Hedvábný | Portrétový plakát FUJIFILM od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč*: PF276-EXF

* Seznamovací kupón na plakáty v hodnotě 400 Kč. Možno použít jen při objednávce nad 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost. Akce platí do 30.06.2024.

Jedinečný hedvábný vzhled

Klasický fotografický plakát s jemným hedvábným rastrem poskytuje jedinečný dojem. Povrchové hedvábí se používá v reklamní a portrétní fotografii a zajišťuje vynikající reprodukci barev a dlouhotrvající stabilitu obrazu.

Tento typ plakátu je vhodný zejména pro profesionální portréty a svatební a školní fotografie.

Úžasná kvalita plakátu

Intenzivní barevné spektrum podporuje vynikající reprodukci obrazu a dosahuje přirozeného stínování. Hedvábí je příjemné na dotek a výrazně se odlišuje od ostatních povrchů.

Objevte naše další povrchy. V naší kolekci nabízíme pět dalších povrchů pro fotografické plakáty, včetně tří z naší řady plakátů FineArt.

Silk Fujifilm

Vynikající reprodukce barev

Fotoplakát v hedvábném | portrétovém povrchu využívá nejmodernějších technologií - stříbrná halogenidová emulze, zpracování barev a struktura vrstev. Tyto vlastnosti zajišťují brilantní zkreslení světla a intenzivní barevný prostor.

Ochrana před scanováním: Chcete se lépe chránit před nechtěnými duplikacemi? Pak vyzkoušejte tento druh papíru. Díky speciálně navrženému povrchu nikdo nedosáhne při skenování Vašich fotografií uspokojivých výsledků. Vaše fotografie jsou tak chráněny před nežádoucí reprodukcí.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní