Saal Photo Portal: Online galerie a systém dílčích galerií

Galerie

Prezentujte a prodávejte své umění

Neomezený počet galerií a dílčích galerií

Rozšiřte svou fotografickou prezentaci o hlavní galerie a podrobné dílčí galerie, zjednodušte navigaci uživatelů a zlepšete celkový zážitek. Kromě samotné organizace umožňuje tato funkce bezproblémovou správu vašeho portfolia nebo fotografické relace; můžete snadno kopírovat, přesouvat nebo odstraňovat snímky napříč galeriemi, přistupovat ke statistikám prodeje a definovat jedinečné názvy a popisy pro každou fotografii. Kromě toho tento systém umožňuje vytvářet vlastní produkty přímo z galerií a podle potřeby nabízí ruční odesílání zákazníkům, čímž poskytuje všestrannou platformu pro prezentaci i prodej vaší práce.

Flexibilní ceny

Převezměte plnou kontrolu nad strukturou cen a nabídkou produktů v rámci každé galerie a dílčí galerie. Nejenže můžete nastavit jedinečné ceny na každé úrovni, ale můžete také přesně rozhodnout, které produkty nabízet, zda povolit nebo omezit stahování a poskytovat specifické balíčky přizpůsobené dané galerii nebo obrázku. Díky této bezkonkurenční flexibilitě můžete vyhovět různým preferencím svého publika, optimalizovat svou prodejní strategii a zvýšit spokojenost zákazníků.

Prodej projektů

Pozvedněte své služby nabídkou fotografických projektů, jako jsou fotoknihy nebo kalendáře, a umožněte zákazníkům zakoupit si vámi vytvořené personalizované kolekce nebo návrhy. Tyto projekty lze vystavit v libovolné galerii nebo dílčí galerii s možností aktivovat funkce komentářů nebo zpětné vazby. Tento interaktivní přístup vám umožní efektivně shromáždit zpětnou vazbu od klientů ještě před finalizací a prezentací projektu, čímž zajistíte splnění nebo překonání očekávání zákazníků.

Neutrální adresa URL

Sdílejte svou práci s neutrální adresou URL, která se soustředí na vaši značku, například https://photo-portal.shop/share/gallery_code/ pro galerie a https://photo-portal.shop/profiles/your_name/ pro vaši profilovou stránku. Tato funkce nabízí flexibilitu v tom, jak bezpečně sdílet své galerie prostřednictvím odkazu, s volitelnou registrací nebo ochranou heslem, čímž přizpůsobíte přístup svým specifickým požadavkům a zachováte soukromí a bezpečnost.

Vlastní e-maily

Zjednodušte komunikaci díky možnosti zasílat vlastní e-maily a upomínky v různých pracovních postupech pro každou galerii nebo dílčí galerii. Efektivně sdílejte galerie s vybranými skupinami nebo jednotlivými kontakty s využitím e-mailových šablon pro rychlé šíření informací. Tato funkce výrazně šetří čas, takže se můžete více věnovat fotografování a méně administrativním úkolům.

Responzivní mobilní design

Zajistěte, aby vaše galerie vypadaly bezvadně na jakémkoli zařízení díky návrhům, které se přizpůsobí optimálnímu zobrazení na chytrých telefonech. Vyberte si z různých možností rozvržení, jako jsou jednoduché nebo dvojité sloupce na mobilních zařízeních, a upravte styly prezentace obrázků tak, abyste vyhověli až 90 % zákazníků, kteří preferují objednávání z mobilních zařízení.

Různé designy galerií

Přizpůsobte si prezentaci své práce pomocí různých rozvržení galerie včetně vodopádu, čtverců, umělecké tabule nebo zaoblených režimů vhodných pro větší obrazovky. Vyberte si mezi tmavými a světlými styly pozadí, které doplní vaše fotografie, a zajistěte tak, aby vaše práce byla prezentována co nejpřitažlivějším způsobem.

Zpětná vazba

Zlepšete svůj pracovní postup pomocí zpětné vazby od zákazníků v galerii pomocí barevného systému hodnocení (zelená, oranžová, červená) a tlačítek zpětné vazby. Usnadněte komunikaci s klienty a zefektivněte proces výběru tím, že se dohodnete na významu barev, jako je zelená pro schválení, oranžová pro úpravy a červená pro vyřazení, což umožní rychlé filtrování a rozhodování.

Komentáře

Povolením komentářů k fotografiím nebo galeriím podpoříte dynamickou komunitu kolem své práce. Díky funkcím moderování můžete komentáře kontrolovat ještě před jejich zveřejněním, povolit odpovědi a podpořit zapojení prostřednictvím lajků, čímž vytvoříte interaktivní a inkluzivní prostor pro své publikum.

Seznam přání

Zlepšete zákaznickou zkušenost tím, že svým zákazníkům nabídnete možnost shromažďovat obrázky v seznamu přání. Pro uložení seznamu přání je nutná krátká registrace zákazníka, abyste viděli, kdo obrázky do seznamu přání přidal. Tímto způsobem můžete zlepšit kvalitu služeb i možnosti růstu svého podniku.

Flexibilní možnosti stahování

S portálem Saal Photo Portal máte plnou kontrolu nad tím, jak lze vaše snímky stahovat. K prodeji můžete uvolnit jednotlivé soubory nebo celé galerie. Máte také možnost nabízet bezplatné stahování a sdílet své snímky přímo se zákazníky prostřednictvím fotoportálu. Objevte různé možnosti a přizpůsobte si nabídku tak, aby vyhovovala vašemu individuálnímu obchodnímu modelu.

Začněme vaši cestu

Prozkoumejte portál Saal Photo Portal: vytvářejte galerie, projekty a snadno prodávejte snímky. Zaregistrujte se zdarma a prozkoumejte je samostatně nebo si objednejte ukázku, která vás provede vaším pracovním postupem. Začněte budovat svou digitální prezentaci hned teď!