Staňte se distributory Saal Digital

10 % sleva

Garantovaná sleva na všechny produkty po dobu nejméně 12 měsíců

15 % sleva

15% slevu z průměrného čistého obratu ve výši 2500 Kč měsíčně nebo 30 000 Kč za posledních 12 měsíců

20 % sleva

20% slevu z průměrného čistého obratu ve výši 5000 Kč měsíčně nebo 60 000 Kč za posledních 12 měsíců

Sleva 30 % a více *

Při větším odběru obdržíte od nás individuální nabídku.

* Sleva platí na všechny produkty během 12 měsíců od registrace v programu. Aktualizace této slevy probíhá okamžitě po dosažení příslušného obratu. K možnému snížení slevy může dojít, pokud během 12 měsíců nebude dosažen průměrný čistý obrat. Čisté tržby odpovídají částce všech faktur bez DPH a bez nákladů na dopravu. Kupón není možné kombinovat s jinými slevovými akcemi nebo kupóny. Kupón je nepřenosný.

Pro fotografy, agentury a živnostníky

Jste fotograf, agenutra nebo firma? Chcete Vašim zákazníkům prodávat profesionální fotoprodukty v maximální kvalitě? Pak je Saal Digital pro Vás tím správným partnerem. Začali jste s podnikáním teprve před chvílí? Podpoříme Vás od samého začátku a dáme Vám 10 % slevu na všechny produkty. V závilosti na objemu Vašich objednávek Vám pak Vaši slevu upravíme.

Přehled podmínek

  • Po přihlášení obdržíte Váš osobní kupón 
  • Využijte 10% slevu na všechny produkty hned od začátku
  • Přímé zvýšení slevy při dosažení odpovídajíceho čistého obratu
  • Žádné poplatky, bez závazků
  • Není možné kombinovat s jinými kupóny nebo s jinými akcemi
  • Kupón je nepřenosný
  • Dohoda o zpracování údajů se Saal Digital Fotoservice GmbH

Vaše výhody pro distributory

Sekce pro profesionály

V sekci pro profesionály  získáte rady a informace týkající se rozměrů, kalibrace a tvoření dat. S našimi Saal Design pluginy pro Adobe Photoshop a Adobe InDesign, stejně tak jako s naším profesionálním nahráváním si můžete vytvořit produkt ve Vašem vlastním programu.  

ICC-profil

Management barev pro profesionály. Vždy pracujeme v souhladu s ICC, abychom zajistili co nejlepší výsledek. Využijte naše ICC-profily pro kalibraci, díky kterým dosáhnete optimálních barevných výsledků.

Program ukázkové produkty

Musterprodukteprogramm

50% sleva na ukázkové produkty. Vytvořte si své osobní portfolio a prezentuje svým zákazníkům prvotřídní produkty, jako např. fotoknihy, fotoobrazy či přání a oznámení. 

Professional Line

Nabídnetě svým zákazníkům něco speciálního. Ručně vyrobené, v koženém vzhledu a jako vždy bez loga výrobce. Naše Professional Line produkty s elegantní obálkou z akrylátového skla a imitace kůže nabízí nevšední zážitek. Vše doplněno prvotřídní dárkovou krabičkou pro elegantní prezentaci. 

Nejvyšší kvalita

Prvotřídní fotoprodukty ve vynikající kvalitě - tak se vyznačuje Saal Digital. Naším cílem je nabídnout Vám maximální kvalitu produktů. Vaše snímky jsou tak s námi v těch nejlepších rukou!  

Rychlé doručení

Vaše dlouho očekáváne fotoprodukty byste samozřejmě měli obdržet co nejrychleji. S výrobním časem pouhých několika pracovních dnů je Vaše dodávka na dosah ruky. 

Přímo od výrobce

Transparentnost je pro nás důležitá: Od Saal Digital obdržíte všechny produkty bez zajížďky přímo od výrobce. To garantuje rychlé doručení a plynulou komunikaci.

Vzdáváme se loga výrobce na všech našich produktech. Tak obdržíte zcela neutrální produkt v nejvyšší kvalitě a při jeho vytváření můžete bez omezení využít celou plochu.

Platba bez rizika

Nabízíme Vám různé možnosti platby: Uhraďte Vaši objednávku jednoduše pomocí kreditních karet VISA a MasterCard nebo pomocí služby PayPal.

Záruka spokojenosti

U Saal Digital si objednáváte bez rizika, protože Vaše spokojenost je základem naší firemní filozofie. Záleží nám na tom, abyste byli zcela spokojeni s Vaším produktem. Pokud máte důvod k nespokojenosti s Vaší objednávkou, určitě společně nalezneme uspokojivé a rychlé řešení - ať již nová výroba, kupón v hodnotě produktu nebo vrácení peněz.

Nyní přihlásit

Vzbudili jsme Váš zájem? Vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko odeslat. Poté od nás obdržíte e-mail s Vaším osobním kupónem.Vaše údaje byly úspěšně předány. Moc děkujeme za Vaši zprávu.

Nejčastěji kladené otázky o programu pro distributory

Co se stane po uplynutí 12ti měsíců?

Na konci 12 měsíců rádi prodloužíme platnost o dalších 12 měsíců. Pokud kupón nebude využit po dobu 12ti měsíců, bude deaktivován. Pokud k tomu dojde, můžete se opět zaregistrovat k distributorské slevě.

Je distributorská sleva automaticky aplikována na mé objednávky?

Ne. Na to, abyste si pokaždé Vaši slevu uplatnili je třeba při každé objednávce zadat Váš distributorský kód do příslušného slevového pole.

Co znamená čistý obrat?

Čistý obrat jsou faktury vyplaceny bez daní a bez nákladů na dopravu. Vrácené objednávky jsou odečteny z vyplaceného čistého obratu.

Co se stane, když můj obrat bude sezónní?

Žádný problém, pokud dosáhnete příslušné úrovně slevy za posledních 12ti měsíců, tuto slevu si udržíte po dobu nejméně 12 měsíců.

Existují další výhody?

Nabízíme také exkluzivní individuální nabídky pro Vaše výstavy / projekty / velké zakázky. Další informace naleznete zde.

Jak mohu požádat o vyšší slevu?

Pokud si myslíte, že máte nárok na vyšší slevu, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Následně Váš případ posoudíme individuálně.