Instruktážní videa od Saal Digital

Seznamte se se Saal Digital krok za krokem


Fotokniha Saal Digital

Seznamte se díky tomuto videu s naším programem Saal Designer krok za krokem - od otevření programu až po objednání fotoknihy. Ponořte se do světa produktů společnosti Saal Digital a seznamte se s fotoknihou a také s různými možnostmi konfigurace. 

Fotokniha v minutě

Zde se dozvíte, jak si můžete rychle vytvořit fotoknihu díky funkci fotokniha v minutě. Po vytvoření fotoknihy je možné provádět změny a fotoknihu doladit. Tuto designovou funkci naleznete v našem programu Saal Designer a také v našem webshopu. 

Automatické návrhy

Funkce automatické návrhy v programu Saal Designer nabízí perfektní kombinaci volnosti návrhu a automatizace pro kompletně individuální fotoknihu. Zjistěte díky videu, jak Vám funkce automatické návrhy může pomoci při tvoření fotoknihy.

Navrhněte personalizované oznámení

Není nic lepšího, než překvapit své blízké originální kartou. Ať už na svatbu, přijímání, narozeniny nebo jen poděkovat. V dnešním videu vám ukážeme, jak můžete rychle a snadno navrhnout působivé oznámení.

Jak vytvořit a naformátovat text na míru

V tomto krátkém videu Vám ukážeme, jak vytvořit vlastní text v našem programu Saal Designer. Seznamíte se se všemi možnostmi našeho textového nástroje, takže vždy naleznete přesně to, co hledáte.

Změna linie designu

V tomto minutovém videu Vám ukážeme, jak změnit linii designu v našem programu Saal Designer. Můžete si vybrat z nejrůznějších linií designu a využít veškeré možnosti, které náš designový nástroj nabízí, abyste si vytvořili Vaši dokonalou fotoknihu.

Druhy fotopapírů

U Saal Digital si můžete ke každému projektu vybrat z mnoha různých, vysoce kvalitních fotopapírů. Seznamte se pomocí tohoto videa s nejdůležitějšími vlastnostmi papírů a vytvořte si z Vaší fotografie umělecké dílo!

Porovnání hliníkové desky a broušené hliníkové desky

Chcete-li, aby Vaše nejlepší snímky co nejvíce vynikly, výběr materiálu pro fotobraz je rozhodující. V tomto videu se dozvíte podstatné rozdíly mezi mezi povrchy hliníková deska a broušená hliníková deska.

Tolerance při ořezu

V tomto videu se pokusíme co nejlépe vysvětlit, co je značka ořezu a jak vytvořit design bezpečným způsobem s ohledem na tuto značku.

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - „Moře“

Hledáte inspiraci na design obalu Vaší fotoknihy? Žádný problém. V tomto videu Vám ukážeme příklad, jak použít fotografii jako obal fotoknihy a jak se z ní stane vzrušující design s jednoduchým písmem a obrázkem.

Věděli jste že ... můžete změnit Váš fotoprodukt i poté, co jste ho už začali navrhovat?

Často jste již uprostřed návrhu fotoknihy, když si uvědomíte, že chcete přejít na jiný formát, jiný typ obálky, nebo jiný počet stran. Žádný problém! V tomto videu vám ukážeme jak změnit Váš fotoprodukt i v případě, že jste již začali s navrhováním v našem softwaru Saal Designer.

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - „Můj nejlepší přítel“

Hledáte inspiraci na design obalu Vaší fotoknihy? Žádný problém. V tomto videu Vám ukážeme příklad, jak můžete zkombinovat kliparty ze softwaru s Vašimi fotografiemi a tak vytvořit originální fotoknihu.

Inspirace pro používání pozadí

V tomto videu vám poskytneme několik druhů návrhu, jak co nejlépe vytvořit pozadí fotoknihy.

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - „Moje letní prázdniny“

Nemáte nápad na design obalu vaší fotoknihy? Žádný problém. V tomto videu vám  jako inspiraci pro vaši fotoknihu z dovolené ukážeme příklad designu přední a zadní strany s koláží v letním stylu,

Tipy k designu - Jak používat kliparty

V tomto videu vám ukážeme několik druhů návrhu vaší fotoknihy, abyste mohli co nejlépe využít bezplatné kliparty v našem softwaru Saal Designer.

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - „Oranžový svět"

Nemáte nápad na design obalu vaší fotoknihy? Žádný problém. V tomto videu vám ukážeme příklad designu přední a zadní strany kde je v centru pozornosti samotný fotograf.

Věděli jste, že... můžete upravovat Vaše fotografie v rámci softwaru Saal Designer?

V našem softwaru můžete provádět úpravy barev Vašich fotografii, jako například: jas, sytost, kontrast a mnohem více ...

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - "Portfolio fotografa"

Chybí vám nápad na návrh obalu vaší fotoknihy? Žádný problém, v tomto videu vám ukážeme příklad designu, který můžete použít například k prezentaci tištěného portfolia. Zaměříme se na najprezentovanejšie fotografie a podpis autora.

