Prodej fotoportálu: Poukázky, ceníky a sady produktů

Prodej

Maximalizujte své zisky

Ceníky

Náš systém zefektivňuje správu ceníků a poskytuje vám flexibilitu při definování a úpravě konečných cen vašich nabídek. To zahrnuje fyzické produkty, digitální soubory ke stažení, vámi sestavené sady produktů a komplexní balíčky ke stažení v galerii. Můžete si svobodně zvolit konkrétní formáty nebo povrchové úpravy fyzických fotografických produktů a při nastavování prodejních cen okamžitě zobrazit své ziskové marže. Na výběr máte buď procentuální, nebo absolutní ziskové marže. Naše funkce zkrášlení cen navíc zajišťuje zaokrouhlení cen, čímž se vašim klientům zobrazí estetičtější údaj, který zvyšuje celkový zážitek z nákupu.

Fyzické fotografické produkty a soubory ke stažení

Nabídka souborů ke stažení a fyzických fotografických produktů. Přizpůsobte svou nabídku výběrem konkrétních formátů, povrchových úprav a doplňků za jedinečné ceny. Nastavte odlišné ceny za stahování podle rozlišení a možností balíčků. Klientům, jejichž balíček focení již zahrnuje soubory ke stažení, poskytněte bezproblémové stahování bez nutnosti procházet procesem objednávky.

Sady produktů a doplňkové prodeje

Vytvářejte vlastní balíčky kombinující stahování s fyzickými fotografickými produkty, abyste zvýšili potenciál příjmů. Definujte konkrétní množství fotoproduktů nebo souborů ke stažení, včetně možností stažení všech souborů z galerie, a podpořte tak další nákupy.

Propagační akce

Navrhněte a implementujte propagační slevy platné pro celou galerii nebo pro konkrétní projekty s přizpůsobitelnými daty ukončení a hodnotami slev (procenta nebo pevná částka). Nastavte minimální výši objednávky a omezte propagační akci na jednorázové použití pro jednoho zákazníka a nabídněte tři různé úrovně slev, abyste byli flexibilní.

Poukázky

Vylepšete svou marketingovou strategii generováním jedinečných kódů poukázek přizpůsobených jednotlivým zákazníkům nebo definovaným skupinám zákazníků. Tyto poukázky lze přizpůsobit tak, aby nabízely slevu v pevné hodnotě nebo procentuální slevu z celkové hodnoty objednávky. Zvyšte přitažlivost a účinnost svých poukázek nastavením minimální hodnoty objednávky pro jejich uplatnění a určením jejich použitelnosti na vybrané typy produktů nebo položek, čímž zajistíte cílené propagační akce, které podpoří prodej a zapojení zákazníků.

Integrace v pracovních postupech e-mailu

Bezproblémově integrujte své propagační akce do pracovních postupů e-mailu a efektivně sdělujte svým klientům příležitosti ke slevám. Využijte tuto funkci k oznamování nových nabídek a zasílání připomenutí, když se blíží konec akce - to vše s cílem zvýšit nákupní záměr a maximalizovat prodej.

Začněme vaši cestu

Prozkoumejte portál Saal Photo Portal: vytvářejte galerie, projekty a snadno prodávejte snímky. Zaregistrujte se zdarma a prozkoumejte je samostatně nebo si objednejte ukázku, která vás provede vaším pracovním postupem. Začněte budovat svou digitální prezentaci hned teď!