Vytvářejte a prodávejte projekty na portálu Photo Portal: Vytvářejte fotoknihy, kalendáře

Projekty

Síla navržených produktů

Koláž a víceobrazový design

Navrhujte jedinečné projekty s využitím svých obrázků a vytvářejte úchvatné koláže nebo kompozice z více obrázků. Tato funkce umožňuje rozmanitější nabídku produktů a umožňuje prodávat návrhy, které zahrnují více obrázků v jednom uměleckém formátu.

Fotoknihy, kalendáře a další

Rozšiřte svou nabídku produktů o hodnotné a přizpůsobitelné projekty, jako jsou fotoknihy a kalendáře. Tyto předměty poskytují klientům více personalizovaných a nezapomenutelných možností, které jdou nad rámec standardních výtisků a zahrnují váš kreativní design a kompilační práci.

Duplikovat a převést

Zjednodušte proces vytváření projektů duplikováním stávajících projektů nebo jejich převodem do jiných formátů. Tato flexibilita je neocenitelná při vytváření variant, které zahrnují žádoucí úpravy, jako jsou alternativní velikosti nebo povrchové úpravy. Ať už chcete zopakovat úspěšný projekt pro jinou produktovou řadu, nebo upravit projekt tak, aby vyhovoval specifickým potřebám klienta, funkce duplikování a konverze proces zjednodušují a zajišťují, že můžete efektivně vyhovět různým preferencím, aniž byste museli pokaždé začínat od nuly.

Přidat do galerií

Bezproblémově integrujte vlastní projekty do galerií spolu s jednotlivými obrázky. Klienti si tak mohou prohlédnout a zakoupit vaše jedinečné fotoknihy, kalendáře nebo koláže přímo ze stejné stránky, kde si prohlížejí vaše ostatní fotografické práce.

Sdílejte své projekty

Tato funkce mění způsob, jakým fotografové spolupracují s klienty na projektech. Místo zpětných e-mailů a časově náročných schůzek můžete sdílet své fotografické projekty, jako jsou fotoknihy nebo kalendáře, přímo pro zpětnou vazbu od klienta. Klienti mohou snadno zanechat komentáře a navrhnout změny nebo vyjádřit své preference přímo v projektu. Ušetřete drahocenný čas a zapojte klienty efektivněji, aby byl každý projekt úspěšný ve spolupráci.

Zvláštní podmínky

Plánujete projekt, který vyžaduje prodej ve větším množství? Naše platforma se přizpůsobí vašim potřebám hromadného prodeje a nabídne vám individuální nabídky, pokud chcete prodat minimálně pět kusů na projekt. Přejděte na stránku Nastavení prodeje konkrétního projektu, který plánujete prodávat ve velkém. V rámci těchto nastavení najdete tlačítko Žádost o speciální podmínky určené právě pro tento účel. Pomocí této funkce můžete optimalizovat svou prodejní strategii pro projekty s vyšším objemem.

Začněme vaši cestu

Prozkoumejte portál Saal Photo Portal: vytvářejte galerie, projekty a snadno prodávejte snímky. Zaregistrujte se zdarma a prozkoumejte je samostatně nebo si objednejte ukázku, která vás provede vaším pracovním postupem. Začněte budovat svou digitální prezentaci hned teď!