Kontrola ostrosti snímků v programu Saal designer

Vezměte prosím na vědomí, že z obrázků umístěných v softwaru Saal Designer se vytvoří miniatura (náhledový obrázek), a proto se obrázek nezobrazí v plném rozlišení.
Proto je možné, že se fotografie při zvětšení v softwaru Saal Designer zobrazí rozmazaně. Pro výrobu Vašeho fotoproduktu se samozřejmě používají obrazová data s vysokým rozlišením. Doporučujeme předem zkontrolovat ostrost a kvalitu snímků, např. v programu pro úpravu fotografií, jako je Adobe Photoshop.
Pokud nemáte k dispozici program pro úpravu fotografií, měli byste se řídit ukazatelem kvality obrázku v softwaru Saal Designer. K tomuto upozornění se dostanete výběrem obrázku v oblasti návrhu. Pro dosažení nejlepších výsledků by měla být kvalita obrazu velmi dobrá.
Zobrazí se následující hodnoty:

Kontrola ostrosti snímků v programu Saal designer  Kontrola ostrosti snímků v programu Saal designer Kontrola ostrosti snímků v programu Saal designer

Pozor: při kontrole kvality fotografie se bere v úvahu pouze rozlišení! Ostatní faktory (rozmazané nebo rozostřené snímky) nejsou brány v úvahu.

Příklad (srovnání programu Saal designer s Photoshopem)


Kontrola ostrosti snímků v programu Saal designer