Plakát KODAK Metalíza od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*:  WR413SAB

Kodak Metalíza je známý pro svůj metalízový vzhled a třídimenzionální působení.

*Seznamovací kupón na plakáty v hodnotě 450 Kč. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost. Akce platí do 31.05.2018

Vynikněte mezi jinými plakáty! Díky lesklému povrchu a metalízovému vzhledu vytváří tento druh plakátu obraz s mimořádnou vizuální přitažlivostí a hloubkou. Budete ohromeni. Fotografové popsali tento vzhled plakátu jako "chrom na papíře".

Papír Kodak Metalíza je vytvořen ze zvláštní kombinace filmových laminátových vrstev, které zajišťují trojdimenzionálně působící fotografie s mimořádně dlouhodobou životností a neuvěřitelně světelným pozadím. Profesionální emulze poskytuje extrémní ostrost, jas a sytost barev s intenzivní černou koncentrací, díky níž vypadá fotografie ještě přitažlivěji. 

Kodak Metalíza - Plakát s efektem od Saal Digital

Vhodný pro širokou škálu využití

Plakát Kodak Metalíza má mnoho využití - od portrétů (ať už fotografie sportu, jiných událostí, mládeže nebo svatební fotografie) až k reklamním fotografiím, jako například tiskové materiály, dekorační fotografie, nebo výstavní fotografie.

Poznejte také jiné povrchy našich plakátů

Kromě dalších dvou plakátů s efektem, nabízíme také klasické plakáty (matný, lesklý, hedvábný / portrét) a FineArt plakáty (Photo Rag® a FineArt Pearl).

Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play