Jak používat ICC-profily ve Photoshopu

V tomto videu Vám chceme objasnit všechny pochybnosti, které mohou nastat při používání ICC-profilů, které mohou simulovat výsledek tisku na naší obrazovce. Předem můžete vidět, jak fotografie vypadá na vybraném papíru nebo povrchu, což Vám dává plnou kontrolu nad nastavením, jako je barva a jas.

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - „Nejkrásnější vzpomínky“

Chybí Vám nápad na návrh obalu Vaší fotoknihy? Žádný problém, v tomto videu Vám ukážeme ideální návrh fotoknihy na vánoční období. Navrhli jsme obal s tvarem hvězdy a použili jsme texturu na zadní část a páteř.

10 tipů, jak navrhnout ideální fotoknihu

I když neexistují žádná pravidla jak vytvořit fotoalbum, existuje několik tipů, které byste měli mít na vědomí při vytvoření ideální fotoknihy. Podívejte se na toto video a objevte 10 klíčových bodů, které považujeme za důležité pro dosažení nejlepšího možného výsledku při navrhování fotoknihy.

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - „Navždy přátelé“

Chybí Vám nápad na návrh obalu Vaší fotoknihy? Žádný problém, v tomto videu Vám ukážeme jak vybrat souhrn fotografií na obal tak, abyste zachytili příběh atraktivním a jednoduchým způsobem.

Jak používat nástroje pro automatické nastavení okrajů a mřížky

Chcete lépe uspořádat stránky Vaší fotoknihy? V tomto krátkém videu Vám ukážeme výhody automatického nastavení okrajů a mřížky. Jsou velmi užitečné při uspořádání všech prvků na stránkách: fotografií, textových polí nebo klipartů. S pomocí těchto dvou funkcí bude mít Vaše fotokniha vizuální harmonii, kterou hledáte a všechny prvky budou spolu ladit.

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - „Maroko“

Těšíme se, že Vás budeme inspirovat dalšími návrhy obalů pro Vaši fotoknihu. V tomto krátkém videu Vám ukážeme minimalistický designpomocí použití masky pro fotografii a její kombinací s krátkým textem.

Stáhněte si a nainstalujte software Saal Designer

V tomto krátkém videu vám ukážeme, jak si můžete snadno stáhnout a nainstalovat software Saal Designer. V dalších v instruktážních videích vás krok za krokem provedeme softwarem a ukážeme vám mnoho různých funkcí. S naším softwarem můžete přizpůsobit Vaše fotografické produkty a užít si četné možnosti designu. 

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - „Moje dítě“

Rádi bychom Vám představili nové, inspirativní video o návrhu obalu fotoknihy. Tentokrát se soustředíme na jednu fotografii, která je doplněna odpovídající barvou a vzorem.

Objevte náš obal na fotoknihu z přírodního plátna s odpovídající dárkovou krabičkou

V tomto krátkém videu bychom Vám chtěli představit naš obál z přírodního plátna. Naše prémiové dárkové krabičky obdržíte v kombinaci s černou i bílou syntetickou kůží.

Různé možnosti vytváření Vaší fotoknihy

V tomto videu Vám ukážeme mnoho různých možností designu Vaší fotoknihy. Vyberte si z různých formátů, typů papíru, tloušťky strán a obalových materiálů a vytvořte si fotoknihy přesně podle Vašeho vkusu.

Tipy pro design - Jaký formát fotoknihy je pro mě nejlepší?

Na šířku, na výšku, nebo čtvercová? V tomto videu se blíže podíváme na různé formáty fotoknih a pomůžeme Vám zjistit, který formát je pro Vaše fotografie a rozložení nejvhodnější.

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - Alternativní styl

Chceme Vás inspirovat dalším kreativním designem pro obal Vaší fotoknihy. V tomto videu se proto zaměřujeme na alternativní design, ve kterém kombinujeme fotografii s geometrickými tvary a květinovými kliparty.

5 tipů pro výběr Vašich fotografií

Máte spoustu krásných fotografií a nevíte se rozhodnout, které vybrat do Vaší fotoknihy? Přinášíme Vám 5 tipů, které Vám usnadní Váš výběr.

Inspirace pro návrh obalu fotoknihy - „Baby Paul“

V tomto krátkém instruktážním videu Vám ukážeme jak si můžete snadno navrhnout tuto roztomilou fotoknihu. Pro návrh je nejlepší použít náš software Saal Designer ve kterém můžete sledovat jednotlivé kroky.

5 tipů pro používání textu na Vašich fotoknihách

Chtěli byste zkombinovat obrázky z vaší fotoknihy s krátkými texty? Pak vás určitě zajímá těchto 5 tipů!

Jak používat ICC profily od Saal Digital v aplikaci Lightroom

V tomhle videu Vám ukážeme, jak si můžete pomocí ICC profilů vizualizovat konečný výsledek svých obrázků předtím než dokončíte svou objednávku.

3 tipy jak si navrhnout perfektní stránky

Chtěli byste ve své fotoknize umístit několik obrázků na jednu dvoustránku? Tohle instruktážní video Vám nabízí 3 užitečné tipy, které Vám pomohou navrhnout perfektní stránku. 

 

 

5 tipů pro perfektní kompozici fotoobrazů

Chcete si vyzdobit svůj domov vlastními motivy? Tohle krátké instruktážní video Vám nabízí 5 užitečných tipů pro dokonalý dizajn fotoobrazů.