěrbinou pro Vaše fotoplátno je k dispozici v různých velikostech. Zde se dozvíte více informací o všech dostupných formátech. 


Rám se stínovou štěrbinou

Rám se stínovou štěrbinou pro Canvas plátno

Náš rám se stínovou štěrbinou je ideálním doplňkem pro Vaše Canvas fotoplátno. Tento materiál se používá v mnoha odvětvích a má dlouholetou tradici.  Přesvědčí Vás svou robustností  a svým elegantním vzhledem. Dodejte Vašemu fotoplátnu galerijní vzhled a zdokonalte Vaši fotografii díky rámu se stínovou štěrbinou.

různé fotoobrazy v rámu se stínovou štěrbinou

Způsoby objednání u Saal Digital

Možnosti objednávání v Saal Digital jsou stejně individuální jako Vaše fotky. Vyberte si z více možností, jak navrhnout svůj fotoprodukt podle Vašich přání a požadavků a objednejte si jej.
Webshop

Webshop

 • Rychlé objednání
  Tvořte a objednávejte přímo ve svém prohlížeči
 • Import fotografií online
  Importujte své fotografie z Dropboxu, Google Drive, Facebooku a Instagramu
 • Uložte a sdílejte online
  Uložte projekty a pokračujte v úpravách později

Naše doporučení

Saal Designer

 • Plná funkčnost
  Všechny možnosti úprav - velikost fotografií, uspořádání, ořez
 • Individuální tvoření
  Kliparty, pozadí, barevné a textové pole
 • Uložení offline
  Uložte projekty a pokračujte v úpravách později
Aplikace Saal Digital CZ

Aplikace Saal Digital CZ

 • Rychle a pohodlně
  Tvořte jednoduše v několika krocích
 • Malé fotografie ve velkém
  Vynikající výsledky - také i u fotografií z chytrých telefonů
 • Objednávejte, ať jste kdekoliv
  Úprava fotografií pomocí skvělých filtrů
WebshopWebshop
Saal DesignerSaal Designer
Aplikace Saal Digital CZAplikace Saal Digital CZ

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 441 zákaznických názorů
5 hvězd
433
4 hvězdy
8
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Veronika 18.07.2018
"Nejdříve bych chtěla poděkovat za kupón, velice mne potěšil,objednala jsem si fotoobraz 13.7. a dnes 18.6. dorazil, o 5 dnů dříve, už to je skvělé. Perfektně zabalený, krásně zpracovaný. Program na přípravu je oravdu jednoduchý. Musím říct, že jsem mile překvapena a do budoucna se určitě znovu obrátím na Saal Digital"
Anna 16.07.2018
"Obraz se nam velice libil a jsme moc spokojeni jak s kvalitou tak s dodaci dobou. Určitě doporučujeme."
Martin 14.07.2018
"Dostal jsem od firmy Saal Digital poukaz na fotoobraz za recenzi. Dne 10. 07. 2018 jsem si objednal ve večerních hodinách obraz Alu-Dibond 40 x 60 se standardním zavěšením. Předpokládaný termín dodání byl 17. 07. 2018, obraz však přišel již 13. 07. Zvěčnit jsem si nechal detail zvířete, barvy i ostrost obrazu jsou opravdu reálné. Obraz byl zabalen do tvrdého kartonu s tvrdou deskou kartonu a molitanovou fólií, takže při rychlé přepravě z Německa nedošlo k žádnému poškození. Kvalita výrobků od firmy Saal je špičková. Už jen samotné objednání přes program Saal Designer je velice rychlé a přehledné. I přes trošičku vyšší ceny, tuto firmu mohu jen doporučit!"
Názor zákazníka z 13.07.2018
"Opět neskutečná rychlost tvorby..Jste skvělý"
Josef 11.07.2018
"Děkuji za možnost vyzkoušet Váš produkt fotoobraz pod akrylátovým sklem - Gallery Print 30x45. Výsledný obraz je skutečně nádherný, vhodný jako dárek do interiéru."
Názor zákazníka z 11.07.2018
"Moc doporučuji tuto stránku."
Názor zákazníka z 05.07.2018
"Obrovská spokojenost s progukty od Saal Digital! Kvalitní a rychlé zpracování! Je to jasná volba k uchování vzpomínek!"
Martina 05.07.2018
"Produkt jsem objednala, program je velmi kreativní a jednoduchý takže se pracuje s fotkama jedna radost. Doporučím dál a jsem velmi spokojená. Děkuji SaalDigital :-)"
Názor zákazníka z 27.06.2018
"O této možnosti jsem se dozvěděla teprve nedávno, tak teď mám objednaný fotobraz a jsem moc zvědavá jaký bude :-)"
Pavel 27.06.2018
"Objednal jsem pro ženu fotoplátno jako dárek k narozeninám. Dnes došlo a zrovna i v den jejích narozenin. Jsem opravdu překvapen kvalitnou i rychlostí. Jsem přímo nadšen barvami a provedením, kde barvy jsou takové jaké jsem dal do tisku (zvolil jsem tlumenější barvy kvůli šedé stěně). Neztratila se ani ostrost snímku. Už visí na stěně. Moje volba vyzkoušet fotoplátno byla dobrá. Tento snímek zůstane roky, možná se někde časem přemístí a nebude se překlapovat jinými fotkami tak jako je to v rámečku. Doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní a trvalou věc."
Názor zákazníka z 22.06.2018
"Od Saaldigital máme již dvě fotoknihy a fotosešit. Jsem naprosto unešená spoluprací, rychlostí dodání, kvalitou materiálu! Nemůžu vytknout ani jednu věc. Za mě nejlepší co může být a objednávat budu vždy jen u Saaldigital :-)"
Roman 19.06.2018
"Dobrý den, v minulosti jsem si objednal u Vás foto knihu. byl jsem nadšený. Proto jsem se rozhodl pro foto obraz. Výsledek předčil moje očekávání, nádhera. Focení se věnují krátce a je to úžasné, když vaší fotografii na, kterou jste pyšný podtrhne tak zdařilé provedení. Děkuji. Určitě do budoucna opět využiji a mohu doporučit."
Aneta 19.06.2018
"Velice děkuji za kopón, který jsem od Vás dostala. Velice mě to potěšilo a hlavně mě potěšil, ten výsledek. Fotoobraz dorazil za dva dny od objednání, což jsem byla neskutečně ráda! Takovou rychlost jsem nečekala a hlavně jsem si vytvářela fotoobraz z né moc kvalitní fotografie, ale výsledek byl úžasný! Určitě to nebyl poslední fotoobraz vytvořený u Vás!"
Erika 18.06.2018
"Jsem moc spokojena,jak s kvalitou fotoobrazu,tak s peclivym zabalenim i rychlosti dopravy."
Aneta 18.06.2018
"Velice děkuji za kupón k vytvoření fotoobrazu. Velice mě to potěšilo a ještě víc mě potěšil celkový výsledek. Fotoobraz přišel za 2 dny, což jsem absolutně nečekala. A ikdyž má fotka neměla tak skvělou kvalitu. Ten fotoobraz je naprosto perfektní! Mohu samozřejmě, jen doporučit a věřím, že to nebyl můj poslední fotoobraz vytvořený u Vás!"