Co o nás říkají

Seznamte se s úspěšnými příběhy lidí, jako jste vy

customername
Eva Krzak

"Tuto knihu jsem navrhla krátce po narození svého syna"

Obrázky a knihy si u společnosti Saal Digital objednávám již několik let a vždy jsem byla naprosto spokojená. Nejinak je tomu i v případě této nádherné knihy z řady Professional Line s dárkovou krabičkou. Tuto knihu jsem navrhla krátce po narození svého syna, abych si uchovala vzpomínky na první dny tím nejkrásnějším způsobem. Kvalita obálky je nádherná, struktura vypadá velmi elegantně, stejně jako dárková krabička.

Co také obzvlášť oceňuji, je velmi dobrá kvalita papíru a stálost barev. Také moji zákazníci, které znovu a znovu překvapuji drobnými fotodárky, jsou pokaždé nadšeni.

customername
Ollie Holder

"Kvalita fotoknihy byla výjimečná"

Jmenuji se Ollie a jsem profesionální fotograf a kameraman. S fotoaparátem jsem stále někde venku, a to jak pracovně, tak i ve volném čase, ale nikdy jsem si nenašel čas na to, abych si pořídil papírovou kopii své práce. Proto přichází Saal Digital...

Tiskovou službu společnosti Saal Digital jsem využil již na adrese 2020 , abych vytvořil krásnou sbírku fotografií, které jsem v průběhu let pořídil. Zkušenost byla fantastická a vřele bych tuto službu doporučil každému, kdo hledá kvalitní a profesionální fotoknihu.

Jednou z věcí, která na mě udělala největší dojem, bylo snadné používání služby. Webové stránky byly uživatelsky přívětivé a proces navrhování byl jednoduchý. Bylo snadné nahrát mé fotografie a vybrat rozvržení a design knihy a ocenil jsem možnost náhledu knihy před dokončením objednávky.

Kvalita fotoknihy byla výjimečná. Obrázky byly jasné a živé a papír byl silný a odolný. Líbil se mi lesklý povrch, který knize dodal nádech elegance. Ocenila jsem také možnost zvolit si různé varianty obálky, včetně obálky v tvrdých deskách, měkkých deskách nebo s koženou vazbou.

Celkově jsem byl s využitím služby Saal Digital velmi spokojen. Snadné používání, kvalitní tisk a rychlá doba dodání byly vynikající. Určitě bych tuto službu v budoucnu využil znovu a doporučil ji všem, kteří chtějí vytvořit krásnou a profesionálně vypadající fotoknihu.

customername
Yannick Lange

"Už nějakou dobu mám nápad vytvořit knihu s portfoliem..."

Některé z mých fotografií již skončily na zdi nebo byly vytištěny jako součást cestovatelských fotoknih. Jedná se však jen o malý počet mých (nejlepších) snímků a v knihách obvykle konkurují příběhu nebo cestě.

Proto mě už delší dobu napadlo vytvořit knihu s portfoliem, v níž by skončily jen mé nejlepší snímky za posledních 10 let a v níž by se soustředila pozornost výhradně na fotografie: Velký tisk, žádný text, nezávislost na místě a fotografické cestě.

Bylo proto náročné udělat knihu vzrušující a dát jí společnou nit. Pokusil jsem se o to tím, že jsem snímky seřadil podle barevných nálad, čímž v knize vznikl ""barevný gradient"": Od bílé zimy přes šedou k zelené, letní žluté, letní oranžové, podzimní oranžové, podzimní žluté a nakonec zpět k bílé/modré...

customername
Sebastian Frank

"Tištěné obrázky jsou prostě něco jiného"

Měl jsem to štěstí, že jsem mohl otestovat fotoknihu. A tak jsem tuto příležitost okamžitě využil pro Portfolio Book. Mohu tak svým klientům ukázat první dojem ze své práce. A buďme upřímní, tištěné fotografie jsou prostě něco jiného. Sedl jsem tedy k editoru Saal a v několika krocích vytvořil fotoknihu.

Software je pro mě intuitivní a tvorba byla hotová poměrně rychle. Během čtyř dnů už byla kniha na světě! Super rychlá služba! A teď už ke knize: Působí kvalitním dojmem a má dobrý pocit. Splňuje moje očekávání a líbí se mi matný papír.

Je také příjemné, že středový přehyb není objemný, takže je vidět opravdu celý obrázek. Koupila bych si ji znovu a bez výhrad ji doporučuji. Děkuji za možnost testování :-)