50 % sleva na ukázkové produkty

Prezentace portfolia

Jste profesionální fotograf, grafik nebo jste jinak kreativně aktivní? Hledáte již dlouho možnost jak můžete prezentovat Vaše portfolio i těm nejnáročnějším? Nebo byste svým zákazníkům rádi představili Vaši práci jako reální produkt?

Pak si vytvořte díky ukázkovým produktům od Saal Digital profesionální prodejní nástroj a ukažte své nejlepší snímky v té nejvyšší kvalitě!

Vytvořte si individuálně ukázkové produkty

Objevte různé produkty, například fotoknihy, fotoobrazy nebo přání a oznámení. Poznejte rozmanité povrchy a vyberte si z velkého množství variant portfolio, které nejvíce odpovída Vašemu stylu.

Prezentujte Vašim zákazníkům širokou škálu možností a využijte tak produkty jako ukázku, kterou mohou Vaši zákazníci nejenom vidět, ale také zažít. Vychutnejte si absolutní tvůrčí svobodu, kterou Vám nabízí náš program Saal designer.Vaše údaje byly úspěšně předány. Moc děkujeme za Vaši zprávu.

Podmínky kupónu na ukázkové produkty

  • Na přední straně ukázkového produktu musí být jasně zřetelný a čitelný nápis „vzorek“
  • Ukázkové produkty lze objednávat pouze odděleně od ostatních produktů
  • Kupón na 50 % slevu nelze kombinovat s ostatními kupóny nebo akčními nabídkami
  • Náklady na dopravu nejsou do slevy zahrnuty
  • Dárkové krabice lze objednat jako vzorek pouze v kombinaci s ukázkovou fotoknihou
  • Kupón není platný pro ukázkové sady (např. sady papírů, obálek a fotoobrazů)

Jak musí být ukázkový produkt označen

Slevu ve výši 50% na ukázkový produkt obdržíte, pokud je produkt na přední straně jasně označen jako vzorek. Váš produkt proto musí obsahovat slovo "VZOR", "VZOREK", "UKÁZKOVÝ TISK", "UKÁZKA" nebo "UKÁZKA PORTFOLIA" ve velikosti písma, které je zřetelně čitelné.  U ukázkové fotoknihy je to například velikost písma 30 pt.

Navrhnout nyní