50 % sleva na ukázkové produkty

Příklady ukázkových produktů

Prezentace portfolia

Jste profesionální fotograf, grafik nebo jste jinak kreativně aktivní? Hledáte již dlouho možnost jak můžete prezentovat Vaše portfolio i těm nejnáročnějším? Nebo byste svým zákazníkům rádi představili Vaši práci jako reální produkt?

Pak si vytvořte díky ukázkovým produktům od Saal Digital profesionální prodejní nástroj a ukažte své nejlepší snímky v té nejvyšší kvalitě!

Vytvořte si individuálně ukázkové produkty

Objevte různé produkty, například fotoknihy, fotoobrazy nebo přání a oznámení. Poznejte rozmanité povrchy a vyberte si z velkého množství variant portfolio, které nejvíce odpovída Vašemu stylu.

Prezentujte Vašim zákazníkům širokou škálu možností a využijte tak produkty jako ukázku, kterou mohou Vaši zákazníci nejenom vidět, ale také zažít. Vychutnejte si absolutní tvůrčí svobodu, kterou Vám nabízí náš program Saal designer.Vaše údaje byly úspěšně předány. Moc děkujeme za Vaši zprávu.

Podmínky uplatnění slevy na ukázkové produkty

  • na přední straně každého vzorku musí být jasně uvedeno slovo "VZOR" nebo "UKÁZKA", a to ve velikosti písma, které je zřetelně čitelné
  • pro fotoknihy například ve velikosti písma 30 pt
  • vzorové produkty musí být objednány samostatně
  • kupón se slevou 50% nelze kombinovat s jinými kupóny nebo akcemi
  • sleva se nevztahuje na náklady na dopravu
  • dárkové balení může být objednáno jen společně se vzorovou knihou
  • kupón není možné využít při objednávce našich ukázkových sad

Jak musí být ukázkový produkt označen

Slevu ve výši 50% na ukázkový produkt obdržíte, pokud je produkt na přední straně jasně označen jako vzorek. Váš produkt proto musí obsahovat slovo "VZOR", "VZOREK", "UKÁZKOVÝ TISK", "UKÁZKA" nebo "UKÁZKA PORTFOLIA" ve velikosti písma, které je zřetelně čitelné.  U ukázkové fotoknihy je to například velikost písma 30 pt.

Navrhnout nyní