Aktuální stav výroby

Na základě aktuálních událostí bychom Vás chtěli ujistit, že jsme tu stále pro Vás a uděláme vše pro to, abychom Vám nabídli obvyklou a spolehlivou službu.

Vaše bezpečnost a bezpečnost našeho týmu je naší nejvyšší prioritou. Změnili jsme provoz v našich kancelářích a v naší výrobě na přísně oddělený směnný systém a zpřísnili jsme hygienické normy. Tímto způsobem zajistíme, že budete i nadále dostávat Vaše objednávky rychle a včas. 

Kromě toho bychom chtěli poskytnout místo pro aktuální informace, které jsou pravidelně aktualizovány. Pokud se něco změní, budeme Vás  informovat zde. Také jsme dali dohromady odpovědi na nejčastější otázky. Pro aktuální informace se můžete přihlásit k odběru našeho zpravodaje nebo nás sledujte na Facebooku. Tam budeme informace pravidelně aktualizovat.

Produkce: plně funkční
Doprava: Všechny aktuální Dodací lhůty najdete zde.

Nejčastější dotazy:

Mohu pokračovat v objednávání?
Stále vyrábíme. Aktuální omezení naleznete na této stránce.

Jakou adresu mám použít?
Používejte prosím pouze osobni dodací adresy, protože pro firemní adresy nelze zajistit doručení.

Jsou přepravní partneři ohroženi objednávkou produktů?
Všechny přepravní společnosti stanovily svá vlastní bezpečnostní opatření, jako je například bezkontaktní doručení, aby zajistily bezpečnost svých pracovníků a příjemců.

Mohu se nakazit prostřednictvím fotografických produktů nebo balíčků? 
Podle odborníků je příjem zásilek a produktů bezpečný. Více informací o této záležitosti naleznete na domovské stránce Světové zdravotnické organizace: https://www.who.int/

Zavedli jste ve Vaší produkci bezpečnostní opatření?
Vyvinuli jsme bezpečnostní opatření, abychom zajistili bezpečné pracovní prostředí pro naše zaměstnance ve výrobě.

Navrhnout nyní