50 % sleva na ukázkové produkty

Prezentace portfolia

Jste profesionální fotograf, grafik nebo jste jinak kreativně aktivní? Hledáte již dlouho možnost jak můžete prezentovat Vaše portfolio i těm nejnáročnějším? Nebo byste svým zákazníkům rádi představili Vaši práci jako reální produkt?

Pak si vytvořte díky ukázkovým produktům od Saal Digital profesionální prodejní nástroj a ukažte své nejlepší snímky v té nejvyšší kvalitě!

Přizpůsobte si design svých produktů

Objevte různé produkty, jako jsou fotoknihy, fotoobrazy a oznámení a přání! Seznamte se s různými materiály a vytvořte si z různých možností portfolio, které nejlépe odráží váš styl. Prozkoumejte široké možnosti pro své zákazníky a použijte produkty jako referenci, kterou si vaši zákazníci mohou nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet naživo! Přitom si užijete absolutní svobodu při navrhování, kterou vám software Saal Designer nabízí díky svým funkcím.Vaše kontaktní údaje byly úspěšně odeslány. Děkujeme za vaši zprávu.

Podmínky pro kupón na vzorové produkty

  • Na přední straně vzorového produktu musí být jasně viditelné a čitelné slovo "vzorek".
  • Vzorové výrobky lze objednat pouze odděleně od jiných výrobků
  • Kupón na slevu 50 % nelze kombinovat s jinými kupóny nebo akcemi
  • Poštovné není zahrnuto ve slevě
  • Dárkové krabičky lze objednat jako vzorek pouze ve spojení se vzorovou fotoknihou
  • Poukaz neplatí pro naši ukázkovou sadu

Jak musí být ukázkový produkt označen

Slevu ve výši 50% na ukázkový produkt obdržíte, pokud je produkt na přední straně jasně označen jako vzorek. Váš produkt proto musí obsahovat slovo "VZOR", "VZOREK", "UKÁZKOVÝ TISK", "UKÁZKA" nebo "UKÁZKA PORTFOLIA" ve velikosti písma, které je zřetelně čitelné.  U ukázkové fotoknihy je to například velikost písma 30 pt.

Navrhnout nyní