Hedvábný | Portrétový plakát FUJIFILM od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč*: PF276-EXF

Silk
* Seznamovací kupón na plakáty v hodnotě 400 Kč. Možno použít jen při objednávce nad 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost. Akce platí do 31.03.2023.

Hedvábný | Portrétový povrch

Klasický fotoplakát s jemným, hedvábným povrchem zajišťuje mimořádnou haptiku tohoto produktu. Hedvábný | Portrétový povrch se nejvíce využívá při portrétních fotografiích a stará se tak o vynikající reprodukci barev a dlouhodobou životnost.

Tento typ plakátu je vhodný zejména pro profesionální portréty a svatební a školní fotografie.

Kvalita, která je ukryta v plakátu

Intenzivní barevné spektrum zajišťuje vynikající ztvárnění fotografií a přirozené zkreslení stínů. Hedvábný | Portrétový povrch se stará o mimořádnou haptiku, a tím se odlišuje od ostatních povrchů.

Objevte naše další povrchy. V naší kolekci nabízíme pět dalších povrchů pro fotografické plakáty, včetně tří z naší řady plakátů FineArt.

Silk Fujifilm

Vynikající reprodukce barev

Fotoplakát v hedvábném | portrétovém povrchu využívá nejmodernějších technologií - stříbrná halogenidová emulze, zpracování barev a struktura vrstev. Tyto vlastnosti zajišťují brilantní zkreslení světla a intenzivní barevný prostor.

Ochrana před scanováním: Chcete se lépe chránit před nechtěnými duplikacemi? Pak vyzkoušejte tento druh papíru. Díky speciálně navrženému povrchu nikdo nedosáhne při skenování Vašich fotografií uspokojivých výsledků. Vaše fotografie jsou tak chráněny před nežádoucí reprodukcí.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní